агенція новин

Контроль Путіна над Україною і крах економіки США. Песимістичний прогноз Bloomberg на 2017 рік

 

 

Редактори видання припустили, що поганого може трапитися наступного року. Американське видання Bloomberg спрогнозувало найпесимістичніші події 2017-го. Так, аби бути готовими до будь-яких поворотів сучасної історії, редактори видання припустили, що може статися наступного року.

 

1. Трампландія

Популярність Трампа зросте у перші тижні президентства після того, як енергійний прореспубліканський Конгрес ухвалить величезний пакет фінансових заходів для стимулювання економіки.

 

У США спалахнуть нові хвилі протестів після того, як Трамп підпише виконавчі розпорядження, які будуть протилежні спадщині Барака Обами. Студенти коледжів, активісти руху Black Lives Matter, колишні протестувальники з руху Occupy Wall Street та анархісти об'єднаються та почнуть демонстрації. Трамп спробує ввести надзвичайний стан і комендантську годину у великих містах. Каліфорнія стане центральною опозицією до Трампа з таким рухом як Calexit. Держава не підтримає відмову Трампа від природоохоронного законодавства.

 

Мільярдери Ілон Маск і Шеріл Сандберг об'єднаються у прогресивний альянс проти президента 2020 року. Усе це викличе глибокі розбіжності в керівній коаліції Трампа. Республіканська партія розколеться на Конгрес та індивідуалістів президентської команди, які швидко перегризуть один одному горло.

 

 

Спочатку акції банків та фірм з безпеки значно зростуть у перші місяці правління Трампа. Однак фондовий бум швидко скінчиться. Акції Google, Facebook і Apple візьмуть удар на себе тоді, коли стосунки між главою держави та каліфорнійськими мільярдерами погіршаться.

 

І навіть якщо ситуація нормалізується, увесь цей фінансовий стимул в економіці, яка вже перебуває в умовах повної зайнятості, призведе до масової нестачі робочої сили, тиску на заробітню плату, інфляції, через що ринок нерухомості збанкрутіє, а банківська і фінансова системи впадуть.

 

2. Ялта 2.0.

Ізоляціонізм Трампа та агресія Володимира Путіна поставлять канцлера Німеччини Ангелу Меркель перед важким вибором: продовжувати нарощування військової потужності в Європі проти Росії або прислухатися до поради Трампа й укласти велику угоду з Путіним, щоби домовитися про сфери впливу в Східній Європі.

 

Путін відкличе своїх хакерів і винищувачі, погодиться припинити втручання в справи США і Європейського Союзу.

 

 

Своєю чергою, Меркель та Трамп визнають владу Росії над Україною, Білоруссю і Сирією. Для Путіна престиж РФ остаточно відновиться через 26 років після розпаду Радянського Союзу, і він почне відкрито говорити про свою відставку після ще одного президентського терміну.

 

Рубль зросте. Акції оборони втратять частину своєї привабливості на тлі розчарування, що ЄС не озброюється.

 

Вплив проросійських політичних партій може стати великою загрозою для глобальної політичної стабільності 2017 року. Ця загроза включає Болгарію, Молдову або Естонію.

 

3. Китай та США розпочнуть економічну війну

Вдаривши по #CrookedChina (так Трамп називає Китай) новий президент США напише твіт о 3:17 ночі в день своєї інавгурації, що він планує навісити на Китай ярлик маніпулятора валюти та ввести величезні тарифи на імпорт.

 

Поки він буде їхати до Капітолію, Китай вже розпочне помсту, знецінюючи юань, скасовуючи замовлення на літаки Boeing та блокуючи продажі IPhone.

 

У міру того як відбуватимуться події протягом року, китайські чиновники будуть спантеличені політичною боротьбою, напередодні кадрових перестановок Постійного комітету Комуністичної партії в листопаді та різними поглядами на те, як оживити економіку, яка вже обтяжена боргами.

 

 

Китай впаде у глибоку рецесію сучасної епохи.

 

Орієнтовані на внутрішній ринок акції Russell 2000 злетять в очікуванні на тарифи. В результаті в Азії настане валютна криза типу 1997 року і рецесія.

 

4. Козирі Трампа

Трамп проводить свої перші місяці в офісі та ставить під сумнів зобов'язання США у всьому світі. По-перше, він призупиняє членство США в НАТО, а потім в Організації Об'єднаних Націй. Від чого традиційні вороги Америки починають процвітати.

 

"Ісламська держава", використовуючи від'єднання США від світу, запускає свої операції з наркотиками з Афганістану до Центральної Азії.

 

Турбуючись про життя за межами американського ядерного прикриття, Саудівська Аравія і Японія почали розвивати свої власні можливості.

 

І, нарешті, світ шокований, коли Північна Корея доводить, що може помістити маленький ядерний пристрій на ракету, яка здатна вразити західне узбережжя США.

 

Вся азійська стратегія Трампа потерпає від безладдя, змушуючи його кланятися Китаю і просити його допомоги.

 

Акції оборонних компаній піднімаються і східно-азіатський ринок занурюється у більш безпечні активи, такі як казначейські облігації і золото.

 

5. Перестановки у Європі

Натхнені перемогою Трампа виборці у Європі, починаючи з Нідерландів, оберуть популістських лідерів, які хочуть посилити кордон, розірвати угоди про вільну торгівлю і навіть відокремитися від євро і самого ЄС.

 

Антиімміграційний кандидат Марін Ле Пен стане президентом Франції, а потім проведе референдум з питання виходу з ЄС.

 

В Італії комік Беппе Грілло, який очолює "Рух п'яти зірок", прийде до влади після позачергових виборах і одразу ж призначить референдум для повернення до національної валюти.

 

У Німеччині Меркель програє вибори. У Королівстві Великобританії і Північної Ірландії Терезу Мей жорстко витіснять після того, як переговори Brexit йдуть безладно.

 

У Східній Європі знову "права" Чехія зблизиться з Росією і закликатиме до плебісциту щодо встпу в НАТО. Під тінню Frexit вільна Шенгенська зона розчиняється.

 

Греція знову "вибухне", проте цього разу для неї не буде порятунку.

 

6. Інтернет поганих речей

Amazon, Apple і Google розкривають розмови представників влади через пасивне прослуховування за допомогою програмного забезпечення на смартфонах і пристроях подібних Echo, тоді як Wikileaks перемикається на Трампа з серією бентежних витоків інформації.

 

Фінансовані державою хакери поширюватимуть паніку, коли закриють важливу інфраструктуру, таку як електростанції або цільові підключення до Інтернету медичних насосів і програм автономного водіння автомобілів.

 

Хоча іноземні держави не візьмуть на себе відповідальність, дані вказуватимуть на можливий російський або китайський слід, що може призвести до відкритої кібернетичної війни між наддержавами.

 

Акції технологічних компаній різко падають.

 

7. Куба – назад до СРСР

Трамп відмовляється від ідеї Обами про зближення США з Кубою і забирає "рятувальний жилет" зі соціалістичного острова, який мав би підняти їхню економіку.

 

Оскільки гроші закінчуються, регіональні союзники - Венесуела та Бразилія - зменшують фінансову допомогу, тоді як Куба звертає увагу на двох сильних гравціх – Росію і Китай, які зацікавлені у регіоні.

 

З урахуванням їхніх історичних зв'язків президент Рауль Кастро дозволяє росіянам знову відкрити розвідувальну базу у Гавані.

 

 

Російське шпигунське агентство, яке розташоване за 90 миль від Маямі виявляється занадто близьким навіть для Трампа, що напружує стосунки з Путіним і повертає спогади про кубинську ракетну кризу 1962 року.

 

Туризм і вантажні перевезення, особливо круїзні лайнери, страждають.

 

8. Мексика тане

Трамп підвищує тарифи на мексиканський експорт і підвищує податки на грошові перекази від робітників у США, аби заплатити за сумнозвісну прикордонну стіну.

 

Мексика занурюється у глибоку рецессію та здає свої позиції у інвестиційному рейтингу.

 

Масові депортації із США змушують відчайдух-безробітних поповнити ряди тих, хто займається незаконним обігом наркотиків.

 

У той час песо падає, розпалюючи інфляцію та підвищуючи вартість кредиту. Після падіння Пемекс, мексиканські корпоративні облігації продаються, відновлюючи побоювання щодо реструктуризації боргу.

 

9. Золотий хлопчик із Саудівської Аравії відходить на другий план

Зусилля заступника наслідного принца Мохаммеда бін Салмана диверсифікувати найбільшого в світі виробника нафти від видобутого палива завершуються провалом.

 

В міру перетворення Ємену на дорогий королівський В'єтнам, щедрі субсидії замінюються новими податками, які призводять до зростання невдоволення через зниження рівня життя населення.

 

У той час крихкий баланс сил в регіоні схиляється до архіворога Ірану, оскільки шиїтські прихильники роблять успіхи в Іраку і Сирії.

 

Саудівський палацовий переворот приводить до влади нового члена королівської сім'ї, який штовхає обраного спадкоємця вбік і призупиняє реформи.

 

Трамп вирішує, що Близький Схід не є більше проблемою для Америки, а напруженість у відносинах між Саудівською Аравією та Іраном призводить до прямої збройної конфронтації.

 

Масово руйнується експорт нафти і газу через Ормузьку протоку.

 

Нафта стрибає, інвестори тікають і плани щодо приватизації національної нафтової компанії Saudi Aramco йдуть під укіс. Після того, як будуть змарновані усі резерви, Саудівська Аравія девальвує свою валюту, змушуючи решту регіону наслідувати їхній приклад.

 

Джерело: ТСН


08.12.2016 52 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
16.01.2018

Протягом тижня сотні івано-франківців та гостей міста долучилися до музичного різдвяного дійства, яке відбувалося у храмі Царя Христа на Майзлях.

448 1
15.01.2018

Очільник фракції «УКРОП» в Івано-Франківській обласній раді, голова її постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук проаналізував суспільно-політичну ситуацію в країні.

551 0
14.01.2018

До Вашої уваги підсумки другого в цьому році тижня від історика, блогера, нашого експерта Мирослава Кошика.

255 0
11.01.2018

На саме Різдво 1908 року в Станиславові зібрався велелюдний з’їзд Русько-Української радикальної партії, яких у той час поляки обзивали «гайдамаками»...

570 0
09.01.2018

8 січня, відсвяткував свої 50 відомий український футболіст Валентин Москвін, вихованець івано-франківського «Прикарпаття».

687 0
05.01.2018

Відсутність снігу примушує відчувати присутність снігу інтенсивніше, ніж перебування серед нього. Тобто справжня відсутність чогось є  наявністю відсутності.

670 0

Колись тут жила шляхта. Потім її не стало. Й нинішня нешляхта робить так, щоби про шляхту забули.

210 0

Внутрішній біль в душах і серцях переслідує українців сотні років, особливо для нас зараз, коли загарбані території корінного народу, йде відкрита війна...

427 0

Якраз перед Миколаєм подзвонила знайома чиновниця, любителька ворожіння та битв екстрасенсів. Сказала, що бачила зловісний сон, просила розтлумачити.

743 0

Наша політична сила стала однією з небагатьох, яка подала рівну кількість кандидатів-жінок та кандидатів-чоловіків. Фракцію “Самопоміч” у міській раді представляє шість депутатів. Це досить мало, щоб впливати на прийняття рішень, на яких ми на

743 0
17.01.2018

В американському штаті Мічиган неподалік від міста Детройт 16 січня було зафіксовано падіння метеорита, яке викликало невеликий землетрус.   Про це повідомляє прес-служба Національної метеорологічної служби США в Twitter.   Синоптики підтвер

84 0
16.01.2018

НЛО у формі м'ясорубки помітили жителі Техасу. Очевидці заявили, що корабель прибульців літав в небі кілька хвилин, після чого перемістився в іншу частину міста.   Про це повідомляють росЗМІ.   Наразі вже відомо, що інцидент стався 12 січня

130 0
11.01.2018

Вчені заборонили літати космонавтам на Марс частіше, ніж один раз на життя. Це спричинено великою дозою радіації, яку космонавти отримують під час відвідин "червоної планети".   Про це повідомляє Meduza.   Російські та болгарські вчені на

277 0
16.01.2018

Папа Франциск 8 січня 2018 року прийняв Послів, акредитованих при Святому Престолі. У промові до них Римський Архиєрей згадав про Україну, закликавши сприяти припиненню війни. «Спільні старання на користь відбудування мостів є невідкладними також

69 0
02.01.2018

Теж це відчуваєте? Передсвятковий настрій вже витає довкола: прикрашені ялинки, величезні вітрини магазинів нагадують казкові сюжети, листівки, рекламки, пісні — все на різдвяні мотиви.

545 0
16.01.2018

Одного разу до батька прийшла донька, молода жінка, і з сумом сказала: – Тату, я так втомилася від усього, у мене постійні труднощі на роботі і в особистому житті, вже просто немає сил… Як справлятися з усім цим? Батько відповів: – Дава

241 1
15.01.2018

Обідня перерва може багато розповісти про корпоративну культуру країни, вважає оглядачка BBC Capital, яка розпитала людей різних національностей про те, як виглядає їхній звичайний робочий ланч.

158 0
16.01.2018

В галереї "Арт-на-Мур", що у Бастіоні, експонується виставка абстрактного мистецтва від франківських художників.   Виставка, на якій представили роботи 21 художника, триватиме в галереї "Арт-на-Мур" до 6 лютого. Куратор виставки – Павло

512 0
16.01.2018

В Івано-Франківську, 13 січня на Вічевому майдані виступив гурт «Піккардійська терція» в рамках Різдвяного фестивалю "Коляда на Майзлях".   Сотні іванофранківців та гостей міста зібралися, щоб  послухати заслужених артистів України

1362 0
12.01.2018

11 січня для франківської пари закоханих став особливим днем.   В Івано-Франківську, на головній вулиці міста, романтичний юнак зробив пропозицію руки й серця своїй коханій, на що здивована прикарпатка впевнено відповіла "так", пише "Голос-Ін

1478 0