Коли уряд Азарова введе єнакієвський час?

 

 

                                                                                   «Пацієнт звертається до психіатра:

             - Пане лікарю, мені здається, що я

сильно страждаю манією величі!

  Лікар:

- Та що ти знаєш про манію величі,

 жалюгідна людинко («человечешка»)?!

 

        Уряд України, на чолі з Азаровим, вивчають доцільність введення, їм самим незрозумілого, часу. Для Уряду Азарова не діють закони земного тяжіння, Ньютона, Ома, міжнародного права, Гельсінські угоди з прав людини та свободи слова, Конституція та закони країни. Вони упиваються реФФорматорством! Вони модернізують часовий пояс України, як Медведєв!

 

        Увесь світ вже давно має визначений, не найдурнішими за донецьких людьми, час. Ще з часів короля Карла ІІ, за 24 меридіанами поділена земна куля, тобто директивно встановлена умовна точка відліку довготи та часових поясів. Монарху, якому вистачило розуму, ще в 1675 році профінансувати будівництво Грінвичської Королівської обсерваторії, сьогоднішні  межі міста  Лондона. Точкою відліку, нульовим меридіаном, визначено саме Грінвич. А це значить, що четверте століття людство користується науково обґрунтованою, перевіреною тривалим практичним досвідом, системою встановлення і користування часом.

 

         Під час існування СРСР, Московський час збігався з Київським, і Україна жила в одному часовому поясі з всією європейською частиною СРСР, аж до Уральських гір. Але це був лише маленький екскурс в історію.

 

         Час в Лондоні, за Грінвичем, визначався нульовим, а літом добавлялася +1 година. Літній час завжди вводився в останню неділю березня, о 3:00 годині. Зимовий час, повертали у зворотньому напрямку – 1 година, в останню неділю жовтня, о 4:00 годині.  Це, в міжнародній еталонній системі часу, називається  - Західноєвропейським часом. Позначається: 0(+1).

 

       Центральноєвропейський час має +1 годину, а літній +2 години: 1(+2).     

 

       Східноєвропейський час має +2 години, а літній +3 години: 2(+3). За цим часом завжди жив СРСР (Москва, Київ, Мінськ, Кишинів, Литва, Латвія, Естонія), Українська РСР, Україна.

 

       Але, президент РФ Дмитро Медведєв, вирішив «позбавити мешканців країни від щорічних стресів, і скасував 2 (два) часових пояса з 11 (одинадцяти), що були за всіх часів СРСР та РФ, до 28 березня 2010 року.                 І створив  9 (дев’ять) часових зон(!). Реформатор!

 

       Таким чином, Москва стала мати свій власний, Московський час:  +4.

 

       Залишається дивним, сама постановка питання, за яким часом тепер  жити Україні?  А що, Москва другий Грінвич?

 

       Тільки люди з «проФФесорською» освітою, які досягли рівня «читати лекції на кафедрі», можуть дискутувати на рівні Шарікова зі Швондером, який час встановлювати в Україні! Він, якщо уряд «проФФесіоналів» не знає, вже встановлений чотири століття назад! А в сучасній міжнародній еталонній системі часу, встановленій Всесвітнім координуванням часу (UTC), визначається (класифікується), як: Східноєвропейський час, має +2 години, а літній +3 години: 2(+3).

 

        Якщо уряд Азарова, має бажання зробити Україну, частиною якоїсь  «ЗОНИ» Росії, то це вже не наука, і не компетенція уряду, а питання рівня партійних з’їздів  Партії регіонів, КПУ чи Прогресивних соціалістів Вітренко. А може «Кульпарківської» у Львові?

 

        Пропоную Уряду Азарова розпочати кардинально «реФФормувати» Періодичну Таблицю Менделєєва. Буде креативно, і поки що, без конкурентів!

 

     Голова фракції «Батьківщина»

в Івано-Франківській обласній раді    

Юрій Романюк


01.02.2012 Юрій Романюк 1529 3
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

953
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2387
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2048
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2078
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6312 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2372 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

237

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1061

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1043

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1310
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

174
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

527
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1984
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26420
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

479
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10389 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7929
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

473
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

333
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

479
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

555
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1500