Клан Рокфеллерів відходить в Бразилію або Бразильський епізод геополітичної боротьби

 

/data/blog/107145/36119f7c2dcff88adcc54f32ad06ac51.jpg

 

Ситуация с импичментом и временным отстранением от власти президента Роуссефф стала в последний месяц самым значимым мировым событием. Не столько по своей сути или влиянию на мир, сколько по проявлению жесточайшей закулисной борьбы между мировыми кланами, претендующими на господство. Внешне вся бразильская политическая драма выглядит именно так, как ее себе представляют мировые СМИ. Реванш бразильской олигархии при полнейшей поддержке США. И одновременно удар по БРИКС, ставшему значительной силой в мировых раскладах и имеющему еще более серьезные планы на будущее. Все это так. Но в истории отстранения бразильского президента от власти это далеко не самые главные мотивы.

Не хочу пока расписывать все полностью, потому тезисно.

Внешне удар по бразильской государственности выглядит сильным ходом со стороны США, которые как бы защищают свой "задний двор" от усиливающегося влияния конкурентов. В первую очередь от Китая. Но любая проявленная сила есть еще и одновременно явленная слабость. Если вспомнить 2012-й год, когда клан Рокфеллеров бросился судорожно скупать в Бразилии миллионы гектаров земли в свою собственность, подразумевая создание запасного аэродрома, то становится немного понятнее и вся сегодняшняя афера. Другого запасного аэродрома после неизбежного краха США у этого клана нет и быть не может. Австралия, Новая Зеландия и даже Канада. все это вотчины их оппонентов, тесно связанных с Британской Короной.

А теперь сопоставим сразу несколько факторов. Скупка земель в Бразилии, недавний выход Рокфеллеров из всех нефтяных проектов и то, что все это происходит на фоне жесточайшей предвыборной борьбы в США, где кандидат Роков Клинтон из чуть ли не единственного реального претендента постепенно превратилась в фигуру, которая если и сможет занять президентское кресло. то чуть ли не в результате государственного переворота или серьезных подтасовок результатов голосования. Не удивлюсь, если в США и до массовой стрельбы доберутся в процессе выяснения отношений.

То, что импичмент бразильской Гранд-даме провучал именно сейчас, это свидетельство того, что Рокфеллеры отнюдь не уверены в победе своего ставленника и на всякий случай вынуждены уже сейчас задолго до выборов гарантировать себе относительно спокойную гавань, в которую вложили немало миллиардов долларов. Без подчинения себе политической системы страны это невозможно. Но пока инициатарам импичмента удалось лишь кратно повысить напряженность в стране. И далеко не факт, что итоговая победа будет именно за ними.

Есть в этой истории и еще один интересный нюанс.   Связан он с БРИКС. Есть основания полагать, что от результатов выборов в США будет зависеть насколько быстро в реальную плоскость будет переведен процесс создания альтернативной доллару мировой валюты. Победи Клинтон, и этот процесс будет педалироваться изо всех сил. И скорее всего создателем альтернативы планипуется именно БРИКС и создаваемые им альтернативные финансовые институты. В этой связи Бразили пытаются выбить из процесса или точнее с ее помощью затормозить процесс, способный похоронить доллар. Впрочем, это не панацея. Ведь по решению участников БРИКС легко может превратиться в РИКС. Или во что-то иное. А финансовых резервов для реализации проекта достаточно даже у одного Китая.

 

chipstone.livejournal.com


21.05.2016 1006 1
Коментарі (1)

Wasyl Ryba 2016.05.22, 01:30
Клан Рокфів не тому кинувсі робити запасний аеродром, що боїтсі обвалу доляра, а боїтсі неспованого природного катаклізму з вулканом. а КНР могла вже 3р. тому обвалити доляр. у рокфів є ще Мексика. у кланів війна йде не на знищені, а на заміри довжини аргументів - хто старшой.
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

558
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1738 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1087 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

522
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6867 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11322 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

298

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1029

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1085

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1075
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

236
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1044
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

809
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

669
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

631
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2906
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4405
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18402
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

253
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

323
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

632
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

734