«Карпатський рейнджер»: актори серіалу поділилися враженнями від зйомок у Карпатах

24 лютого о 20:30 на каналі 2+2 відбудеться прем’єра екшн-детективу «Карпатський рейнджер», зйомки якого частково проходили у Карпатах.

«Карпатський рейнджер» – це перший україномовний детектив, який знімали за підтримки Уряду України та Міністерства культури, пише Фіртка з посиланням на Mukachevo.net.

За сюжетом штаб-сержант канадської кінної поліції українського походження Пол Гордійчак прибуває до Західної України в якості інструктора програми «Український шериф». Після закінчення навчання Пол планує повернутися до Канади, проте його очікує несподіванка – кілер, який повинен був його вбити, випадково потрапляє у майбутнього шерифа Нагури. Тепер Полу доведеться залишитися на батьківщині предків, тимчасово стати шерифом та знайти вбивць.

Нагура – вигадане карпатське містечко, що знаходиться на перетині кордонів. Аби передати у кадрі всі природні та культурні особливості регіону, знімальна група на кілька тижнів відправилася на Закарпаття. Але перед цим режисер, оператор, лінійний і креативний продюсер, менеджер по локаціях здійснили дві трьохденні експедиції, під час яких спілкувалися з місцевими та підбирали необхідні локації, а саме: гірські краєвиди, річки, лісові стежки, урвища та мости. Крім того, у серіалі можна буде побачити закарпатське місцеве кладовище і шахту. Глядачі побачать пейзажі у Рахові, Яремче, Татарові, Микуличині, а також найближчих селах.

Зйомки у горах команді серіалу далися непросто – весь час процесу заважала мінлива погода та сильні зливи. Працювати за таких умов у гірській місцевості просто небезпечно, тому інколи доводилось чекати по 5-6 годин. Крім того, щодня знімальна група проводила кілька годин у дорозі, долаючи відстань від однієї локації до іншої. Працювати у такому напруженому графіку акторці Дар’ї Єгоркіній допомагала унікальна природа регіону:

Головному акторові Артемію Єгорову, який зіграв того самого рейнджера, було ще складніше. Кожен день Артемію доводилось грати у сценах з бійками, видовищними перестрілками, ризикованими трюками, а також погонями на байках та конях. Тож у вільні від зйомок дні, актор прогулювався мальовничими карпатськими просторами. Окрім природи, його неабияк вразили місцеві:

«Карпати – це нескінчені річки, безкраї гори, тумани, різкі погіршення і поліпшення погоди. Я взагалі природу люблю, а для зйомок на натурі – це дуже важливо. У Карпатах я зустрів багато безкорисливих людей, які пропонували свою допомогу, запрошували приїжджати в наступному році і жити безкоштовно. Але одна історія мене особливо вразила. Ми піднімалися з дружиною на гору і побачили бабусю, її звали Луїза. Вона несла якусь сумку, і я запропонував їй допомогу, але вона відмовилася. Як потім виявилося, вона несла 15 кілограм цементу! На гору! Живе вона у Рахові, але має будиночок на горі. І це при тому, що їй 80 років. Ви уявляєте? Люди в Карпатах інші, відкритіші»

Актор і ведучий програми «Загублений світ» Геннадій Попенко, який у серіалі зіграв столичного поліцейського, затятий мандрівник. Він відвідав більше 30 різних країн, від Бразилії до Японії, а одного разу на байку разом з дружиною за 22 дні об’їхав 10 країн Балканського півострову. Проте не менш охоче Геннадій подорожує рідною країною, минулого літа він навіть здійснив поїздку місцями, про які раніше розповідав у «Загубленому світі». Цього року він планує нову, ще більш незвичайну подорож:

«Цього літа я хочу поїхати до Карпат усією родиною. Цього разу вже не з однією донькою, а з двома. Святі, молодшій доньці, буде лише півроку. Але має звикати до родини кочівників. Проте поїздка буде ще більш незвична. Планую її зробити на автомобілі, що вмішує в себе сімох осіб. Тож, сподіваюся, наші батьки до нас приєднаються. А їм в Карпатах буде що показати та спробувати. Наприклад, село Манява. Саме в цьому селі живе велика кількість довгожителів. Мешканці зізнаються, що справа у воді, яка допомагає їм зберігати здоров'я та довголіття. Сподіваюся, і батьки скинуть з десяток років під Манявським водоспадом. Ось так подорожі «Слідами проекту «Загублений Світ» розширюються»


23.02.2020 2088
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2008
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1879
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1878
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5572 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2170 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1531

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

771

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

835

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1044

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1022
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1794
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3701
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10287
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26175
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10211 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7738
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

920
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

255
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

283
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

403
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1305
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

903