Калушани мама з сином тримають себе у формі після "Зважених та щасливих"

Калушани Олександр Валігурський та його мама Наталія разом схудли на 150 кілограмів. Нині обоє удвічі менші й легші.

За словами Сашка, і життя стало якимсь легшим, пише Фіртка з посиланням на  Репортер.

22-річний Олександр Валігурський нещодавно повернувся з Іспанії. Каже, була мрія провести частину зими там, де тепло. Їхав до родини, Новий рік і Різдво провів там. Зізнається, що це було спеціально, аби втекти від наших святкових застіль.

"Якби був тут на свята, то не втримався би, бо у нас як гуляють, то гуляють, – сміється Сашко. – Там також святкували з українцями, але всі знали про мене і намагалися готувати все дуже правильне й дієтичне – без солі, без глютену. Як результат, за всі свята не набрав жодного кілограма".

Важко уявити, що менш як рік тому Сашко важив 195 кг, поки не взяв участь у шоу "Зважені та щасливі" на каналі СТБ. Нині його вага 105. Каже, так йому комфортно. Хоче, аби організм трохи оговтався й адаптувався після всіх кардинальних змін, а потім знову буде працювати над собою.

А взяти участь у шоу якось його агітували напарниця з роботи та найкраща подруга. Остання взяла й почала заповнювати анкету за Олександра, потім зателефонувала й сказала, аби завершив.

"Це мене не образило, – зізнається Валігурський. – Я тверезо дивився на життя і знав, що мені це треба. Просто чекав, що настане мій такий "стоп" і я сам візьму себе в руки. Але завжди були якісь справи".

Далі Сашко заповнив анкету за маму та відправив на проект. Їй нічого не сказав, поки за чотири дні йому не зателефонували й не запросили до Києва на кастинг. Каже, мама відреагувала нормально. Лише коли в столиці пройшли відбір, аж тоді виникли сумніви, чи воно їм треба.

Валігурські худнули й боролися за місце в проекті з квітня до серпня минулого року. Вибули з нього на 15-му тижні, але продовжували займатися та худнути вдома. В результаті на двох скинули 150 кг. Худнули вісім місяців, з них – чотири на проекті та ще чотири – вдома. На проекті Сашко скинув до 58 кг, а ще 37 – вдома, а його мама скинула 58 кг зі 140.

Олександр розказує, що зараз усе круто міняється, і то в кращий бік. Стали зникати шкідливі звички, натомість з’явилися нові – правильні, корисні. Наприклад, він кинув курити і пити колу.

"Також після проекту в мене з’явилася дів­чина, – не стримує посмішки хлопець. – Ми давно зналися візуально, але остаточно познайомили друзі. Таня зізналась мені, що подобався їй ще у молодших класах. Слідкувала за проектом, але не наважувалась написати, навіть лайк поставити під фото".

Ще у грудні Сашко захистив диплом магістра за спеціальністю інженер-технолог буріння нафтогазових свердловин ІФНТУНГ. Зараз у Калуші продовжує займатися КВН – з командою організовують такий собі калуський чемпіонат для веселих і кмітливих. На початку лютого має бути півфінал.

"Хлопці жартують, що після схуднення в мене зникла харизма, – говорить Сашко. – Мовляв, пішла з животом".

Розказує, що змінилась і мама Наталя. Стала активнішою, вдома її не застанеш.

"Досі у нас був такий котячий спосіб життя, – жартує Валігурський. – Було, що приходить з роботи – і біля телевізора. І так зо дня на день. Зараз вона виходить десь гуляти, до подруг, у спортзал почала ходити, сауни, соляні кімнати…"

Сашко далі буде займатися та працювати над собою. Крім того, хоче здобути знання й навики, аби допомагати іншим. Говорить, що до нього часто пишуть зовсім незнайомі люди й просять поради, звертаються знайомі та друзі, мовляв, порадь, як скинути, як, навпаки, набрати правильну масу.

"Людей дуже багато, і в кожного якісь свої нюанси зі здоров’ям, тому треба вчитися, аби не нарадити чогось дурного, – каже Сашко. – Хочеться для себе отримати якусь освіту в плані харчування й заняття спортом. Пройти якісь курси".

Як зараз Сашкові вдається тримати себе в нормі? Зривів немає, вже є звичка з’їдати вдень 1300-1400 калорій. Більше вуглеводів їсть зранку – каші з фруктами чи омлет без жовтків і трошки нежирного твердого сиру. Обід і вечеря – м’ясо чи риба з овочами. На перший перекус – яблуко, на другий – горіх чи грейпфрут.

Сміється, що у них вдома є два холодильники. Один їхній з мамою – там багато овочів, листя салату та м’яса в морозилці. А інший – бабусин. Вона у них не на правильному харчуванні.

"Якщо з друзями десь ідемо, то тепер чайок, кава чи водичка, – сміється Олександр. – Раніше я віджимався три рази, а вчора за один раз – 63. Це так круто! З’являється сила, набагато легше ходити. І зараз боюся вертатися назад".

Усім, хто хоче тримати себе у формі й схуднути, радить прості речі – виключити солодке й цукор, збалансована їжа, фізичні вправи і сон.

"Почав більше приділяти уваги правильному сну – 8-9 годин, – каже Сашко. – Лягати до опівночі, а не як раніше – о третій ночі. У вихідні, раз на тиждень, дозволяю собі лягти пізніше. Під час сну спалюється найбільше калорій".

Жартує, що зараз у супермаркет заходить, як у бібліотеку: уважно вичитує склад продуктів, рахує калорії…

А ще чекає тепла, аби подорожувати, бо з’явилося багато сил та енергії.


Читайте також:

Прикарпатець на шоу "Зважені та щасливі 8" заспівав з групою "Hardkiss" (фото)

Прикарпатець знайшов своє кохання на шоу "Зважені та щасливі 8" (фото)


28.01.2019 5189
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1176
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2505
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2102
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2155
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6513 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2443 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

326

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1133

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1268

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1385
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

263
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

577
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2052
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26502
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

542
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10449 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7999
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

526
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

389
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

536
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

612
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1564