Івано-франківські маршрутки хочуть обладнати GPS-навігаторами та відеореєстраторами

 

 

29 вересня у приміщені Івано-франківської міської ради відбулось відкрите громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради "Про проведення конкурсу на міських автобусних маршрутах".

 

Зокрема йшлося про обладнання маршруток GPS-навігаторами та відеореєстраторами, а також про формений одяг у водіїв та наявність іменних коспостерів, пише ГК.

 

Мета проекту – визначення умов надання послуг з перевезення пасажирів та проведення конкурсу на надання пасажирських перевезень на міських автобусах загального користування. Рішення передбачає затвердження переліку маршрутів з перевезення пасажирів та чітких умов проведення конкурсу. Відтак на громадському обговоренні були присутні представники міської влади, перевізники, активні жителі міста.

 

Згідно із умовами проведення конкурсу, автобуси деяких маршрутів (20, 20б, 25,54, 78, 82, 83) мають бути обладнані модулями GPS. За словами Юрія Чупахіна, начальника Відділу транспорту та зв'язку Департаменту Комунального господарства, транспорту та зв'язку, перевагу GPS-модулів оцінять і перевізники, і мешканці міста, бо з'явиться можливість у реальному часі відстежувати наявність та місцезнаходження автобуса.

 

 

Однією з умов конкурсу є наявність в салоні двостороннього відеонагляду (в салон та на дорогу). Але це не означає, що автобуси на вказаних маршрутах обов'язково будуть обладнані відеореєстраторами. Конкурсні умови допускають використання автобусів, необладнаних технічними пристроями. Проте, на думку присутніх, напис "Ведеться відеоспостереженя!" значно дисциплінуватиме водіїв та пасажирів.

 

Ще одне нововведення - однотипний форменний одяг у водіїв та наявність в автобусах іменних компостерів

 

Однак, ці вимоги будуть впроваджені у міських автобусах лише тоді, коли івано-франківські дороги стануть якісними, мережа продажу білетів - розвинена, а пасажири - дисципліновані.

 


29.09.2014 629 2
Коментарі (2)

Микола Рев'юк 2014.09.30, 00:11
А хіба обовязкова наявність GPS і талонів з 1 вересня не було основною умовою підвищення вартості квитків до 2,75грн? Чи міська влада тоді просто піддалася на тиск страйкарів (які на шкоду решті десяткам тисяч Франківців на два дні включили "дурачка" і віддихали собі на Обїзній, а люди мали пішки ходити і за таксі переплачувати - до речі, когоь тоді наказали за недотримання контракту перевізниками? Чи у нас така демократія для обраних, тобто для власників маршрутів?) і погодилась на підняття цін? Умови не виконуються (я про ГПС і талони) - повертайте ціну на місце. Чи хтось ще наївно вважає, що міські первозки такі збиткові, але туди всі хочуть попасти.
Микола Рев'юк 2014.09.30, 00:48
До речі, знайшов матеріал на цю тему - http://galka.if.ua/perevizniki- budut-brati-krediti-shhob-vikonati-vimogi-miskoyi-vladi/#more-7455 "До 1 вересня їх зобов'язали встановити у маршрутках навігатори та відеореєстратори, хоча до того вони скаржились, що їм нема за що купити бензину. Вчора, 4 червня, члени міськвиконкому проголосували за проект рішення, згідно з яким ціна на проїзд у маршрутних автобусах з 1 липня піднімається до 2, 75 грн. Пенсіонери їздять без обмежень з 10 до 16 год, як і раніше. Ціна в комунальних автобусах підніметься до 2 грн. Водночас власники маршруток мусять до 1.09.2014 встановити в них відеореєстратори, gps-навігатори, компостери і забезпечити пасажирів квитками. Міська влада у свою чергу має встановити на кінцевих зупинках туалети, на решті — таблички з розкладом руху. До 1 липня перевізники повинні забезпечити якість послуг з перевезень: чистота салону, культура поведінки водія,відсутність хамства, куріння і російського шансону. За дотриманням цього доручили стежити Департаменту комунального, господарства, транспорту і зв'язку. Як відомо, підняття тарифу було зумовлено тиском власників маршруток, які скаржились, що ціна у 2 грн з 2009 року вже давно не співмірна затратам на обслуговування маршруток. Про нові пристрої, які у них вимагають встановити,перевізники кажуть: «Встановимо, а що робити? Будемо брати кредити, позичати». Про квитки говорять, що з цим проблем немає, і вони можуть їх ввести навіть уже." І що? Де це все?
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

947
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

759
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1880
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3224
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2541
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2532

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

214

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

725

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

679

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1583
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

348
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

683
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

604
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

321
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

375
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27017
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

834
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19666
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

418
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

390
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

721
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1303 3