агенція новин

Іншопланетяни крадуть з Землі кисень?

Можливо, ми надто наївні щодо НЛО, вважаючи, що прибульців можуть настільки зацікавити наші скромні персони, щоб протягом всієї історії людства вони посилали до нас сотні кораблів і витрачали гігантські матеріальні ресурси на вивчення побуту і звичаїв населення далекої чужої планети. Якщо НЛО насправді космічні кораблі інопланетян, то, швидше за все, прилітають вони до нас із суто практичною метою ...

 

Навіщо прилітають НЛО?

Ринкові відносини універсальні і навряд чи де-небудь у Всесвіті знайдуться альтруїсти, готові спонсорувати нескінченні міжзоряні експедиції з вивчення аборигенів чужої планети. Тільки ми з нашим зарозумілістю можемо припускати, що НЛО які помічають в різних точках Землі прилетіли виключно через нас - таких «унікальних» і «пречудесних» землян. Згадаймо хоча б свою історію: іспанці відправляли сотні кораблів через Атлантику зовсім не для того, щоб вивчати культуру ацтеків та інків, а за золотом і сріблом.

Для вивчення Землі та її мешканців, тим більше розпочатого в незапам'ятні часи (літаючі тарілки спостерігали ще до нашої ери), цілком достатньо 2-3 кораблів, а про всі події на планеті зараз можна чудово дізнатися з перехоплених трансляцій теле- і радіопередач. А цілі армади НЛО, часом прибувають до нас, явно мають інші цілі.Послання Валентіч

Ті, хто знайомий з уфологічної літературою і публікаціями на цю тему, швидше за все пам'ятають про таємниче зникнення 21 жовтня 1978 над Басовою протокою, що відокремлює Австралію від Тасманії, льотчика Фредеріка Валентіч. Він встиг передати, що його літак зустрівся в небі з гігантським НЛО. Ні тіла льотчика, ні уламків літака виявлено не було. У кінці ХХ століття в ряді видань з'явилися відомості про продовження цієї історії. Виявилося, що в 1982 році на Далекому Сході СРСР була виявлена загадкова капсула, що містила послання Фредеріка Валентіч. На пластині з невідомого на Землі металу льотчик написав, що інопланетяни запропонували йому стати пілотом інопланетного корабля і він уклав з ними контракт на 25 років. Валентіч не сумнівався, що в момент підписання цього кабального документа на нього чинився сильний психологічний тиск. Вражаюче, але команда гігантського НЛО, на якому літав зниклий пілот, складалася в основному із землян.

Хоча прибульці не раз заявляли, що прибувають на Землю з чисто дослідницькими цілями, на ділі вони виявилися просто космічними грабіжниками. Як стверджував у своєму посланні Валентіч, інопланетяни крадуть у нас зріджений кисень, переправляючи його потім на Каллісто - свою основну базу. Експлуатація ресурсів нашої планети ведеться союзом відразу шести позаземних цивілізацій ... Проведена графологічна експертиза показала, що послання написане саме Фредеріком Валентіч.

Комусь ця історія з посланням Валентіч здасться занадто фантастичною, не виключаю, що ця інформація цілком може бути журналістської вигадкою. Однак припустимо, що це правда. Раз прибульці підписали контракт з Валентіч, то схожі угоди можуть бути укладені не тільки з окремими людьми, але й з урядами. В уфологічному середовищі давно ходять чутки про секретний договоір уряду США з інопланетянами. Припустимо, прибульці обіцяли нові технології в обмін на «трішки» кисню для бідних діточок ... Для жадібних людей це означає робити гроші в прямому сенсі з повітря, так що подібні угоди цілком можуть існувати.Хто господар Сонячної системи?

В останні роки щосили йде торгівля ділянками на Місяці, торгують вже і Марсом. Як виявилося, юридично це цілком можливо, оскільки космічні тіла у нас до цих пір нічийні. По ідеї, якщо в Сонячній системі крім нас немає інших розумних цивілізацій, то всі ресурси планет і космічних тіл в її межах повинні належати землянам. Поки це не буде закріплено юридично, припустимо, в рамках ООН, будь залітний «чужинець» зможе їх експлуатувати на цілком законних підставах, що, схоже, і відбувається.

На поверхні Місяця вже давно спостерігаються загадкові спалахи, не раз помічали і стовпи пилу, миготіння незвичайних вогнів, а також дивні утворення, які цілком можуть бути гігантськими гірничодобувними комбайнами. Над Місяцем були зафіксовані і величезні НЛО. Так, японському астроному-любителю навіть вдалося зробити відеозапис маневрів подібних об'єктів, явно штучного походження. Можливо, подібні НЛО - не що інше, як вантажні кораблі-рудовози.

На Марсі, як і на Місяці, теж чимало вкрай цікавих об'єктів. До рук уфологів потрапили знімки, на яких видно щось, що нагадує потерпілий аварію космічний корабель, є на Марсі і піраміди, і якийсь багатокутні утворення, що нагадує американський Пентагон ... Можливо, таких об'єктів було набагато більше, може, не випадково тривалий період багато спроби дослідити Марс закінчувалися невдачею? Тим, хто порався на цій планеті, потрібен був час, щоб замаскувати сліди своєї діяльності ...Бурхлива діяльність на дні океанів

Де ще можуть поживитися прибульці, не порушуючи земних законів? Звичайно, в наших океанах! Шельф ми вже поділили, а от глибини залишилися нічийними. У 1977 році члени команди судна «Василь Кисельов» поблизу острова Нова Георгія спостерігали, як з води вилетів величезний, діаметром близько 500 м, «бублик», який спочатку досить довго висів над океаном, а потім миттєво зник. НЛО, що вилітають з води, не раз бачили моряки інших судів, фіксували їх і військові підводники. На великих ділянках океану не одного разу зазначалося нез'ясовне спучування поверхні води, а також загадкове підвищення її температури.

Що може цікавити прибульців на дні океанів? Найімовірніше, залізо-марганцеві конкреції, які являють собою ідеально концентровану сировину. Не виключено, що на дні розташовуються і бази інопланетян.

У 1972 році поряд з італійським берегом Середземного моря численні очевидці спостерігали великий НЛО діаметром близько 100 м, який завис над водою. З НЛО час від часу виходили промені, і здавалося, тарілка посилає комусь сигнали. Несподівано під водою запалилися вогні, і НЛО різко спікірував в морську безодню. Вся ця картина сильно нагадувала посадку на аеродром, але тільки підводний.Загадка аномальних свердловин

Що ж стосується поверхні Землі, то в безлюдних важкодоступних районах прибульці також цілком можуть вести розвідку і видобуток корисних копалин. У багатьох місцях виявлені так звані аномальні свердловини. Це круглі, ідеально рівні діри, спрямовані в глиб землі. Поблизу від них немає ніяких слідів присутності бурової техніки і людей, витягнутої гірської породи або грунту. Були випадки, коли перед виявленням таких свердловин над цими місцями спостерігалися НЛО.

У деяких випадках відзначалося також безслідне зникнення великих кількостей грунту, немов земля просто випарувалася невідомо куди. Навіщо він потрібен? Це поки що таємниця. Може, як грунт для оранжереї колекційних земних рослин?Навіщо створюється гібридна раса?

Не виключено, що за рахунок землян інопланетяни вирішують і якісь свої біологічні проблеми. Хоча робляться регулярні спроби пояснити знахідки покалічених, знекровлених, позбавлених ряду органів домашніх тварин природними причинами (згадаймо міфи про Чупакабру), - без сумніву, іноді й тут не обходиться без НЛО. Інакше як пояснити знахідки значних за вагою туш тварин на вершинах дерев, явно скинутих звідкись зверху. На витівки якихось «жартівників» це не схоже.

Ще більш серйозні численні випадки викрадення земних жінок, яких прибульці запліднили, а потім вилучали у них зародки. Уфологи вважають, що інопланетяни створюють якусь гібридну расу, але навіщо? Через своїх генетичних проблем або для впровадження своїх ставлеників у ряди землян?Треба оформити права на власність ...

Послання Валентіч, якщо це, звичайно, не чергова «качка», частково пояснює, чому щорічно безслідно зникають тисячі землян. Людей-то пропадає набагато більше, але зникнення пояснюються кримінальними розбірками, стихійними лихами та іншими природними причинами. Проте у ряді випадків у зникненні людей є підстави підозрювати й НЛО. Може, деякі зниклі земляни працюють на прибульців? Добровільно чи ні - це вже інше питання.

Як ми можемо протистояти розграбуванню наших ресурсів позаземними цивілізаціями? Головне - законодавчо закріпити права землян на всі ресурси не тільки нашої планети, а й усіх космічних тіл Сонячної системи. Необхідний заборону на односторонні домовленості будь-яких держав з інопланетянами на розробку ними земних ресурсів, що належать усьому людству. Навіть якщо на справжній момент ніяких інопланетян не існує, такі юридичні акти не будуть зайвими: раптом в майбутньому ми все ж зіткнемося з позаземнимиКосмосфера.Ру за матеріалами: tainy.net

 

Від «Фіртки».

Ми можемо полемізувати з автором статті, щодо «законодавчого закріпитлення права землян на всі ресурси не тільки нашої планети, а й усіх космічних тіл Сонячної системи». В інопланетян, безперечно своє законодавство, яке вважає всяких недорозвинених хом’ячків, котиків, песиків, ящурів включно з нами, «гомо сапієнсами», біоматеріалом, який може використовуватися в їхніх НЛО-шних цілях.

На Землі для інопланетян можуть бути цікавими як кисень та копалини, так і, скажімо, якісь інгредієнти людських тіл. До речі, нещодавно місцеві мешканці села Марківці Тисменецького райну Івано-Франківщини  бачили на протязі 40 хвилин НЛО, що висіло та робило плавні хаотичні рухи над селом. Можливо "придивлялося"до марківецьких жіночок, як потенційних породжувачів "гібридної раси"?

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


20.11.2010 1212 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

1881 1
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

627
15.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1812
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1431
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

968
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5902 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

536

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2336 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

840 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2697
19.09.2019

Відповідно до нової праці, геологічне утворення Велика Адрія свого часу було континентом завбільшки з Гренландію.

499
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

500
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

428 1
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

248
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

586
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

1030
23.09.2019

Український фотограф Давид Дубницький зробив спокусливі фото жінок зі слов'янських країн.

8352
22.09.2019

Відома блогерка з Івано-Франківська Тетяна Кодзаєва отримала престижну нагороду на Milan Fashion Week 2019.

1824
21.09.2019

Прикарпатка скаржиться на зіпсуті продукти, які продають  в одному із супермаркетів області.

1333 2
20.09.2019

У селищі Більшівці історики натрапили на нові докази радянського терору — масове поховання закатованих українців.

5668 3