агенція новин

Іншопланетяни крадуть з Землі кисень?

Можливо, ми надто наївні щодо НЛО, вважаючи, що прибульців можуть настільки зацікавити наші скромні персони, щоб протягом всієї історії людства вони посилали до нас сотні кораблів і витрачали гігантські матеріальні ресурси на вивчення побуту і звичаїв населення далекої чужої планети. Якщо НЛО насправді космічні кораблі інопланетян, то, швидше за все, прилітають вони до нас із суто практичною метою ...

 

Навіщо прилітають НЛО?

Ринкові відносини універсальні і навряд чи де-небудь у Всесвіті знайдуться альтруїсти, готові спонсорувати нескінченні міжзоряні експедиції з вивчення аборигенів чужої планети. Тільки ми з нашим зарозумілістю можемо припускати, що НЛО які помічають в різних точках Землі прилетіли виключно через нас - таких «унікальних» і «пречудесних» землян. Згадаймо хоча б свою історію: іспанці відправляли сотні кораблів через Атлантику зовсім не для того, щоб вивчати культуру ацтеків та інків, а за золотом і сріблом.

Для вивчення Землі та її мешканців, тим більше розпочатого в незапам'ятні часи (літаючі тарілки спостерігали ще до нашої ери), цілком достатньо 2-3 кораблів, а про всі події на планеті зараз можна чудово дізнатися з перехоплених трансляцій теле- і радіопередач. А цілі армади НЛО, часом прибувають до нас, явно мають інші цілі.Послання Валентіч

Ті, хто знайомий з уфологічної літературою і публікаціями на цю тему, швидше за все пам'ятають про таємниче зникнення 21 жовтня 1978 над Басовою протокою, що відокремлює Австралію від Тасманії, льотчика Фредеріка Валентіч. Він встиг передати, що його літак зустрівся в небі з гігантським НЛО. Ні тіла льотчика, ні уламків літака виявлено не було. У кінці ХХ століття в ряді видань з'явилися відомості про продовження цієї історії. Виявилося, що в 1982 році на Далекому Сході СРСР була виявлена загадкова капсула, що містила послання Фредеріка Валентіч. На пластині з невідомого на Землі металу льотчик написав, що інопланетяни запропонували йому стати пілотом інопланетного корабля і він уклав з ними контракт на 25 років. Валентіч не сумнівався, що в момент підписання цього кабального документа на нього чинився сильний психологічний тиск. Вражаюче, але команда гігантського НЛО, на якому літав зниклий пілот, складалася в основному із землян.

Хоча прибульці не раз заявляли, що прибувають на Землю з чисто дослідницькими цілями, на ділі вони виявилися просто космічними грабіжниками. Як стверджував у своєму посланні Валентіч, інопланетяни крадуть у нас зріджений кисень, переправляючи його потім на Каллісто - свою основну базу. Експлуатація ресурсів нашої планети ведеться союзом відразу шести позаземних цивілізацій ... Проведена графологічна експертиза показала, що послання написане саме Фредеріком Валентіч.

Комусь ця історія з посланням Валентіч здасться занадто фантастичною, не виключаю, що ця інформація цілком може бути журналістської вигадкою. Однак припустимо, що це правда. Раз прибульці підписали контракт з Валентіч, то схожі угоди можуть бути укладені не тільки з окремими людьми, але й з урядами. В уфологічному середовищі давно ходять чутки про секретний договоір уряду США з інопланетянами. Припустимо, прибульці обіцяли нові технології в обмін на «трішки» кисню для бідних діточок ... Для жадібних людей це означає робити гроші в прямому сенсі з повітря, так що подібні угоди цілком можуть існувати.Хто господар Сонячної системи?

В останні роки щосили йде торгівля ділянками на Місяці, торгують вже і Марсом. Як виявилося, юридично це цілком можливо, оскільки космічні тіла у нас до цих пір нічийні. По ідеї, якщо в Сонячній системі крім нас немає інших розумних цивілізацій, то всі ресурси планет і космічних тіл в її межах повинні належати землянам. Поки це не буде закріплено юридично, припустимо, в рамках ООН, будь залітний «чужинець» зможе їх експлуатувати на цілком законних підставах, що, схоже, і відбувається.

На поверхні Місяця вже давно спостерігаються загадкові спалахи, не раз помічали і стовпи пилу, миготіння незвичайних вогнів, а також дивні утворення, які цілком можуть бути гігантськими гірничодобувними комбайнами. Над Місяцем були зафіксовані і величезні НЛО. Так, японському астроному-любителю навіть вдалося зробити відеозапис маневрів подібних об'єктів, явно штучного походження. Можливо, подібні НЛО - не що інше, як вантажні кораблі-рудовози.

На Марсі, як і на Місяці, теж чимало вкрай цікавих об'єктів. До рук уфологів потрапили знімки, на яких видно щось, що нагадує потерпілий аварію космічний корабель, є на Марсі і піраміди, і якийсь багатокутні утворення, що нагадує американський Пентагон ... Можливо, таких об'єктів було набагато більше, може, не випадково тривалий період багато спроби дослідити Марс закінчувалися невдачею? Тим, хто порався на цій планеті, потрібен був час, щоб замаскувати сліди своєї діяльності ...Бурхлива діяльність на дні океанів

Де ще можуть поживитися прибульці, не порушуючи земних законів? Звичайно, в наших океанах! Шельф ми вже поділили, а от глибини залишилися нічийними. У 1977 році члени команди судна «Василь Кисельов» поблизу острова Нова Георгія спостерігали, як з води вилетів величезний, діаметром близько 500 м, «бублик», який спочатку досить довго висів над океаном, а потім миттєво зник. НЛО, що вилітають з води, не раз бачили моряки інших судів, фіксували їх і військові підводники. На великих ділянках океану не одного разу зазначалося нез'ясовне спучування поверхні води, а також загадкове підвищення її температури.

Що може цікавити прибульців на дні океанів? Найімовірніше, залізо-марганцеві конкреції, які являють собою ідеально концентровану сировину. Не виключено, що на дні розташовуються і бази інопланетян.

У 1972 році поряд з італійським берегом Середземного моря численні очевидці спостерігали великий НЛО діаметром близько 100 м, який завис над водою. З НЛО час від часу виходили промені, і здавалося, тарілка посилає комусь сигнали. Несподівано під водою запалилися вогні, і НЛО різко спікірував в морську безодню. Вся ця картина сильно нагадувала посадку на аеродром, але тільки підводний.Загадка аномальних свердловин

Що ж стосується поверхні Землі, то в безлюдних важкодоступних районах прибульці також цілком можуть вести розвідку і видобуток корисних копалин. У багатьох місцях виявлені так звані аномальні свердловини. Це круглі, ідеально рівні діри, спрямовані в глиб землі. Поблизу від них немає ніяких слідів присутності бурової техніки і людей, витягнутої гірської породи або грунту. Були випадки, коли перед виявленням таких свердловин над цими місцями спостерігалися НЛО.

У деяких випадках відзначалося також безслідне зникнення великих кількостей грунту, немов земля просто випарувалася невідомо куди. Навіщо він потрібен? Це поки що таємниця. Може, як грунт для оранжереї колекційних земних рослин?Навіщо створюється гібридна раса?

Не виключено, що за рахунок землян інопланетяни вирішують і якісь свої біологічні проблеми. Хоча робляться регулярні спроби пояснити знахідки покалічених, знекровлених, позбавлених ряду органів домашніх тварин природними причинами (згадаймо міфи про Чупакабру), - без сумніву, іноді й тут не обходиться без НЛО. Інакше як пояснити знахідки значних за вагою туш тварин на вершинах дерев, явно скинутих звідкись зверху. На витівки якихось «жартівників» це не схоже.

Ще більш серйозні численні випадки викрадення земних жінок, яких прибульці запліднили, а потім вилучали у них зародки. Уфологи вважають, що інопланетяни створюють якусь гібридну расу, але навіщо? Через своїх генетичних проблем або для впровадження своїх ставлеників у ряди землян?Треба оформити права на власність ...

Послання Валентіч, якщо це, звичайно, не чергова «качка», частково пояснює, чому щорічно безслідно зникають тисячі землян. Людей-то пропадає набагато більше, але зникнення пояснюються кримінальними розбірками, стихійними лихами та іншими природними причинами. Проте у ряді випадків у зникненні людей є підстави підозрювати й НЛО. Може, деякі зниклі земляни працюють на прибульців? Добровільно чи ні - це вже інше питання.

Як ми можемо протистояти розграбуванню наших ресурсів позаземними цивілізаціями? Головне - законодавчо закріпити права землян на всі ресурси не тільки нашої планети, а й усіх космічних тіл Сонячної системи. Необхідний заборону на односторонні домовленості будь-яких держав з інопланетянами на розробку ними земних ресурсів, що належать усьому людству. Навіть якщо на справжній момент ніяких інопланетян не існує, такі юридичні акти не будуть зайвими: раптом в майбутньому ми все ж зіткнемося з позаземнимиКосмосфера.Ру за матеріалами: tainy.net

 

Від «Фіртки».

Ми можемо полемізувати з автором статті, щодо «законодавчого закріпитлення права землян на всі ресурси не тільки нашої планети, а й усіх космічних тіл Сонячної системи». В інопланетян, безперечно своє законодавство, яке вважає всяких недорозвинених хом’ячків, котиків, песиків, ящурів включно з нами, «гомо сапієнсами», біоматеріалом, який може використовуватися в їхніх НЛО-шних цілях.

На Землі для інопланетян можуть бути цікавими як кисень та копалини, так і, скажімо, якісь інгредієнти людських тіл. До речі, нещодавно місцеві мешканці села Марківці Тисменецького райну Івано-Франківщини  бачили на протязі 40 хвилин НЛО, що висіло та робило плавні хаотичні рухи над селом. Можливо "придивлялося"до марківецьких жіночок, як потенційних породжувачів "гібридної раси"?

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


20.11.2010 1378 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

21.02.2020
Ростислав Ковтун

Яке найулюбленіше заняття українців? Правильно — рахувати гроші, особливо чужі, а особливо, якщо це гроші чиновників.

1675
19.02.2020

Про місце театру і його роль, сучасного глядача та мистецтво, відмову від політичної кар’єри та плани на 2020-й.

534
15.02.2020
Марія Лутчин

"Nissan Leaf" створив своєрідний феномен серед електромобілів в Україні. Сьогодні цей автомобіль є одним із найпоширеніших і найулюбленіших електрокарів серед українських водіїв.

781
11.02.2020

За підсумками попередніх сесій прикарпатські мажоритарники 93 рази виступали ініціаторами законотворчих ініціатив – 87 разів були ініціаторами законопроєктів, а 6 разів – ініціаторами проєктів Постанов.

5634
10.02.2020
Люся Грибик

Нещодавно Прикарпаття сколихнула новина про смерть 18-річної студентки від анорексії. Дівчина займалась сироїдінням, аж поки вага не знизилася до критичного рівня. Врятувати її не вдалось...

1586
09.02.2020
Ростислав Ковтун

У Франківську люди намагаються завадити повторному продажу своїх недобудованих квартир та сподіваються на закон.

16664 6

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

782

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

373

Напевно, усі знають, що у наш часте, що ми звикли називати “політикою”, має кілька рівнів. 

1060

У вересні 2018 року до першого класу вступили діти, які навчатимуться впродовж 12 років за Концепцією Нової української школи.

1377 1
20.02.2020

Неопізнані літаючі об’єкти (НЛО) над Карпатами спостерігали багато людей. Неймовірні історії про аномальні явища в Карпатах, які гуцули не могли вигадати. Шокуючі розповіді очевидців про зустрічі в горах з космічними прибульцями.  

784
11.02.2020

Хто такі мольфари, чим вони займаються та чи справді володіють надприродними силами.

3615 1
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

1829 1
08.02.2020

Сім'я Гюрджян з Лисичанська виховує 10 прийомних дітей.

1076
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

1817
11.02.2020

Одного разу почалася сильна злива. Всі діти прибігли додому, але наймолодшої доньки не було.

862
25.02.2020

В ефір телеканалу СТБ вийшла найбільш шокуюча програма «Один за всіх» за всі сезони.

8224
25.02.2020

Як повідомлялось раніше, Держпродспоживслужба оштрафувала на 70 тисяч гривень Івано-Франківський молокозавод.

2696
25.02.2020

Габріела все життя прожила в Литві і ніколи не була в Україні.

4200
24.02.2020

Роман Клюба на сцені головного вокального шоу країни також заспівав англомовну композицію Make it rain (Ed Sheeran).

2218