агенція новин

Інопланетні цивілізації загрожують Землі

 

/data/blog/53034/3ce6bd3448bce21fc7dc5836ec28e778.jpg

 

Чи так це? Чи має право на існування така точка зору? Безумовно. Нічого не можна стверджувати напевно, якщо мова йде про такі складні питання, як зв'язок з іншими цивілізаціями. Всім хочеться вірити, що перший контакт пройде успішно, але ніхто не виключає і можливої ​​агресії з боку незрозумілих істот з іншої планети.

Останнім часом на Землю обрушуються все нові і нові катаклізми. Сонце, яке деякий час перебувало в мовчанні, несподівано дає про себе знати найпотужнішими спалахами. Земля стала стривоженою і розбалансованою структурою. Аномальні процеси, що відбуваються в космосі, роблять свій вплив (частіше - негативний), на всіх земних мешканців. Обстановка стає все більш напруженою, а знайти причини цього ніяк не вдається. На думку деяких дослідників, цим явищам може бути тільки одне пояснення: інопланетні цивілізації ставлять експерименти над людьми і готуються до нападу. Що буде, якщо люди виявляться зовсім не готові до такої атаки?

Все більше міцніє упевненість, що на урядовому рівні вже давно ведуться секретні переговори з інопланетянами і незабаром навіть з'явиться документальне свідчення цього факту. Зіставивши катаклізми, що почастішали останнім часом, з цими контактами, можна припустити, що інопланетяни налаштовані по відношенню до людей вельми вороже.

Стратегічна оборона Землі і зброю проти інопланетян

Вже ні для кого не секрет, що зброя для боротьби з прибульцями розроблялася ще за часів СРСР. Це було таємницею державного масштабу і донині інформації з даного питання зовсім небагато. Проте очевидці тих давніх подій є і, вже переставши боятися, починають розповідати абсолютно неймовірні історії.

Так, С.П. Корольов розповідав про події, що відбулися ще в 1948 році. Тоді він був запрошений в Кремль і побачив, що на столі лежить безліч різноманітної документації: шифровок, газетних вирізок, друкованих документів. У всіх цих документах було щось спільне, а саме: вони висвітлювали проблему непізнаних літаючих об'єктів. Як відомо, під час Другої світової було відмічено безліч НЛО і це питання стояло досить гостро. Корольова залишили на кілька днів у кімнаті для вивчення даної документації. Виносити папери за межі кімнати було категорично заборонено. Після деякого часу до нього навідався Сталін і поцікавився його думкою щодо цього питання. Ключовим моментом була зацікавленість Сталіна: чи може НЛО становити загрозу землянам і бути зброєю супротивника. Вважається, що Сталін ні про що не питав просто так. І тому саме в цей час було прийнято рішення про створення спецзброї, здатної протидіяти цій можливій ​​невидимій загрозі. Звичайно ж, все це було вкрите печаткою таємничості. Але що відомо про цю зброю? Раніше все трималося в таємниці. Тільки через багато років, інші очевидці тих давніх подій теж почали розповідати про те, чому стали свідками, що пам'ятали і знали. Хоча знали вони небагато - за грифами «цілком таємно» ховалася кожна найменша деталь цього дійства. Секретна документація безжально знищувалася.

Тим не менше, одного разу молодим службовцям на очі попався незвичайний предмет: його розмір не перевищував розмірів сірникової коробки, але документація, що супроводжувала «коробок», свідчила, що він настільки секретний, наскільки це тільки було максимально можливо. Молодь почала дивуватися і посміюватися про те, що така крихітна штучка захищена грифом найвищої секретності, але найстарший і навчений досвідом офіцер несподівано заявив, що сміються вони даремно, і розповів історію, що сталася з ним багато років тому. Тоді він був виконавцем у знищенні секретної документації. Разом з напарником в підвальному приміщенні вони спалювали в печі перев'язані мотузкою документи, і його товариш порадив, щоб краще горіло, розгортати папір. Так він і зробив. Під час того як вони розгортали документи можна було їх розглянути. Виявилося, що знищували папери, в яких описувалось зброя, призначена для боротьби з інопланетянами. Крім того, знищували ці папери в терміновому порядку з невідомих причин.

Трохи пізніше розробка зброї, спрямованої на боротьбу з агресивними прибульцями, продовжувалася під керівництвом Берії. Кажуть, що процес проходив досить повільно і невпевнено. Нічого дивного, адже про противника практично нічого не було відомо. Як виглядають інопланетяни, які їхні наміри і якою зброєю з ними можна боротися, достовірно ніхто не міг знати. Проект розвивався в різних напрямках. Одним з варіантів зброї проти інопланетян розглядалася найпотужніша атомна бомба. На думку уряду, проти її сили ніхто не міг би встояти. Але пізніше, з якихось своїх міркувань, від створення атомної бомби відмовилися і зайнялися розробками в інших напрямках, про які й донині нічого достеменно не відомо.

Унікальний проект сучасності

Імовірність зв'язку з інопланетними цивілізаціями ніхто не може заперечувати. Саме тому, незважаючи на чималу кількість скептиків, не менше число і вчених, які прагнуть максимально вивчити всі можливі деталі і підготуватися до «зустрічі».

Наприклад, в США в інституті Сетте спільно з ученими Каліфорнійського національного університету, йде робота над колосальним за своїми масштабами проектом. Мета проекту досить проста - пізнання інопланетних цивілізацій. Дослідники безперервно спостерігають за космосом за допомогою новітніх технологічних пристосувань і намагаються отримати сигнали від інопланетян. Крім того, обстежуються зірки і зоряні скупчення. На даний момент вже отримано інформацію про сімнадцять тисяч таких об'єктів. Новітнім відкриттям стала зірка, дуже схожа на наше рідне Сонце, але набагато старше за віком.

Вчені нарікають на те, що навіть тридцяти мільйонів доларів, вкладених у проект, недостатньо для продовження досліджень. Потрібно бути готовими до того, що проект зажадає дуже багато часу, адже розраховувати на швидкий зв'язок з інопланетянами не доводиться. Безумовно, дослідники мріють про те, що одного разу відбудеться зустріч землян з інопланетною цивілізацією або навіть декількома, яка буде мати справді історичне значення. Однак, ймовірно, що ця зустріч відбудеться ще не скоро. Тому на перших етапах вчені будуть задоволені, якщо вдасться зв'язатися з космосом за допомогою радіозв'язку. Таке спілкування стане грандіозним досягненням всього людства.

Зараз вже є певні досягнення в цій галузі. Наприклад, групою астрофізиків створений унікальний протокол, який сприяє створенню особливої ​​мови для зв'язку і цивілізованого спілкування з інопланетними жителями. Так як мова уніфікована, то її зможуть зрозуміти будь-які інопланетні раси.

Вчені плекають надію на те, що якщо десь у Всесвіті є розумні істоти - представники інших цивілізацій, схожі на людей, то є шанс, що битви цивілізацій не буде. Можливо, наші космічні сусіди дотримуються принципів творіння, а не руйнування, і ніщо людське їм не чуже.

 

ТАЙНИ

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


29.05.2014 1698 1
Коментарі (1)

Çàãðóçêà...

Угу 2014.06.04, 13:18
В такому разі Путін то точно інопланетянин.
15.02.2020
Марія Лутчин

"Nissan Leaf" створив своєрідний феномен серед електромобілів в Україні. Сьогодні цей автомобіль є одним із найпоширеніших і найулюбленіших електрокарів серед українських водіїв.

177
11.02.2020

За підсумками попередніх сесій прикарпатські мажоритарники 93 рази виступали ініціаторами законотворчих ініціатив – 87 разів були ініціаторами законопроєктів, а 6 разів – ініціаторами проєктів Постанов.

4501
10.02.2020
Люся Грибик

Нещодавно Прикарпаття сколихнула новина про смерть 18-річної студентки від анорексії. Дівчина займалась сироїдінням, аж поки вага не знизилася до критичного рівня. Врятувати її не вдалось...

968
09.02.2020
Ростислав Ковтун

У Франківську люди намагаються завадити повторному продажу своїх недобудованих квартир та сподіваються на закон.

13760 5
02.02.2020
Марія Лутчин

Фіртка розпочинає серію матеріалів про комунальні підприємства Івано-Франківська. До Вашої уваги інтерв'ю з очільницею КП "Центр розвитку міста та рекреації" Русланою Василюк.

1958 1
31.01.2020
Олена Британська

Щотижня патрульна поліції Івано-Франківської області опрацьовує декілька сотень звернень. Тільки за минулий рік патрульні отримали майже 50 тисяч викликів.

2977

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

224

Напевно, усі знають, що у наш часте, що ми звикли називати “політикою”, має кілька рівнів. 

629

У вересні 2018 року до першого класу вступили діти, які навчатимуться впродовж 12 років за Концепцією Нової української школи.

999 1

"Міліція – з народом!" Оk, а поліцаї? Чому в однім випадку – силу впевнено застосували, а в іншому – лиш глядачами висТУПАли?

1325
11.02.2020

Хто такі мольфари, чим вони займаються та чи справді володіють надприродними силами.

3054 1
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

1345
01.01.2020

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені.

4043 2
08.02.2020

Сім'я Гюрджян з Лисичанська виховує 10 прийомних дітей.

642
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

1358
11.02.2020

Одного разу почалася сильна злива. Всі діти прибігли додому, але наймолодшої доньки не було.

362
15.02.2020

У суботу, 8 лютого, близькі попрощалися із 20-річним Тарасом Ковалем. Майбутній стоматолог поїхав на навчання в Івано-Франківськ, але його тіло виявили у Києві. У рідному селі кажуть про вбивство, а в поліції вважають, що юнак наклав на себе руки. Причо

10920
15.02.2020

Унікальні та незвідані, неповторні та заворожуючі, мальовничі та неперевершені, привабливі та лякаючі.

681
14.02.2020

Молоді франківці оригінально привітали закоханих зі святом - записали веселе кавер-відео на пісню "Холодок".

6475
12.02.2020

Чим саме труять собак ветеринари, наразі, не кажуть. Та судячи зі збігів у історіях хвороби, припускають, що це зроблено навмисно.

1178