агенція новин

Інопланетні цивілізації загрожують Землі

 

/data/blog/53034/3ce6bd3448bce21fc7dc5836ec28e778.jpg

 

Чи так це? Чи має право на існування така точка зору? Безумовно. Нічого не можна стверджувати напевно, якщо мова йде про такі складні питання, як зв'язок з іншими цивілізаціями. Всім хочеться вірити, що перший контакт пройде успішно, але ніхто не виключає і можливої ​​агресії з боку незрозумілих істот з іншої планети.

Останнім часом на Землю обрушуються все нові і нові катаклізми. Сонце, яке деякий час перебувало в мовчанні, несподівано дає про себе знати найпотужнішими спалахами. Земля стала стривоженою і розбалансованою структурою. Аномальні процеси, що відбуваються в космосі, роблять свій вплив (частіше - негативний), на всіх земних мешканців. Обстановка стає все більш напруженою, а знайти причини цього ніяк не вдається. На думку деяких дослідників, цим явищам може бути тільки одне пояснення: інопланетні цивілізації ставлять експерименти над людьми і готуються до нападу. Що буде, якщо люди виявляться зовсім не готові до такої атаки?

Все більше міцніє упевненість, що на урядовому рівні вже давно ведуться секретні переговори з інопланетянами і незабаром навіть з'явиться документальне свідчення цього факту. Зіставивши катаклізми, що почастішали останнім часом, з цими контактами, можна припустити, що інопланетяни налаштовані по відношенню до людей вельми вороже.

Стратегічна оборона Землі і зброю проти інопланетян

Вже ні для кого не секрет, що зброя для боротьби з прибульцями розроблялася ще за часів СРСР. Це було таємницею державного масштабу і донині інформації з даного питання зовсім небагато. Проте очевидці тих давніх подій є і, вже переставши боятися, починають розповідати абсолютно неймовірні історії.

Так, С.П. Корольов розповідав про події, що відбулися ще в 1948 році. Тоді він був запрошений в Кремль і побачив, що на столі лежить безліч різноманітної документації: шифровок, газетних вирізок, друкованих документів. У всіх цих документах було щось спільне, а саме: вони висвітлювали проблему непізнаних літаючих об'єктів. Як відомо, під час Другої світової було відмічено безліч НЛО і це питання стояло досить гостро. Корольова залишили на кілька днів у кімнаті для вивчення даної документації. Виносити папери за межі кімнати було категорично заборонено. Після деякого часу до нього навідався Сталін і поцікавився його думкою щодо цього питання. Ключовим моментом була зацікавленість Сталіна: чи може НЛО становити загрозу землянам і бути зброєю супротивника. Вважається, що Сталін ні про що не питав просто так. І тому саме в цей час було прийнято рішення про створення спецзброї, здатної протидіяти цій можливій ​​невидимій загрозі. Звичайно ж, все це було вкрите печаткою таємничості. Але що відомо про цю зброю? Раніше все трималося в таємниці. Тільки через багато років, інші очевидці тих давніх подій теж почали розповідати про те, чому стали свідками, що пам'ятали і знали. Хоча знали вони небагато - за грифами «цілком таємно» ховалася кожна найменша деталь цього дійства. Секретна документація безжально знищувалася.

Тим не менше, одного разу молодим службовцям на очі попався незвичайний предмет: його розмір не перевищував розмірів сірникової коробки, але документація, що супроводжувала «коробок», свідчила, що він настільки секретний, наскільки це тільки було максимально можливо. Молодь почала дивуватися і посміюватися про те, що така крихітна штучка захищена грифом найвищої секретності, але найстарший і навчений досвідом офіцер несподівано заявив, що сміються вони даремно, і розповів історію, що сталася з ним багато років тому. Тоді він був виконавцем у знищенні секретної документації. Разом з напарником в підвальному приміщенні вони спалювали в печі перев'язані мотузкою документи, і його товариш порадив, щоб краще горіло, розгортати папір. Так він і зробив. Під час того як вони розгортали документи можна було їх розглянути. Виявилося, що знищували папери, в яких описувалось зброя, призначена для боротьби з інопланетянами. Крім того, знищували ці папери в терміновому порядку з невідомих причин.

Трохи пізніше розробка зброї, спрямованої на боротьбу з агресивними прибульцями, продовжувалася під керівництвом Берії. Кажуть, що процес проходив досить повільно і невпевнено. Нічого дивного, адже про противника практично нічого не було відомо. Як виглядають інопланетяни, які їхні наміри і якою зброєю з ними можна боротися, достовірно ніхто не міг знати. Проект розвивався в різних напрямках. Одним з варіантів зброї проти інопланетян розглядалася найпотужніша атомна бомба. На думку уряду, проти її сили ніхто не міг би встояти. Але пізніше, з якихось своїх міркувань, від створення атомної бомби відмовилися і зайнялися розробками в інших напрямках, про які й донині нічого достеменно не відомо.

Унікальний проект сучасності

Імовірність зв'язку з інопланетними цивілізаціями ніхто не може заперечувати. Саме тому, незважаючи на чималу кількість скептиків, не менше число і вчених, які прагнуть максимально вивчити всі можливі деталі і підготуватися до «зустрічі».

Наприклад, в США в інституті Сетте спільно з ученими Каліфорнійського національного університету, йде робота над колосальним за своїми масштабами проектом. Мета проекту досить проста - пізнання інопланетних цивілізацій. Дослідники безперервно спостерігають за космосом за допомогою новітніх технологічних пристосувань і намагаються отримати сигнали від інопланетян. Крім того, обстежуються зірки і зоряні скупчення. На даний момент вже отримано інформацію про сімнадцять тисяч таких об'єктів. Новітнім відкриттям стала зірка, дуже схожа на наше рідне Сонце, але набагато старше за віком.

Вчені нарікають на те, що навіть тридцяти мільйонів доларів, вкладених у проект, недостатньо для продовження досліджень. Потрібно бути готовими до того, що проект зажадає дуже багато часу, адже розраховувати на швидкий зв'язок з інопланетянами не доводиться. Безумовно, дослідники мріють про те, що одного разу відбудеться зустріч землян з інопланетною цивілізацією або навіть декількома, яка буде мати справді історичне значення. Однак, ймовірно, що ця зустріч відбудеться ще не скоро. Тому на перших етапах вчені будуть задоволені, якщо вдасться зв'язатися з космосом за допомогою радіозв'язку. Таке спілкування стане грандіозним досягненням всього людства.

Зараз вже є певні досягнення в цій галузі. Наприклад, групою астрофізиків створений унікальний протокол, який сприяє створенню особливої ​​мови для зв'язку і цивілізованого спілкування з інопланетними жителями. Так як мова уніфікована, то її зможуть зрозуміти будь-які інопланетні раси.

Вчені плекають надію на те, що якщо десь у Всесвіті є розумні істоти - представники інших цивілізацій, схожі на людей, то є шанс, що битви цивілізацій не буде. Можливо, наші космічні сусіди дотримуються принципів творіння, а не руйнування, і ніщо людське їм не чуже.

 

ТАЙНИ

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


29.05.2014 1286 1
Коментарі (1)

Çàãðóçêà...

Угу 2014.06.04, 13:18
В такому разі Путін то точно інопланетянин.
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

329
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1179
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

610
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5391 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

1051 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1546

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

400

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2006 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

683 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2401
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

170
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

273
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

944
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

59
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

130
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

876
18.09.2019

В Івано-Франківську двоє дівчат прогулялися містом майже голяка.

39667 2
17.09.2019

Чемпіонат Світу ОМС відбувався за напрямами: перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж, моделювання брів.

1873
17.09.2019

Молодший син застрелив старшого на очах у батьків та своєї дружини, зробивши шість пострілів у груди.

1484
16.09.2019

Як виявилося, юний грабіжник, встиг ще й нахуліганити. Він вдарив в обличчя жінку, яка відпочивала у кафе.

4694 1