агенція новин

Інопланетяни погодилися на інтерв'ю

Інопланетяни погодилися на інтерв'юЗаступник директора інституту Болгарської академії наук стверджує, що на його запитання інопланетяни відповідають знаками

Зв'язок з інопланетянами встановили співробітники Інституту космічних досліджень Болгарської академії наук. І це не першоквітневий жарт. Заступник директора цієї державної установи Лучезар ФІЛІПОВ підтвердив в ексклюзивному інтерв'ю "МК": контакт з позаземними цивілізаціями встановлено!

Все почалося з того, як три роки тому вчений познайомився з 70-річною мешканкою Софії Маріаном Везневой. Архітектор за освітою, Везнева давно вивчала таке явище, як кола на полях (у Болгарії вони з'являються так само регулярно, як і в Росії). А не так давно Маріана, за її словами, знайшла дар вступати в контакт з тими, хто їх створює.


- Ми вирішили через Везневу відправити інопланетянам кілька питань, що хвилюють сучасних вчених. Треба сказати, що багато хто з моїх колег по інституту на мою пропозицію поставити питання прибульцям відповіли відмовою. Лише двоє погодилися. Знайшлися також представники з Інституту фізіології рослин, Інституту медицини та Інституту геології.


- Але ж давно відомо, що кола на полях з таємничими знаками - справа рук людських ...  


- Ми дослідили це питання і з'ясували, що є такі "твори мистецтва", які не могли бути виконані за допомогою земних пристосувань. По-перше, біля них немає слідів прим'ятої трави або колосків, але хтось же повинен був спочатку підійти до місця, тобто протоптати до нього стежку. По-друге, колосся не зламані "криптограми", а просто зігнуті, і завжди строго під кутом 45 градусів, та так акуратно, що жодного випав з них зернятка не знайдеш на землі. І по-третє, аналіз грунту показав, що хімічний склад її змінюється після "нанесення" малюнка.


- А вам відомо, як саме Везнева вступає в контакт з інопланетянами?  


- Це є "гнилим яблуком" в нашій роботі. Ні, вона не розкриває секрету, дуже ревно захищає свої методи. Як я не намагався переконати її розкрити таємницю вченим, вона говорить, що ми повинні їй довіряти.


- І ви довірилися?  


- Так, про всяк випадок склали список з 30 питань, які вона повинна була передати в свій контакт прибульцям. Ось деякі з них:
Чому нічого не виходить з міжнародною системою SETI (діяльність якої присвячена дослідженню Сонячної системи і пошуку позаземного розуму. - Авт.)?


Що треба зробити, щоб нас підпустили нарешті до контакту?
Що трапилося на Місяці під час посадки на неї американців?
Що відбудеться в 2012 році?
Що треба зробити, щоб економічна криза не повторився?
Як вони ставляться до дітей з пробірки?


Були питання про астероїдний пояс і ще кілька відомих нам астрономічних питань, але це в основному для того, щоб перевірити глибину знання тих, хто відповідав на наші запитання. Ну, ви розумієте, про що я кажу.


- Тобто питання, на які не змогла б дати відповіді сама Везнева?  


- Ну щось на кшталт того.


- І що ж відбулося далі?  


- Сеанс передачі запитань інопланетянам відбувся минулої весни. Потім Маріана повідомила нам, що відповіді надійдуть у вигляді малюнків на полях протягом наступних чотирьох місяців.


- На території Болгарії?  


- Вони почали з'являтися в різних країнах. Є сайт, на якому акумулюється вся інформація про кола на полях. З ним наша провидиця і працювала. З квітня по серпень 2009 року з 500 нових кіл 35 з'явилося тільки за нашими питаннями.


- Не терпиться дізнатися, що ж вони відповіли ...  


- Ми дізналися, що інопланетяни зараз живуть серед нас і ведуть за нами постійне спостереження. Вони не ворожі по відношенню до нас, швидше хочуть нам допомагати, але ми ще недостатньо розвинені, щоб встановити з ними безпосередній контакт. Інопланетяни не схвалюють аморальну поведінку людей у тому, що стосується їх поводження з природою.


Програма SETI не спрацює, тому що земляни шукають не там, де треба. Контакт з неземною цивілізацією буде встановлений не за допомогою радіохвиль, а винятково силою думки. Але для того, щоб це сталося, земляни повинні спільно навчитися розшифровувати небесні послання, а також навчитися користуватися одночасно двома півкулями свого мозку.


Кризи ми зможемо уникнути, тільки якщо знищимо всю зброю на планеті і станемо жити як єдине ціле. З приводу 2012 ... За словами Везневой, їй продемонстрували малюнок голови мексиканця і великого вулкана. Тут уже як хочете, так і розшифровуйте - екстрасенсам теж не все по плечу.


А ось що стосується діточок з пробірки - інопланетяни дали чітку відповідь: вони їх "не приймають". Такі діти не можуть відчути спорідненості з матір'ю, налагодити з нею контакт. І взагалі не можна "руками чіпати закони природи". Єдине, мабуть, питання, яке залишилося без відповіді, - це питання про висадку людей на Місяці.


- Як відреагувала на це "інтерв'ю" наукова громадськість?  


- Можна сказати, що нас висміяли. Думаю, що причина криється в боязкій сутності людини. Ми заздалегідь боїмося тих, хто може бути розумнішим і досконалішим нас. Самі ми готові і допомагати, і повелівати слабкими народами, але щоб те ж саме зробив хтось інший з нами - ні в якому разі.


Звичайно, перша думка, яка виникає, - високопоставлений болгарський чиновник або зійшов з розуму, або старанно робить піар своєму інституту. Втім, за словами Філіпова, керівництво ІКД БАН мало не винесло йому сувору догану, але він особисто все одно готовий продовжувати дослідження в цьому напрямку.
ДУМКА ЕКСПЕРТА

Коментар заступника директора Інституту космічних досліджень РАН В'ячеслава БАТЬКІВЩИНА:  


- Ми дуже тісно працюємо з ІКД БАН відразу по декількох програмах. Це "Балкансат" - створення супутника, що вимірює СО2 та метан в атмосфері. На МКС також проводиться спільний міжнародний експеримент, в якому беруть участь болгарські колеги. Фахівці вивчають електромагнітну обстановку в околицях нашої планети: магнітосферу, вплив сонячних спалахів. Багатьох болгарських вчених я добре знаю, в тому числі і Лучезара Філіпова, проте не поділяю його думки з приводу пошуку інопланетян. Для цього є програма SETI, в рамках якої в космос періодично подається радіосигнал із зашифрованою інформацією про Землю та її мешканців. Фахівці, що працюють за цією програмою, намагаються відшукати відповідний сигнал в космічному радіопросторі.

Московський Комсомолець

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


10.10.2010 2509 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

27.02.2020

Минулого тижня на сесії Івано-Франківська обласна рада затвердила Стратегію розвитку Прикарпаття на 2021-2027 роки та План заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

305
21.02.2020
Ростислав Ковтун

Яке найулюбленіше заняття українців? Правильно — рахувати гроші, особливо чужі, а особливо, якщо це гроші чиновників.

1784
19.02.2020

Про місце театру і його роль, сучасного глядача та мистецтво, відмову від політичної кар’єри та плани на 2020-й.

589
15.02.2020
Марія Лутчин

"Nissan Leaf" створив своєрідний феномен серед електромобілів в Україні. Сьогодні цей автомобіль є одним із найпоширеніших і найулюбленіших електрокарів серед українських водіїв.

846
11.02.2020

За підсумками попередніх сесій прикарпатські мажоритарники 93 рази виступали ініціаторами законотворчих ініціатив – 87 разів були ініціаторами законопроєктів, а 6 разів – ініціаторами проєктів Постанов.

5715
10.02.2020
Люся Грибик

Нещодавно Прикарпаття сколихнула новина про смерть 18-річної студентки від анорексії. Дівчина займалась сироїдінням, аж поки вага не знизилася до критичного рівня. Врятувати її не вдалось...

1641

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

843

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

388

Напевно, усі знають, що у наш часте, що ми звикли називати “політикою”, має кілька рівнів. 

1098

У вересні 2018 року до першого класу вступили діти, які навчатимуться впродовж 12 років за Концепцією Нової української школи.

1420 1
20.02.2020

Неопізнані літаючі об’єкти (НЛО) над Карпатами спостерігали багато людей. Неймовірні історії про аномальні явища в Карпатах, які гуцули не могли вигадати. Шокуючі розповіді очевидців про зустрічі в горах з космічними прибульцями.  

868
11.02.2020

Хто такі мольфари, чим вони займаються та чи справді володіють надприродними силами.

3671 1
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

1888 1
08.02.2020

Сім'я Гюрджян з Лисичанська виховує 10 прийомних дітей.

1129
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

1862
11.02.2020

Одного разу почалася сильна злива. Всі діти прибігли додому, але наймолодшої доньки не було.

921
25.02.2020

В ефір телеканалу СТБ вийшла найбільш шокуюча програма «Один за всіх» за всі сезони.

8396
25.02.2020

Як повідомлялось раніше, Держпродспоживслужба оштрафувала на 70 тисяч гривень Івано-Франківський молокозавод.

3121
25.02.2020

Габріела все життя прожила в Литві і ніколи не була в Україні.

4393
24.02.2020

Роман Клюба на сцені головного вокального шоу країни також заспівав англомовну композицію Make it rain (Ed Sheeran).

2286