агенція новин

Інопланетяни погодилися на інтерв'ю

Інопланетяни погодилися на інтерв'юЗаступник директора інституту Болгарської академії наук стверджує, що на його запитання інопланетяни відповідають знаками

Зв'язок з інопланетянами встановили співробітники Інституту космічних досліджень Болгарської академії наук. І це не першоквітневий жарт. Заступник директора цієї державної установи Лучезар ФІЛІПОВ підтвердив в ексклюзивному інтерв'ю "МК": контакт з позаземними цивілізаціями встановлено!

Все почалося з того, як три роки тому вчений познайомився з 70-річною мешканкою Софії Маріаном Везневой. Архітектор за освітою, Везнева давно вивчала таке явище, як кола на полях (у Болгарії вони з'являються так само регулярно, як і в Росії). А не так давно Маріана, за її словами, знайшла дар вступати в контакт з тими, хто їх створює.


- Ми вирішили через Везневу відправити інопланетянам кілька питань, що хвилюють сучасних вчених. Треба сказати, що багато хто з моїх колег по інституту на мою пропозицію поставити питання прибульцям відповіли відмовою. Лише двоє погодилися. Знайшлися також представники з Інституту фізіології рослин, Інституту медицини та Інституту геології.


- Але ж давно відомо, що кола на полях з таємничими знаками - справа рук людських ...  


- Ми дослідили це питання і з'ясували, що є такі "твори мистецтва", які не могли бути виконані за допомогою земних пристосувань. По-перше, біля них немає слідів прим'ятої трави або колосків, але хтось же повинен був спочатку підійти до місця, тобто протоптати до нього стежку. По-друге, колосся не зламані "криптограми", а просто зігнуті, і завжди строго під кутом 45 градусів, та так акуратно, що жодного випав з них зернятка не знайдеш на землі. І по-третє, аналіз грунту показав, що хімічний склад її змінюється після "нанесення" малюнка.


- А вам відомо, як саме Везнева вступає в контакт з інопланетянами?  


- Це є "гнилим яблуком" в нашій роботі. Ні, вона не розкриває секрету, дуже ревно захищає свої методи. Як я не намагався переконати її розкрити таємницю вченим, вона говорить, що ми повинні їй довіряти.


- І ви довірилися?  


- Так, про всяк випадок склали список з 30 питань, які вона повинна була передати в свій контакт прибульцям. Ось деякі з них:
Чому нічого не виходить з міжнародною системою SETI (діяльність якої присвячена дослідженню Сонячної системи і пошуку позаземного розуму. - Авт.)?


Що треба зробити, щоб нас підпустили нарешті до контакту?
Що трапилося на Місяці під час посадки на неї американців?
Що відбудеться в 2012 році?
Що треба зробити, щоб економічна криза не повторився?
Як вони ставляться до дітей з пробірки?


Були питання про астероїдний пояс і ще кілька відомих нам астрономічних питань, але це в основному для того, щоб перевірити глибину знання тих, хто відповідав на наші запитання. Ну, ви розумієте, про що я кажу.


- Тобто питання, на які не змогла б дати відповіді сама Везнева?  


- Ну щось на кшталт того.


- І що ж відбулося далі?  


- Сеанс передачі запитань інопланетянам відбувся минулої весни. Потім Маріана повідомила нам, що відповіді надійдуть у вигляді малюнків на полях протягом наступних чотирьох місяців.


- На території Болгарії?  


- Вони почали з'являтися в різних країнах. Є сайт, на якому акумулюється вся інформація про кола на полях. З ним наша провидиця і працювала. З квітня по серпень 2009 року з 500 нових кіл 35 з'явилося тільки за нашими питаннями.


- Не терпиться дізнатися, що ж вони відповіли ...  


- Ми дізналися, що інопланетяни зараз живуть серед нас і ведуть за нами постійне спостереження. Вони не ворожі по відношенню до нас, швидше хочуть нам допомагати, але ми ще недостатньо розвинені, щоб встановити з ними безпосередній контакт. Інопланетяни не схвалюють аморальну поведінку людей у тому, що стосується їх поводження з природою.


Програма SETI не спрацює, тому що земляни шукають не там, де треба. Контакт з неземною цивілізацією буде встановлений не за допомогою радіохвиль, а винятково силою думки. Але для того, щоб це сталося, земляни повинні спільно навчитися розшифровувати небесні послання, а також навчитися користуватися одночасно двома півкулями свого мозку.


Кризи ми зможемо уникнути, тільки якщо знищимо всю зброю на планеті і станемо жити як єдине ціле. З приводу 2012 ... За словами Везневой, їй продемонстрували малюнок голови мексиканця і великого вулкана. Тут уже як хочете, так і розшифровуйте - екстрасенсам теж не все по плечу.


А ось що стосується діточок з пробірки - інопланетяни дали чітку відповідь: вони їх "не приймають". Такі діти не можуть відчути спорідненості з матір'ю, налагодити з нею контакт. І взагалі не можна "руками чіпати закони природи". Єдине, мабуть, питання, яке залишилося без відповіді, - це питання про висадку людей на Місяці.


- Як відреагувала на це "інтерв'ю" наукова громадськість?  


- Можна сказати, що нас висміяли. Думаю, що причина криється в боязкій сутності людини. Ми заздалегідь боїмося тих, хто може бути розумнішим і досконалішим нас. Самі ми готові і допомагати, і повелівати слабкими народами, але щоб те ж саме зробив хтось інший з нами - ні в якому разі.


Звичайно, перша думка, яка виникає, - високопоставлений болгарський чиновник або зійшов з розуму, або старанно робить піар своєму інституту. Втім, за словами Філіпова, керівництво ІКД БАН мало не винесло йому сувору догану, але він особисто все одно готовий продовжувати дослідження в цьому напрямку.
ДУМКА ЕКСПЕРТА

Коментар заступника директора Інституту космічних досліджень РАН В'ячеслава БАТЬКІВЩИНА:  


- Ми дуже тісно працюємо з ІКД БАН відразу по декількох програмах. Це "Балкансат" - створення супутника, що вимірює СО2 та метан в атмосфері. На МКС також проводиться спільний міжнародний експеримент, в якому беруть участь болгарські колеги. Фахівці вивчають електромагнітну обстановку в околицях нашої планети: магнітосферу, вплив сонячних спалахів. Багатьох болгарських вчених я добре знаю, в тому числі і Лучезара Філіпова, проте не поділяю його думки з приводу пошуку інопланетян. Для цього є програма SETI, в рамках якої в космос періодично подається радіосигнал із зашифрованою інформацією про Землю та її мешканців. Фахівці, що працюють за цією програмою, намагаються відшукати відповідний сигнал в космічному радіопросторі.

Московський Комсомолець

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


10.10.2010 1965 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

1798 1
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

592
15.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1781
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1399
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

903
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5849 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

517

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2290 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

815 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2652
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

463
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

411 1
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

1128
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

226
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

531
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

1005
21.09.2019

Прикарпатка скаржиться на зіпсуті продукти, які продають  в одному із супермаркетів області. Мове йде про магазин "Колібріс" в місті Богородчани, пише Фіртка. Як розповідає Ірина Федів, вона мала намір купити квасолю та сир, проте, продукти були ду

1283 2
20.09.2019

У селищі Більшівці історики натрапили на нові докази радянського терору — масове поховання закатованих українців.

5261 3
20.09.2019

Прикарпатець Віктор Худяк опублікував в мережі Фейсбук світлини наближення зими, відзняті на горі Паренки (1735 м).

1940 1
19.09.2019

На прилавках магазинів зустрічається масло селянське солодковершкове "Карпатське" 73% жиру.

3521