Інновації, що розвиваються у світі фінансів: майбутнє з E-динар

 

Сьогодні все більше індивідів різних сфер і напрямків діяльності в нашій країні шукають більш вигідні способи проводити фінансові операції, такі як: обмін валюти, міжнародні та локальні перекази, зберігання накопичень і потенційні можливості для найменш ризикового пасивного доходу.

 

 

На даний момент, найбільш популярними є звичайно ж, банки. У них зберігають депозити, беруть кредити, надаються різні послуги для переказів коштів, але чи так це вигідно насправді? Непристойно високі відсотки за будь-які послуги, величезні валютні обмеження, повне надання особистої інформації і абсолютний контроль за клієнтом. Практично кожен з нас стикався з цим. Здавалося б, обіцяні високі відсотки по різним депозитах можуть привернути увагу, але чи це не той самий тривожний дзвіночок про те, що в банківській системі є великі проблеми і провали з фінансуванням? Варто лише згадати тривалу кризу, зачинені банки, втрачені заощадження, моторошні втрати на стрибках валют, що, безумовно, підриває довіру до банків як в нашій, так і в багатьох інших країнах. Здавалося, виходу немає, і доводиться брати на себе ризик втрат.

 

Але є альтернатива найбільш популярним фінансовим структурам. Технології не стоять на місці, в 2009 і стався бум, коли вийшла 1-а так звана криптовалюта – цифрові активи, або так звані «цифрові гроші». Ідея для їх створення прийшла після розчарування в класичних «фіатних» грошах, які друкуються центральними банками різних країн та не підкріплені реальними активами, що робить їх дуже уразливими в усіх аспектах. На відміну від звичайних валют –криптовалюта не регулюється державою і має низку переваг, таких як: абсолютна децентралізованість, прозорість серед усіх учасників, абсолютна легальність, легкість у використанні. Іншим важливим аспектом є оподаткування – наприклад, купивши 1 одиницю за 1 долар, а продавши за 10, з Вас не буде стягуватися податок, і це не повинно обов'язково бути задекларовано в Вашого прибутку.

 

E-динар – це нове слово в сегменті криптовалюти, універсальна грошова одиниця. Спільнота E-Динар вже налічує понад 100000 чоловік з усіх частин світу. Він може бути конвертований в більш ніж 100 світових валют і щодня проходить понад 8000 переказів, співпрацюючи з не менш ніж 500 платіжними системами, банками і криптовалютами по всій планеті.

 

Торги проводяться на азіатській біржі P2P.E-DINAR.ASIA, яка дозволяє здійснювати будь-які операції між державами без будь-яких обмежень, комісій, регуляцій з боку держави. Працює за принципом «від людини до людини» і використовує найдосконалішу в світі систему захисту електронним підписом.

 

Використання E-Динар не тільки просте і безпечне, а ще й вигідне! На учасників чекають різні майнінгові бонуси, Ви отримуєте прибуток за рахунок збільшення самого обсягу криптовалюти в розмірі до 0.65% (65% всього за 100 днів), жоден фінансовий інститут не може відзначитися такими розмірами прибутку і рівнем безпеки. Одна з головних гарантій – це 100% повернення фінансів, навіть якщо операція вже була здійснена. І, звичайно, для Вас працює цілодобова підтримка на різних мовах світу, включаючи англійську, російську і китайську.

 

За підсумками на червень 2016 року, E-DINAR домігся величезних результатів. 22-24 червня цього року співтовариство було представлено на грандіозному заході, що проходив в Китаї – Всесвітній конференції блокчейн, в результаті чого було прийнято важливе рішення затвердити E-DINAR новою економічною моделлю бізнесу.

 

Завдяки цьому, співтовариство перейшло до розвитку власної валюти E-DINAR Coin і абсолютно унікальної концепції «золотого мільярда», що є новим етапом у розвитку спільноти E-DINAR. В рамках нової концепції, E-DINAR впроваджує новий функціонал, має динамічне зростання на нових ринках і розвиває партнерську мережу магазинів і ресторанів.

 

Суть концепції полягає в тому, що за час реалізації нового етапу тривалістю в шість років, тобто до 2022 року, буде згенеровано 22 мільярди монет, так звана «22:22 Концепція», і до завершення якого буде сформовано нову спільноту, незалежну від фінансових структур і банків, що житиме за своїми правилами і нормами.

 

Більш детальну інформацію можна знайти на сайтs https://e-dinar.io, обмінний пункт E-DINAR.

 


30.06.2016 1488 2
Коментарі (2)

Alex Ryaguz 2016.07.13, 14:07
Протестировал я сервис Е-Динар для себя. Пока сервис еще не вошел, так сказать, в массы, то условия, которые они предлагают не могут не радовать. Действительно небольшая комиссия, есть возможность солидно зарабатывать и очень нравится оперативность работы службы саппорта. На сервис внимание обратить стоит. Думаю, в ближайшем будущем они станут лидером рынка.
Влад Купалов 2016.07.13, 14:09
Не знаю, в связи с последними событиями банки давно уж потеряли доверие общества. Криптовалюта сейчас как спасательный круг, сам давно уже интересуюсь и изучаю данную тему. Е-Динар удобна тем, что ничего не теряешь, никаких налогов, комиссий, вносишь свои деньги и спокоен за них, никто не будет кусать по кусочку. Кроме того, система улучшается и расширяется.
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1887
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1822
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1821
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5368 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2117 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1481

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

689

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

744

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

937

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

973
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1722
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3636
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10215
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26091
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10142 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7680
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

865
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1367
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

350
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1241
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

840
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1044