Ілюзія насолоди

 

 

Отже день певний розпочав себе стереотипно з доброї кави. Зокрема сам день залежить здебільшого від самого Його логістичного початку. Це не тільки в будистів. Важко розрізнити від'ємність релігійних практик, хоча на все свої умови проростання. Кармічність є помилковою.

Серед розмаїття наук /космогоній, теософій, уфологій, астрономій, астрологій та астрофізик/ можна віддатись суто асоціативному маренню, логосам власного блуду та пошуку, грі та єднання планет та чисел, періодів та етапів, але все набагато простіше певною мірою. Хоча впевненість в якомусь Випадковому виправданні Окремого явища - суть "рябої кобили", так сказав би Бадью. Математик, котрий невипадково пірнув в філософічну безвідповідальність, зрештою, все має мати елементи Краси й Гармоній- так вигадали усі моменти -Юги для применьшення усього Матеріального.

Матеріальне таке гріховне й безперспективне, хоча це засіб, а засіб має своє виправдання. Це розпочато ще Діогеном та його бочкою. Хоча ще в нього було глиняне горнятко, з якого пив кришталеву воду. А коли розбив- зрозумів, що в тому також мало Правди. 


А кому та правда потрібна. Діоген побачив хлочину, котрий пив воду з рук. Все є в людському універсумі для доброго перебування на планеті. Планета велика й різна. Різною є правда. Різною є сама різність...

Для більш чіткого розрізнення були вигадані усі "леже" та бутафорні. Ще Камю свого часу озвучив "лежевчення", яке різниться лишень рівнем насичення усього патріотичного. А патріотизм так шалено рухається в капіталістичному суспільстві... Де є зайві кошти й кожен хоче-може встати в "стойку" за землю й батьків. Та дітей. Так все ж таки Камю мав свою бочку , як Діоген, і Пруст, нещасний Пруст, котрий все виписав в обшитій трійним слоєм дубової дошки кімнаті/ був алергетиком/, хоча це метод, коли зробиш недолік своїм тріумфальним всесвітнім логосом. Віват.

Ще був Архімед. Всі випадково повмирали - теж певно треба заслужити, на тлі усіх практик, де важко зловити себе на думці- чи правильно ти живеш... Сперечались, що є окремі планети та їхнє наближення й тому є відповідні моменти Нещастя. Не було б нещастя, не було б такого щастя. Але змоделювати себе просто й відтворити в аспекті часового непорозуміння.

Творити врешті не потрібно для людей, бо все зрозуміється з часом, якщо бажаєте миттєвого визнання - краще одразу придушіть себе, бо не може перетнутись те, що не пересікається за суттю.. Тому чарівна історія така деколи жорстока до окремих гравців. Це парадигмальність тонкого світу та розуму та окремих моментів.

Хоча вже бачу, що вичерність така недосяжна й досяжна одночасно- стільки води пройшло крізь наші руки й атоми.

А атоми вигадали ще будисти, а стати будистом так просто, хоча не завжди потрібно в час наочності й зкалених ікон та сенсів. Зокрема знаків. Але істинне життя в можливостях давання альтернативного життя. Хоча можливо розділять з часом півкулі й відкриються нові природні баланси й наше коливання- тікаєте все життя від самих себе, а світ всеодно наздожене своєю опуклістю й прямолінійністю.

Тому насолодимось вже, допоки є для цього передумови..


16.10.2016 Роман Бончук 1993 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1099
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2465
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2082
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2127
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6437 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2413 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

288

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1113

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1138

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1355
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

234
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

558
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2022
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26467
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

520
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10424 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7963
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

504
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

366
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

517
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

591
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1537