Ігор Ткач: Те, що ми бачили вчора - це спроба тотального пограбування Івано-Франківська

 

/data/blog/93451/41c4dce33bdd88eb7c8f2d1f4dc4cc2f.jpg

 

1 грудня в Івано-Франківську відбулась перша сесія міської ради сьомого демократичного скликання. Вийшла вона дещо скандальною, адже на думку багатьох те, що вчора депутати проголосували за заступників міського голови, виконком та склад депутатських комісій - є незаконним.

 

У рубриці "Відлуння сесії" - ексклюзивні коментарі депутатів та аналітиків.

 

Враженнями від проведеної першої сесії міської ради з кореспондентом Фіртки поділився інформаційний аналітик Ігор Ткач.

 

За його словами, те, що вчора відбувалося на сесії міської ради інакше, як спроба тотального пограбування Івано-Франківська, назвати не можна.

 

"Ця сесія - суцільний фарс, адже її скликала міська виборча комісія, тож на неї повинні були винести тільки два питання – про приведення до присяги новообраного міського голову та депутатів, а також обрання секретаря ради. Все через те, що в новому законі йдеться про те, що будь-які рішення мають оприлюднюватися за 20 днів", - каже Ігор Ткач.

 

На його думку, зараз стало зрозуміло, що в міськраді вже є, так звана, "фракція забудовників".

 

"У нас немає більшості, опозиції - є договорняки і окупація влади "Свободою". Ми хочемо бачити у найближчі десять днів, хто оскаржуватиме ці рішення у суді. Це означатиме, що в раді є опозиція. У протилежному випадку це повинна зробити громада Івано-Франківська", - підсумував Ігор Ткач.

 

Аналітик каже, що, як це би дивно не звучало, але на партію УКРОП у містян єдина надія.

 

"Депутати цієї партії можуть здійснювати контролюючу функцію в середині більшості", - каже експерт.

 

За його словами, якщо партія справиться із цим завданням, то на наступних виборах її може чекати непоганий результат.

 

Також Ігор Ткач розповів про погані знаки під час першої сесії Івано-Франківської міської ради сьомого скликання:

1. Присягу читав найстарший депутат. В 2002 році він балотувався від... Партії регіонів.
2. Найстарший депутат, який читав присягу вітав квітами свободівця.
3. Коли депутатам вручали посвідчення і значки то один депутат впустив значок на землю. І це була - секретар ради.
4. Преосвященні Владики пішли посеред сесії. І як тільки пішли - одразу почалося "кіно".
5. Коли говорили про розподіл обов'язків між заступниками - мер сказав: "Це моє бачення, така моя воля" - Es ist Mein Wille - майже, як Габсбурги..
6. Всі пішли дивитися Музей небесної сотні ПІСЛЯ сесії, а не до...
7. Максимові Кицюку дали слово. А наприкінці сказали: "АЛЕ"... - пофіг що ти казав, що ми підписували і що присягали на Євангелії.
8. Коли клоунада скінчилася - нарешті виглянуло сонечко.
9. Саме шапіто призначене на 1 грудня, на Романа - подарунок для Романа, який нібито якось уночі на вулиці Січових Стрільців не зламав присяг...
10. По закінченні сесії на виході валялися два папірці, якими були позначені ряди - на одному напис "заклади культури", на іншому - "заклади освіти"...

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тарас Виноградник: Вчора просто "зґвалтували" Івано-Франківськ

Віктор Анушкевичус: Вчорашня мета деяких депутатів на сесії була - осідлати фінансові потоки, тобто повністю узурпувати владу

Володимир Олійник: «УКРОП» розглядає можливість звернення в Адмінсуд з позовом, щодо відміни вчорашніх незаконних рішень міськрадою

Перша сесія Івано-Франківської міськради: "Свобода" забирає все або 27 друзів Марцінківа

Сесія міськради у фото та відео: як нові франківські депутати та мер присягу складали та посади ділили


02.12.2015 893 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1313
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2610
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2154
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2226
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6683 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2501 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

394

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1203

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1333

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1469
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

330
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

201
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

623
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

106
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26562
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

588
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10510 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

109
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

135
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

446
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

596
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

660