Як засновник фестивалю "Drive for life fest" Михайло Вовк з Івано-Франківщини воює на фронті

Засновник фестивалю авто-, мото- та авіатехніки "Drive for life fest" Михайло Вовк з Івано-Франківщини з перших днів повномасштабного вторгнення РФ мобілізувався у військо.

Зараз він служить головним сержантом 77 батальйону 102 окремої бригади ЗСУ. Про службу воїна розповіли на Facebook-сторінці військового формування, передає Фіртка з посиланням на Суспільне.


"Поміняв свій робочий мікрофон на робочий автомат"

"У мене був такий хороший проєкт до війни — унікальний в Україні і Європі фестиваль авто-, мото-, авіатехніки "Drive for life fest". Дуже потужний фестиваль, де були представлені різноманітні змагання: ралі, слалом, автозвук. Ми запустили дуже цікавий проєкт "Бої автомобілів" вперше в Україні.

До того ж відвідувачі могли політати на літаках чи піднятися в небо на повітряній кулі, чи стрибнути з парашутом і "кайфанути" від хорошої концертної програми. Тобто, фактично я свій робочий мікрофон поміняв на робочий автомат", — каже Михайло Вовк.

24 лютого 2022 року він відправив свою сім'ю до батьків, заправив автомобіль, залишивши його дружині й батькові, та пішов у військкомат. Так без військового досвіду і строкової служби Михайло Вовк долучився до лав ЗСУ.

Боєць зізнається, що спочатку йому важко було прийняти в армії вимоги щодо чіткої субординації.

"Коли я прийшов солдатом-стрільцем, мені було важко до цього пристосуватися, але є чітке розуміння, що ми робимо спільну справу і повинна бути дисципліна. Армія цю дисципліну дає і вимагає від тебе", — пояснює Михайло Вовк.


"Пишаюся тим, що є частиною підрозділу, який самі "орки" охрестили "чорні жилети"

Боєць з побратимами брав участь у боях за Донбас. Перші бойові сутички його підрозділу були у селі Краснопілля Краматорського району.

"На той момент район був "найгарячішим" в Україні. І зараз я пишаюся тим, що був і є частиною підрозділу, який самі "орки" охрестили "чорні жилети".

Є відео, де Гіркін з Пушиліним спілкуються і розповідають безпосередньо про ті події. І вони кажуть, що буквально 600 українських бійців привели в повну небоєздатність два армійські корпуси РФ", — розповідає Михайло.


Не бачить, як росте його дитина

Боєць каже, що єдиний плюс від війни — це те, що до своєї участі у ній він не міг проводити так багато часу на свіжому повітрі й "гуляти на чарівній природі".

Найважчі моменти на фронті для Михайла Вовка — це втрати побратимів та те, що він не бачить, як росте його дитина. Коли боєць пішов на фронт, дитині було півтора року. Зараз — три з половиною.

"Завдяки кожному військовослужбовцю Україна досі є незалежною країною. Коли помирає твій побратим, ти не можеш попрощатися з ним, поїхати на похорон — все, його немає. Ти усвідомлюєш, що навколо — смерть, і вона так клацає направо-наліво", — говорить військовослужбовець.


"Нашому поколінню випала можливість поставити у цьому всьому крапку"

Михайло Вовк каже, що в Україні кожне покоління має свою війну з одвічним ворогом.

"А нашому поколінню випала можливість поставити у цьому всьому крапку. Раз і назавжди. Тому, хлопці, долучайтеся до історичних подій, щоб потім не було соромно", — закликає воїн.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Ціна підтримки — наближення перемоги: як допомогти рятувати життя прикарпатським бійцям та нищити окупантів

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці


28.04.2024 Іван Муканик 918
Коментарі ()

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

1876 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1261
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5051
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

14441 7
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3419 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3243

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1073

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2435

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2385

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2937
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

200
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1364
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1138
13.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

618
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

531
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

873
01.06.2024

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком. Так, священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

843
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21812
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

358 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

823 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

626
29.05.2024

"Українська правда" дослідила, як Офіс президента України впливає на інформаційну політику медіа, зокрема через інформаційне агентство "Укрінформ".  

1093