Як вибрати власне житло: поради

Придбати власне житло зараз не надто складно - довкола є безліч пропозицій купівлі квартири чи будинку. Проте, знайти саме те житло, котре вже давно "засіло" в голові - важко.

Вибір квартири, без сумніву, потребує часу, наполегливості та терпіння, а інколи й змушує понервувати. Разом із МЖК Еспрес-24 ми зібрали для вас поради, як обрати свій дім, а також хочемо застерегти від помилок, які зазвичай трапляються.


Чого варто уникати, купуючи квартиру?

Перша тактика, яку потрібно викреслити зі списку - гонитва за дешевизною. Спокусливі ціни часто затьмарюють здоровий глузд, тому ми не радимо Вам особливо концентрувати увагу на вартості - поцікавтеся репутацією будівельної компанії, не ведіться на її "багатообіцяючі" пропозиції.

Ще одна, доволі поширена, помилка при виборі майбутнього житла - невизначеність Ваших бажань та потреб. Через це часто трапляються ситуації, коли квартира просто не відповідає способу життя та стилю людини. 

Але ж як серед стількох пропозицій визначитися та обрати найкраще житло в Івано-Франківську, таке, що підходить саме Вам?


На що слід звернути увагу при виборі квартири?

Виберіть забудовника. Якість — перш за все, тому варто розглядати ті компанії, котрі працюють вже досить давно та мають приклади якісних проєктів. Зрозуміло, що пошуки варіантів не завершаться пошуками в Інтернеті «квартири Івано-Франківськ». Ретельно перевіряйте сайти, соціальні мережі, почитайте відгуки та коментарі, поспілкуйтесь із людьми, котрі вже мають досвід. У хорошого забудовника буде багато хороших відгуків, адже це результат співпраці із клієнтами. 

Подумайте про стиль вашого життя, рутину, захоплення та побажання. Які місця найчастіше відвідуєте у вільний час? Чи є у вас машина? В якій частині міста знаходиться робота? Відповіді на ці питання допоможуть визначитися з наступними пунктами.

Визначіться із локацією. В якому районі варто купувати квартиру? Якщо ви надаєте перевагу здоровому способу життя, спорту, ідеальний варіант - житлові комплекси, розташовані неподалік парків чи озер. Якщо ваша мрія - проведення часу на свіжому повітрі та медитації на природі, то варто обирати житло у передмісті, якщо ж Ви активні у світському житті - квартира в центральній частині міста точно підійде.

Визначте важливу для Вас інфраструктуру. Що має бути поблизу будинку вашої мрії:

  • дитячий садок,
  • школа,
  • ресторан,
  • концертні зали
  • парки
  • паркінг - не забувайте про цей пункт, адже одна з найрозповсюдженіших проблем мешканців - відсутність спеціальних місць для паркування, наявність стихійних стоянок на газонах і біля під’їздів.

Відштовхуйтеся від Ваших потреб.

Площа, планування та стиль квартири. Де саме у своєму помешканні ви проводите найбільше часу та що для вас принципово важливо?

До прикладу, людям, які працюють не виходячи з дому, необхідне місце для робочого кабінету, а любителі приймати гостей та влаштовувати домашні вечірки не обійдуться без просторої вітальні.

Пам’ятайте просте правило - обране житло повинне сприяти вашим інтересам, а не пригнічувати їх. Хтось хотів би спроєктувати читацький куток чи інший творчий простір, інші відмовляються від такого роду ділянок задля збільшення кухні чи спальні.

Уточніть чи можливе перепланування, які стіни підлягають знесенню, а які - ні.

Перевірте документи. Зверніться до юриста, вимагайте дозволу на перегляд всіх документів та уважно слухайте відповіді на запитання. Це важливо, адже можуть виникнути проблеми, на які ви не зможете вплинути.

Розгляньте якомога більше варіантів. Так у вас сформується чіткіше бачення "Це воно!" та "Такий варіант не для мене!". 


Та, якщо у вас є вже сформоване бачення помешкання мрії, і це затишна квартира неподалік озера та парку, де можна погуляти, насолодитися природними краєвидами. Де є власна набережна, паркова алея, зони відпочинку та сучасні дитячі майданчики, тоді пригляньте собі варіант у житловому комплексі "Millennium" від будівельної компанії МЖК Еспрес-24. Вам однозначно сподобається.

 

партнерський матеріал


Коментарі ()

17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

797
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11326 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1957
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1846
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2846
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4733

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

487

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1136

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1649

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1401
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1790
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1607
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8853
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

695
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

771
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

1960
15.05.2024

У селі Чортовець, що на Прикарпатті, чоловіки встановили рекорд України, виконуючи ритуально-обрядовий танець сербен.  

929
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

438
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

337 1
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

780 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

819