Як вибрати светр для дівчинки

Светри, джемпери та світшоти – невід'ємні атрибути гардеробу дівчаток різних вікових категорій.

Це теплий та практичний одяг, який може бути виконаний у різному стилі та для всіх сезонів. При цьому светри та джемпери для дівчаток чудово підходять для міксування у будь-яких стилістичних напрямках.

Таким чином можна отримати тепло, комфорт та виглядати цілком ефектно.

Особливості светрів

У класичному поданні светр – це в'язаний виріб, який відрізняється від пуловера та джемпера наявністю невисокого вузького коміра, що закриває горло. Крім того, светр має довгі рукави, за винятком сучасних моделей ¾. Ще одна відмінна особливість – відсутність застібки, яка може бути присутня в кардигані та кофті. При цьому є величезна кількість моделей, які відрізняються товщиною, візерунком, кольором, технікою в'язки. З готовими комплектами для дівчаток можна ознайомитись на цій сторінці https://flamingotex.com.ua/sportyvni-kostiumy-dlia-divchatok/.

У процесі вибору варто орієнтуватися на такі моделі:

  1. Спортивні. Відмінний варіант для активної дівчинки, який чудово вбирає вологу та забезпечує комфорт при занятті спортом. На відміну від класичного варіанта вони не мають горла, за рахунок чого називаються світшот. Існують моделі для щоденного використання.
  2. Для школи. Вироби мають консервативний стиль, але якщо дрес-код відсутній, можна трохи відійти від класики. У будь-якому випадку виріб не повинен бути яскравим і привертати надмірну увагу. Іноді такі моделі входять до комплекту стандартної форми.
  3. На блискавці. Як правило, застібка знаходиться тільки на горловині, за рахунок чого спрощується процес надягання, а також виступає як декоративний елемент. Блискавка може мати центральне чи бічне розташування.
  4. З капюшоном. В'язаний аналог худі є практичним та зручним варіантом для повсякденного носіння. Наявність каптуру може замінити шапку в холодну пору року.
  5. Обманка. Такі моделі виступають як симбіоз сорочки та джемпера. Виріз горловини може бути V-подібним або круглим, а з нього виступає повноцінний комір від сорочки. Хороший варіант для школи та комбінації з піджаком.
  6. Реглан. Популярний підтип светра, який підкреслює лінію плечей юної модниці.

Це основні різновиди моделей, які мають високу популярність серед підлітків. Широкий вибір дозволяє батькам підібрати светри для дому, занять, школи, але не варто забувати про думку майбутньої власниці.

Який матеріал кращий

Крім стилю пошиття, важливо звернути увагу на вихідний матеріал. Вибір тканини є досить важливим, оскільки від цього залежить комфорт носіння та тривалість експлуатації. Відповідно потрібно знати особливості найпопулярніших тканин:

  1. Вовна. Теплий та м'який матеріал, який чудово підходить для всіх вікових категорій. Тканина захистить дівчинку від холоду та забезпечить комфорт, особливо цінна шерсть, отримана від мериносових овець. Єдиний недолік – висока вартість.
  2. Кашемір. Матеріал для нитки одержують із підшерстя гірських кіз, що робить полотно дуже м'яким та теплим. Це зносостійкий та делікатний матеріал, який потребує мінімального догляду. Для здешевлення готового виробу можуть підмішувати поліамід або звичайну шість. Це відмінний варіант для носіння до школи, який забезпечує тепло та чудово поєднується з формою.
  3. Товста пряжа. Можуть створюватися як з вовни альпаки, так і полімерних ниток. Мають різноманітний дизайн та комфортні для повсякденного використання.
  4. Трикотаж. Практичний та недорогий матеріал, який використовують для виробництва величезного спектру моделей. Є можливість вибрати светр для будь-якої мети. Незважаючи на синтетичну основу готові вироби теплі та стійкі до зношування.

Всі ці матеріали мають свої особливості та переваги, які потрібно враховувати у процесі вибору. Якісні тканини та продуманий стиль дозволить купити стильний светр для юної модниці.

Реклама


14.03.2024 211
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1393
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2663
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2188
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2260
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6797 60
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2538 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

431

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1259

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1363

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1514
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

376
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

239
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

646
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

136
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26606
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

615
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10540 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

145
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

167
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

485
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

628
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

693