Як доглядати за шкірою обличчя взимку

Шкіра вважається найбільшим органом нашого тіла і відповідно виконує багато важливих функцій:  метаболічну, дихальну, рецепторну, терморегуляторну, імунну, бере участь у регулюванні водно-сольового балансу.

Оскільки одна з головних функцій шкіри – захисна, вона піддається значним випробуванням – дії вітру, морозу, ультрафіолетового опромінення, що особливо актуально взимку.


Які прояви ушкодження шкіри?

При неправильному захисті шкіри з часом ми бачимо наслідки, які приносять негативний як косметичний, так і функціональний ефект. Внаслідок постійної дії холоду, судини шкіри обличчя звужуються і не віддають достатньо кисню та поживних елементів. Це несе за собою порушення метаболічних процесів, які не дають можливості регенерації шкіри.

Внаслідок дії вітру на відкриті ділянки, порушуються процеси утворення шкірного сала, як наслідок – сухість, лущення, тріщини, за якими йдуть печіння та біль.

І найголовніше – при сухості, частій травматизації виникає передчасне старіння шкіри обличчя.

Як захистити шкіру?

Як зарадити цим неприємним наслідкам? Можу надати кілька простих і важливих порад щодо догляду, які повинні стати вашою щоденною звичкою!

  • Перед виходом на вулицю рекомендовано наносити крем на обличчя не менш ніж за 30хв! Адже якщо крем не встигне висохнути, шкіра зазнає надмірного переохолодження.
  • Вдень наносимо жирний крем, перед сном – зволожуючий.
  • Наносіть крем легкими масажними рухами. Масаж покращує кровообіг, живлення шкіри та як позитивний ефект – красивий овал і профілактика зморшок J
  • Відмовтесь від засобів для вмивання, тоніків та інших засобів по догляду, які містять спирт! Спирт спричиняє пересушення шкіри.
  • Навіть у холодну погоду шкіра піддається дії сонця та ультрафіолету. Використовуйте тональні засоби з SPF-фактором.
  • Варто зволожувати шкіру не тільки зовні, а й зсередини. Не забуваємо про режим пиття – тільки чиста вода кімнатної температури.
  • Використовуйте помаду для губ. Бажано користуватися жирними помадами, в ідеалі – гігієнічними, адже матова помада спричиняє пересушування, надалі тріщини і лусочки.

 

Рекомендовані косметологічні послуги взимку

Проте, існують випадки, коли звичайного догляду не вистачає. Особливо це стосується власників сухої, чутливої шкіри. Саме тому ми можемо вдаватися до більш професійних методів захисту. В даному випадку рекомендації щодо догляду повинен надати лікар косметолог.

Лікарі стверджують, що взимку для шкіри будуть корисними дані процедури:

  • живильна маска по типу шкіри + професійний масаж обличчя;
  • біоревіталізація шкіри – введення вітамінного коктейлю в шкіру лазерним або ін’єкційним методом;
  • оскільки доза ультрафіолету взимку значно нижча, аніж влітку, процедури з використанням лазера – в ТОПі! ЕЛОС епіляція, видалення куперозу, пігментації, видалення розтяжок і плазмове омолодження PLASMA SKIN – саме взимку варто звернути увагу на ці послуги;
  • мезотерапія обличчя та волосистої шкіри голови;
  • і не забуваємо про очищення шкіри, як варіант – ультразвукова чистка, адже вона є менш травматичною, аніж мануальна.

Головне, на чому хочу зосередити Вашу увагу, – в жодному разі не займайтеся самодіяльністю. Реклама і поради знайомих – це добре, проте в багатьох випадках самостійне призначення засобів по догляду за шкірою несе вищевказані неприємні наслідки.

Знайдіть 30 хвилин вільного часу для БЕЗКОШТОВНОЇ консультації лікаря-косметолога. Запевняю, це значно зекономить Ваш час і кошти та допоможе зберегти шкіру красивою і здоровою.

Галина  Прокопій – лікар дерматовенеролог-косметолог


Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1222
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2535
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2118
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2172
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6558 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2457 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

340

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1152

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1287

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1406
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

283
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

588
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2067
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26518
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

557
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10470 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8016
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

540
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

407
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

550
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

626
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1587