Як доглядати за шкірою обличчя взимку

Шкіра вважається найбільшим органом нашого тіла і відповідно виконує багато важливих функцій:  метаболічну, дихальну, рецепторну, терморегуляторну, імунну, бере участь у регулюванні водно-сольового балансу.

Оскільки одна з головних функцій шкіри – захисна, вона піддається значним випробуванням – дії вітру, морозу, ультрафіолетового опромінення, що особливо актуально взимку.


Які прояви ушкодження шкіри?

При неправильному захисті шкіри з часом ми бачимо наслідки, які приносять негативний як косметичний, так і функціональний ефект. Внаслідок постійної дії холоду, судини шкіри обличчя звужуються і не віддають достатньо кисню та поживних елементів. Це несе за собою порушення метаболічних процесів, які не дають можливості регенерації шкіри.

Внаслідок дії вітру на відкриті ділянки, порушуються процеси утворення шкірного сала, як наслідок – сухість, лущення, тріщини, за якими йдуть печіння та біль.

І найголовніше – при сухості, частій травматизації виникає передчасне старіння шкіри обличчя.

Як захистити шкіру?

Як зарадити цим неприємним наслідкам? Можу надати кілька простих і важливих порад щодо догляду, які повинні стати вашою щоденною звичкою!

  • Перед виходом на вулицю рекомендовано наносити крем на обличчя не менш ніж за 30хв! Адже якщо крем не встигне висохнути, шкіра зазнає надмірного переохолодження.
  • Вдень наносимо жирний крем, перед сном – зволожуючий.
  • Наносіть крем легкими масажними рухами. Масаж покращує кровообіг, живлення шкіри та як позитивний ефект – красивий овал і профілактика зморшок J
  • Відмовтесь від засобів для вмивання, тоніків та інших засобів по догляду, які містять спирт! Спирт спричиняє пересушення шкіри.
  • Навіть у холодну погоду шкіра піддається дії сонця та ультрафіолету. Використовуйте тональні засоби з SPF-фактором.
  • Варто зволожувати шкіру не тільки зовні, а й зсередини. Не забуваємо про режим пиття – тільки чиста вода кімнатної температури.
  • Використовуйте помаду для губ. Бажано користуватися жирними помадами, в ідеалі – гігієнічними, адже матова помада спричиняє пересушування, надалі тріщини і лусочки.

 

Рекомендовані косметологічні послуги взимку

Проте, існують випадки, коли звичайного догляду не вистачає. Особливо це стосується власників сухої, чутливої шкіри. Саме тому ми можемо вдаватися до більш професійних методів захисту. В даному випадку рекомендації щодо догляду повинен надати лікар косметолог.

Лікарі стверджують, що взимку для шкіри будуть корисними дані процедури:

  • живильна маска по типу шкіри + професійний масаж обличчя;
  • біоревіталізація шкіри – введення вітамінного коктейлю в шкіру лазерним або ін’єкційним методом;
  • оскільки доза ультрафіолету взимку значно нижча, аніж влітку, процедури з використанням лазера – в ТОПі! ЕЛОС епіляція, видалення куперозу, пігментації, видалення розтяжок і плазмове омолодження PLASMA SKIN – саме взимку варто звернути увагу на ці послуги;
  • мезотерапія обличчя та волосистої шкіри голови;
  • і не забуваємо про очищення шкіри, як варіант – ультразвукова чистка, адже вона є менш травматичною, аніж мануальна.

Головне, на чому хочу зосередити Вашу увагу, – в жодному разі не займайтеся самодіяльністю. Реклама і поради знайомих – це добре, проте в багатьох випадках самостійне призначення засобів по догляду за шкірою несе вищевказані неприємні наслідки.

Знайдіть 30 хвилин вільного часу для БЕЗКОШТОВНОЇ консультації лікаря-косметолога. Запевняю, це значно зекономить Ваш час і кошти та допоможе зберегти шкіру красивою і здоровою.

Галина  Прокопій – лікар дерматовенеролог-косметолог


Коментарі ()

07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

503
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5191
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1427
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1308
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2568
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3958

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

346

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1181

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1022

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

943
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

259
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10635
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

335
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

602
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5653
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1423
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

294
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

202
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

573 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1007
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

877