агенція новин

Хто Правий?

 

 

Правий Сектор проти правопорушень та злочинів на території України. Пацани, а давайте ви покараєте, як браво покарали ви людей топ-гопника Леня, наприклад, суддю Івано-Франківського Господарського суда Гритсу, який збив насмерть людину і не поніс за це ніяких законних покарань, а разом з ним тих суддів, що затягнули справу ? А суддів, які щойно дали вольную  ректору Мельнику ? Може якихось капосних і прокурорів і мусорів ?

Чому б не стати на захист простих людей зі зброєю в руках ? Чому ?? Бо у них менше бабла, ніж в Балоги, Коломойського і ще ряду крупняків, що стоять швидкій в черзі за приватизацією низки ешелонів ПС (не всіх).  Тисячі посполитих скинуться по сто гривень за голову того чи іншого урода в мантії, в пагонах, і ви швидше за нуворишів 90-х станете мільйонерами, плюс добре славне ім’я захисників народу надовго і твердо без граніту вам забезпечене.  Без базара.

Там, де відбувається міфологізація так би мовити новітніх українських опришків  і козаків, там і сусідує поряд  деміфологізація. Контрабандний трафік через Закарпаття – величезні бабки, а кому вони не потрібні ? Тим патріотам із Правого Сектору, хто чесно воює на сході і мінімально дав себе приватизувати , або взагалі не дав, меркантильним інтересам парамілітарних  вождиків  чи великих папіків, як це відбулося в поєднанні першого і другого на днях в Мукачеві – очевидно більше потрібна цілісна незалежність і процвітання держави, за яку вони вбивають і вмирають на фронті.

Правий використовують неліві олігархи(а не виключено, що навіть в Ахметова появиться невдовзі свій «ПС» з усім неприхованим набором символіки, якщо вже не появився) з тим щоби тиснути на президентську вертикаль, включно з цією історією. Тепер на Банковій має дехто торпедово торопати, що в разі неправильного державно-приватного перерозподілу чи суто приватного відподілу, (читай ширше: внутрішнього і сутнісно геополітичного курсу держави), проти центру – будемо чесними, достатньо слабкого наразі – буде кинуто разючу відсіч під приводом чи то боротьби проти контрабанди, чи то проти корупції, фантазії технологам з утримування статусу кво вистачить.

Як би мав себе поводити Центр ? Центр, домінантно в особі гаранта Конституції і Головнокомандувача, давно би мав не номінально, а фактично одержавити воюючі батальйони, але при цьому направити їхню кипучу – і цілком справедливо – енергію проти тих же олігархів, що ними маніпулюють, і корупціонерів, хабарників, які  щоденно своїми діями підривають суверенітет держави Україна. Це запорука збереження не лише держави і подальшої її прогресії, а й самої влади, причому надовго.

А спеціально залишені  лише для того залишки незвільнених, не посаджених і не відправлених на вакації в пекло суддів, прокурорів і старого гарту міліціонерів, щоб прикривати і виправдати акти справедливості, які без сумнівів знайшли б підтримку серед населення обох берегів Дніпра. І тільки для цього.

І такий акт політичної волі за своєю легітимністю перекриє будь-який транш від МФВ  і довгостроковий пакт між ЄС і навіть вступ в НАТО.

Але мізки наших говермент-елітаріїв навчені здебільше сухою статистикою цифр в кращому разі держбюджету, для  самих них в найкращому – рахунків в швейцаріях. Тим не менше  історія учить, що якщо влада в критичний час для країни залишається нейтральною до проведення рішучих реформ ,ба навіть протидіє реформам, при цьому вона не користується достатньої підтримкою  в частини силовиків, то вона невідворотно падає.

І на жаль іноді затуманена свідомість у воюючих. Що важко зрозуміти, що створення внутрішніх протистоянь ослаблює і зовні ? Що, не маючи підтримки Заходу, війну не виграти ? Що, якщо фахові натівські експерти радять керівництву нашої армії вкрай уникати атакувальних просувальних дій, акцентувати на обороні, інакше шанси наші слабнуть, то чому Ярошові та компанії так рветься в напад ? І що вони, теоретично, якщо прийдуть до влади, будять робити з економікою країни ? Як будуть залучати інвесторів, позики і тд. ?

Але вина влади переважає провину ПС у цих всіх суперечливих ситуаціях. Вони-то реально воюють, бодай на одному фронті, щиро і затято, а як влада воює з безправ’ям і беззкаонням всередині ? ХРН.

У принципі, якщо державність України вкотре накриється в її історії мідним тазиком, то сонми озброянців на повідку в місцевих князьків отримають відсіч у формі «Правовий Сектор» і зі зброєю в тому числі. В тому числі і трофейною, нехай не сумніваються.

Тому краще за все, всім, крім поборників бездержавності, себто всім тим, для кого не існує ні митниці, ні границі країни з її суворо і чітко регламентованими правилами, без яких  відкривається пряма путь для експансії національних територій кремлеві,  і тим, хто вважає, що держава то йога рідна, невідчужувана  власність, вотчина, яку він оформив на останніх виборах за обіцянки і цяцянки, одномоментно злитися в екстазі на благо України. І плоди свої здобути.

Чому нам, громадянам, треба благати Дмитра Яроша очистити свої ряди від сміття ? Чому нам, громадянам,  ще більше треба благати діючу владу  очистити від ще більшого сміття і самоочиститися ? Чому проситити, а не вимагати ? Повторюю, позаяк далеко не єдиний в цьому твердженні: в разі чого – зброї і охочих буде достатньо. Та чи варто доводити до хаосу  ?..  Риторичне запитання. Українцям розуму вистачить, волі б ще достатньо. Права завжди нація, не сектор і не вектор. І вона дозріла до того, що наказує, поки що тихо: геть злодіїв з папірцями і геть бандитів з автоматами.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


13.07.2015 Яв Назар 906 0
19.02.2020
Володимир Скоростецький

Народна історіографія значно давніша за офіційні історичні хроніки. Скандинавські співаки-скальди, до прикладу, досить детально описували всі пригоди і бойові походи загонів-хірдів данських та норвезьких воїнів.

153
19.02.2020

Про місце театру і його роль, сучасного глядача та мистецтво, відмову від політичної кар’єри та плани на 2020-й.

212
15.02.2020
Марія Лутчин

"Nissan Leaf" створив своєрідний феномен серед електромобілів в Україні. Сьогодні цей автомобіль є одним із найпоширеніших і найулюбленіших електрокарів серед українських водіїв.

449
11.02.2020

За підсумками попередніх сесій прикарпатські мажоритарники 93 рази виступали ініціаторами законотворчих ініціатив – 87 разів були ініціаторами законопроєктів, а 6 разів – ініціаторами проєктів Постанов.

5116
10.02.2020
Люся Грибик

Нещодавно Прикарпаття сколихнула новина про смерть 18-річної студентки від анорексії. Дівчина займалась сироїдінням, аж поки вага не знизилася до критичного рівня. Врятувати її не вдалось...

1242
09.02.2020
Ростислав Ковтун

У Франківську люди намагаються завадити повторному продажу своїх недобудованих квартир та сподіваються на закон.

14426 6

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

442

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

293

Напевно, усі знають, що у наш часте, що ми звикли називати “політикою”, має кілька рівнів. 

813

У вересні 2018 року до першого класу вступили діти, які навчатимуться впродовж 12 років за Концепцією Нової української школи.

1156 1
20.02.2020

Неопізнані літаючі об’єкти (НЛО) над Карпатами спостерігали багато людей. Неймовірні історії про аномальні явища в Карпатах, які гуцули не могли вигадати. Шокуючі розповіді очевидців про зустрічі в горах з космічними прибульцями.  

353
11.02.2020

Хто такі мольфари, чим вони займаються та чи справді володіють надприродними силами.

3283 1
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

1537 1
08.02.2020

Сім'я Гюрджян з Лисичанська виховує 10 прийомних дітей.

826
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

1545
11.02.2020

Одного разу почалася сильна злива. Всі діти прибігли додому, але наймолодшої доньки не було.

576
20.02.2020

Відновити цноту і знову стати незайманою - такі операції стають дедалі популярнішими в ‎Україні, кажуть лікарі.

4732 1
19.02.2020

Ніщо не об'єднує людей так, як подвійна веселка. Прекрасне видовище вразило жителів Івано-Франківська у вівторок пообіді.

2767
18.02.2020

Звідки на вулицях кінь наразі невідомо. Пошуками власника тварини зайнялися правоохоронці.

2381
17.02.2020

Кастинги на розважальному проєкті "Голос країни" 10 сезон продовжуються.

2405 1