Готувати не просто легко, а дуже легко! Знайомтесь, «розумна каструля» - мультиварка

 

Що може послужити перешкодою, для переходу на правильне, дієтичне харчування? Для багатьох жінок основна проблема - це трудомісткість приготування дієтичного харчування для себе, і звичайно для інших членів сім'ї.  У сучасної жінки весь день розписаний по хвилинах, і зайві хвилини проведені на кухні - це час відібраний від сім'ї або від сну. 

Можна щовечора лягати спати з думкою - ось завтра я обов'язково встану раніше і зварю собі таку смачну і корисну вівсяну кашу! А що виходить вранці? Добре, якщо встигнеш проковтнути на льоту кави з бутербродом, а то й зовсім втечеш на голодний шлунок. Рішення є! Це мультиварка

Головною перевагою каструлі-гаджету, безумовно, є повне збереження всіх поживних речовин, мікроелементів і вітамінів. Відповідно смакові якості їжі набагато вищі, а під час приготування використовується мінімум жирів. Використання мультиварки передбачає будь-яка дієта для схуднення, де продукти потрібно готувати, а не вживати у свіжому вигляді.

З кашами вона справляється так, що  її можна полюбити тільки за них. З вечора в мультиварку кладуть крупу, виставляють таймер і режим приготування для типу каші, залишається тільки налити води і молока. А вранці ви вже прокидаєтесь від запаху свіжозготованої, смачної і апетитної каші! Жінки розповідають, з часом доводиться готувати не дві порції: собі й дитині, а три. Навіть чоловіки приохочувалися до смачного і ситного сніданку.

До речі, щоб молоко не скисло за ніч в мультиварці, можна кинути в мультичашу кілька кубиків льоду, а таймер поставити на годину раніше. Каша приготується не за годину до пробудження, а за дві - довше постоїть на підігріві. 

На пару там готувати не просто, а дуже просто. Лоточок для варіння на пару займає всередині мультиварки мало місця, зате можна готувати рибу, поки внизу вариться картопля на гарнір. В одній ємності можна зробити обидва компоненти для других страв, без особливих трудовитрат. До речі, в плані економії сил і часу мультиварка на диво хороша. Так, вона готує повільніше, ніж традиційна комбінація «плита плюс каструля». Але! За нею не треба стежити! Можна закинути в неї продукти і займатися своїми справами, яких у наших жінок вдома повнісінько.

Завдяки тефлону, в мультикаструлі ніколи нічого не пригорає, таймер вчасно вимикає мультиварку з інтенсивного режиму, а підігрів - не дає їжі охолонути. Дуже смачно виходить в мультиварці різна тушкована їжа. Завдяки герметичності кришки там виникає ефект "російської печі", а корисні речовини не випаровуються, а залишаються там же, утворюючи дуже смачний соус, тобто продукти тушаться у власному соку.

Омлети і запіканки в мультиварці виходять завжди пухкими, знову ж за рахунок її герметичності. А якщо ви захотіли побалувати своїх домашніх кексом або шарлоткою, то мультиварка і тут прийде на допомогу, в ній всі бісквіти виходять пишними і не пригорають. 

А ще в ній можна топити молоко, пекти хліб, варити варення, супи, робити соуси і овочеву ікру, можна користуватися нею на дачі, на роботі. І будь-який чоловік зможе в ній зробити жарено-парені пельмені і не помре з голоду поруч з повним холодильником! Недоліків у мультиварки майже немає, хіба що готує повільніше ніж плита. І ще один недолік - навіть найбільш дієтична їжа в ній виходить настільки смачно, що можна з'їсти її в НЕ дієтичних обсягах! 

Отже, коли варто обов’язково придбати мультиварку?

  • -- При відсутності (хорошої) плити з духовкою, наприклад ,на дачі або орендованій квартирі.
  • -- Якщо Вам потрібна ранкова «каша в ліжко» ( тільки переконайтеся , що конкретна мультиварка підтримує цей режим)
  • -- Якщо у Вас є досвід спалювання забутих на включеній плиті каструль. Мультиварка такого не допустить.
  • -- Якщо хочеться купити нову каструлю , а на кухні є зайве місце під мультиварку
  • -- Якщо у Вашому домі цікавий малюк, який має доступ на кухню. Мультиварка набагато безпечніша від плити з каструлями.
  • -- Якщо у Вас - дитина молодший школяр. Навчити її готувати в МВ просто і безпечно, а результат може бути цікавим.
  • -- Якщо Ви вирішили перейти на правильне або дієтичне харчування, без варіння на пару не обійдеться


06.12.2013 1547 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1891
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1827
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1824
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5372 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2121 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1484

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

693

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

748

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

941

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

978
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1725
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3641
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10217
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26094
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10144 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7682
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

867
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1368
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

351
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1244
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

844
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1047