Гібридний дигиталізм

 

Культура є наукою, до того ж геометричною.

Будь-який новий гештальт в першу чергу має підгрунтя чогось нового, не просто нового, а нового в новому з випадковим подрібненням та розгалуженням в аспекти футурогенного над-модерного.

Зрозуміло, що постмодерн є продовженням логічним модерну, а не гештальтом контконтртурою з трендом заперечення чи розподілу на "непотрібне-потрібне". Теперішній феномен гібридності вже не може бути міфологемою чи "казкою для наслідування", це дигитальний психоз окремої підкультури.

Звісно, розчарувань більше за елітарну сатисфакцію, яко тлумачень та трактувань в контекстах міждискурсійних парадигм. Розуміння Христа модифікується щосекунди, як і розуміння та усвідомлення Війни. Війни як злоякісного зараження усіх підсвідомих тканин, тонких й надтонких.

І, якщо Христос не наполягав на тотальності добра та тиранії істинного буття, сама сутність Війни -це абсолютизація тих сил та енергій, які йдуть в розріз із будь-яким раціональним розумінням та тлумаченням. Навіть без натяків на позитивний гештальт рацііо чи заргументовану критику влади та підвладних течій. 


Гібридна Війна має одну небезпеку, вона захоплює цілу Планету та вибірково точковими впевненими подразненнями завдає колосальних втрат. Зараз вже не получиться бути емпіриком вдачі та щасливої комбінації зірок, Війну треба прийняти. 
Війна є наслідком політичних прерій й Способ Нової політики, тобто придатком технічним ведення саме Політичного життя. Політик споглядає Війну в суто дигитальний спосіб й в суто стратегічний спосіб із тактичним бором дає тому феномену певне пришвидшення...

Але розуміння приходить тільки під час при-сутності в самому процесі й ідеалізований меседж любові до Землі й цілої Планети розуміється в Механіці Діяння, а не словоблудді та колективному епатажі.

Присутність Тирану є при-сутністю окремого тирану в контексті інших, не таких субстратів, меньшого штибу, скажімо. Маємо декілька ймовірних сценарії розвитку Тотальної Війни, це врешті, що головного Тирана буде ліквідовано силами близького оточення чи зрадою. Зрада більш поширена метода, але Наслідок є непрогнозованою сферою навіть на рівні кібернетичної механіки. По-друге, відсутність тилу, бекграунду так би мовити, це те, як закінчив Наполеон.

Так було і з Сталіним. Тиранія є страшною хворобою, не знаю відверто чи були дійсно проведені дослідження на молекулярному чи атомарному рівнях в суто механістичному аспекті, що є першочерговим в проявах цього космічного вірусного і чому, якщо спрацьовує антагоністична преамбула, то тільки в такий каузальці, а не в програмній.

Теперішній Тиран більш модифікований та хитрий. Він грає в аспектах надтонкого психозу й має структуру паразитаного виду. Нічого остаточного, нічого системного. Пророцтва здійснюються, подеколи із запізненням... Якщо це форма дигитального гибридного паразитарного штибу/ на що є локази в суто ізоляційному аспекті/, тоді це розрішещоя відбудеться не дуже скоро, й в аспекм неочікуваній формі.

А можливо й просто зникне, однією секундою, ніби насправді Нічого не було, однак масштабність Наслідків, ось де криється острах й наслідків від наслідків. Відлік розпочато, все буде розкручуватись в усіх аспектах, й релігійних, і в технічно-наукових, й в пошуках альтернатив в ресурсах та методах Збереження, всепроникнення, як і в Природах атомів та галактик; щось має щось пожерти, як в лінзах мікроскопів Левенгука, ніхто нікому нічого не пробачить.

Хоча ознака Нової раси - це абсолютна незаангажованість, безкорисність. Цього поки що не споглядаємо в тумані концентрованого капіталізму й примітивної брехні. Христос Радив нам його Приклад, без жодного догмату чи традицій, якщо вже і хочемо формату суто дисциплінарного, тоді потрібно було це робити не в політичному аспекті/ бо одна політична структура будується на руйнуванні Іншої/, а робити спроби на суто культурній геометрії й не зводити в ранг спекулятивного догмату. Христос бачив Новий світ в форматі нових стосунків/ нового розуміння людей людьми/, а в нас користання вже є кінцевим й статус незамінності людей, як модусів отримав визнання.


Краще в окопі й з молитвою. Доброю та константною. Краще з ликом Божим, й любов'ю в Серці , ніж із гарантованим безшумним буттям. Нові стосунки й форми стосунків- це просто нова брехня...


04.04.2016 Роман Бончук 1870 0
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1839
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1798
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1782
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5293 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2088 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1460

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

629

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

718

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

913

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

946
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1683
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3613
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10189
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26063
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10109 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7659
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

845
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1347
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

324
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1210
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

803
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1023