Гайд для абітурієнтів: десять причин вступити до популярного Франківського університету нафти і газу

Не за горами – останній шкільний дзвінок. Попереду – нові, незнайомі шляхи, з яких хочеться обрати найкращий. Той, що приведе до успішної кар’єри, до здійснення мрій.

А це означає, що зараз – найвідповідальніший момент у житті кожного випускника. Момент вибору освітнього закладу, що скерує його на цей шлях. Вибирати його можна з різних міркувань.

Чому цьогорічним абітурієнтам варто обрати саме Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, розповідає Правда іф.


1. ІФНТУНГ – не новачок на освітянській ниві: йому вже більш як пів століття!

Його слава – випускники, котрі завжди швидко зростали до керівних посад в найпотужніших нафтогазових фірмах. Їх завжди чекали і чекають на бурових в різних куточках світу – від пустельних родовищ вуглеводнів і до Канади. Але з часу заснування ІФНТУНГ багато змінилось: в його складі з’явились інститути, які пропонують освіту за низкою найпопулярніших спеціальностей.

Тож і випускники ІФНТУНГ тепер не тільки в топ-менеджменті таких компаній-партнерів, як  ПАТ «Укрнафта», «ДТЕК Нафтогаз»,   АТ «Прикарпаттяобленерго», АТ «Івано-Франківськгаз», але й в добре знаних прикарпатцям ТзОВ “Фірма”Надія”, компанії «SoftServe» та багатьох інших компаніях.


2. ІФНТУНГ – це освітнє середовище, орієнтоване на найвищі стандарти.

Найбільш промовисте свідчення цього високого рівня – членство ІФНТУНГ в Асоціації університетів Європи (EUA), яка впливає на політику ЄС у царині вищої освіти, досліджень та інновацій і надає своїм членам кращі можливості  для участі в освітніх проєктах.

З 2023 року ІФНТУНГ – член великої європейської  освітянської родини. Безумовно, це новий рівень визнання університету та його досягнень.


3. ІФНТУНГ готує фахівців, які відповідають потребам ринку.

Ректор університету Ігор Чудик каже:

«Починати варто з усвідомлення потреб часу. а він нині зумовлює гостру необхідність у фахівцях технічних спеціальностей – в архітекторах, будівельниках, енергетиках, геодезистах, програмістах тощо. Принципове питання для україни – енергетична безпека.

І створити такий енергетичний щит можуть нафтовики й газовики. держава борониться від агресора, значить потрібно забезпечувати військову логістику пально-мастильних матеріалів.

Зрештою, на кожному підприємстві потрібні інженери. Саме з такими запитами до іфнтунг ледь не щодня звертаються роботодавці, готові запропонувати цікаві вакансії не тільки нашим випускникам, але навіть студентам старших курсів».


4. ІФНТУНГ – це надзвичайно широкий вибір популярних спеціальностей.

Освіта тут пропонується за сімома основними напрямками:

  • - Нафтогазова;

  • - Механічна;

  • - Природнича;

  • - Будівельно-енергетична;

  • - Гуманітарна;

  • - Економічна;

  • - З інформаційних технологій.

І кожен із напрямів важливий для становлення енергетичної незалежності України.


5. ІФНТУНГ дає можливість своїм вихованцям стартувати у професії ще зі студентської лави.

Це означає, що тут можна скористатись перевагами дуальної форми освіти – одночасно навчатися на денній формі й отримувати стипендію та працювати й отримувати заробітну платню. А головне – набувати досвід на першому робочому місці. Неабиякий плюс у будь-якому резюме!


6. ІФНТУНГ тісно співпрацює зі своїми партнерами-стейкхолдерами.

Це означає, що компанії, з якими підписано відповідні угоди, беруть активну участь у створенні освітніх програм для студентів. Щоб їхнє навчання було максимально наближене до реальних потреб практичної роботи й не обмежувалось підручниковою теорією.

Партнери в цьому зацікавлені, адже чекають студентів ІФНТУНГ у себе вже через кілька років як молодих фахівців, яких не доведеться перенавчати й довго адаптувати в колективі.

Ректор ІФНТУНГ Ігор ЧУДИК розповідає, що розпочиналась ця робота з гігантів нафтогазового ринку:

«Завдяки добрим стосункам із випускниками нашого університету, ми підписали меморандум про співпрацю з «НАК «Нафтогаз України». Вона перетворилась на дорожню карту, котра стала для нас щоденником завдань, як для базового університету нафтогазової галузі.

Було також підписано тристоронню угоду про співпрацю з компанією ДТЕК «Нафтогаз» та групою компаній «Західнадрасервіс». На сьогоднішній день коло партнерів – надзвичайно широке, і всі вони чекають на випускників ІФНТУНГ різних спеціальностей.


7. ІФНТУНГ розвиває міжнародну співпрацю.

Університет має хорошу й тривалу історію взаємовідносин з Краківською гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташиця (AGH) (Польща) і нову, але дуже плідну співпрацю з London South Bank University (LSBU) (Великобританія). Вони дають випускникам ІФНТУНГ чудову можливість отримати по два дипломи – український і польський або британський.

Така ж програма подвійних дипломів ІФНТУНГ діє з Вищою школою управління охороною праці в м. Катовіце (Польща). Багаторічна плідна співпраця триває з Реджайнським університетом (Канада), Північним університетським центром Бая-Маре (Румунія), Технічним університетом Кошице (Словаччина), Університетом Мохамеда Бугуера м. Бурмердес (Алжирська народна республіка), Університетом Мішкольц (Угорщина), Університетом Нурланда (Норвегія), Ліннеус університетом (Швеція) та ін.


8. Високий рівень викладання в ІФНТУНГ забезпечують фахівці, які завжди тримають руку на пульсі своєї галузі.  

Науковці університету беруть участь в міжнародних конференціях, наукових та освітніх симпозіумах в Австрії, Алжирі, Бельгії, Німеччині, Норвегії, Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Швеції. В університеті функціонує Українсько-Канадська програма наукового стажування.

Задля підвищення якості навчального процесу ІФНТУНГ тісно співпрацює із закордонними освітніми та науковими організаціями. Не пасуть задніх і студенти: вони щорічно проходять наукові стажування в Польщі, Німеччині, Туреччині, Румунії, Австрії, Норвегії, Чехії, Греції, Македонії, Індії, Канаді.


9. Але ІФНТУНГ – це не тільки навчання!

Хай у вас не складається враження, ніби тут студенти лише гризуть граніт науки, не піднімаючи голови. До їхніх послуг – найкращий на Прикарпатті Спортивний комплекс ім. Гемби А.П. Саме тут облаштовано легкоатлетичний стадіон, спроможний приймати змагання найвищого рівня.

І саме тут діє найкращий в місті басейн, цілорічний підігрів якого забезпечує геліоколекторна станція. Як бачите, інноваційні технології в ІФНТУНГ не лише вивчають, але й застосовують повсякденно на практиці.


10. І, зрештою, ІФНТУНГ – це бренд.

Ректор університету Ігор Чудик каже:

«На спеціалістів з нашим брендовим дипломом чекають із нетерпінням. Адже наші випускники автоматично стають частиною цього бренду й роблять блискучу кар’єру у відомих нафтогазових та іт-компаніях, в машинобудівній галузі.

Але цьому успіхові завжди передував вибір. Найважливіший вибір після завершення школи. Всі вони обрали свого часу іфнтунг».

Цей вибір також може стати вашим, якщо ви зацікавлені технікою, якщо вам небайдужі фізика й математика, якщо ви амбітні й налаштовані на зростання. Рости вгору буде тільки той, хто не боїться робити вибір!


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:


23.04.2024 Іван Муканик 532
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

946
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

758
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1879
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3220
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2540
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2530

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

213

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

724

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

678

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1578
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

346
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

679
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

603
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

319
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

374
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27015
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

833
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19665
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

417
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

388
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

719
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1300 3