Франківець, який до смерті забив співмешканку, каже, що вдарив її один раз

Сьогодні, 3 жовтня в Івано-Франківському міському суді відбулось засідання у справі Максима Булієнка за нанесення важких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті Олександри Щеглової.

Справу веде суддя Наталія Деркач, інформує Фіртка з посиланням на Бліц-Інфо.

На сьогоднішньому засіданні дослідили відео зі слідчого експерименту з відтворення злочину. На ньому свідок Євген Іванов розповів про те, як Булієнко вдарив Щеглову.

"У коридорі трапилась сварка під час якої Булієнко штовхнув Олександру. Вона впала та вдарилась до не робочого унітазу. Відтак, я з Максимом пішов у магазин за пивом - повернулись, дівчини вже не було", - розповів свідок.

Оскільки більше відео не було долучено, суд вирішив заслухати свідчення підозрюваного. 

Булієнко розповів, що після того, як вони почали жити разом, Олександра почала зловживати алкоголем і через це навіть перестала ходити на роботу. 

"У той день (18 грудня - ред.) ми зустрілись зі знайомим у "Делікатесі", однак у нас закінчились гроші і ми разом поїхали у гості, де заночували. На другий день Олександра хотіла іти додому, однак я її не пускав, тож вона мене подряпала та зловила за мошонку, у той момент в стані афекту я легенько відштовхнув її ногою у спину. Вона впала та вдарилась головою до не робочого унітазу, який стояв у коридорі. Після цього я її підняв та заніс в кімнату", - розповів Максим.

Булієнко наголосив, що не пускав Олександру додому через те, що вона "не могла самостійно стояти на ногах".

Водночас, прокурор зазначив, що свідчення свідка та підозрюваного відрізняються.

Підозрюваний також додав, що не провідував у лікарні Щеглову, оскільки її батьки заборонили йому це робити. Відтак, він частково визнав свою вину, мовляв, у стані афекту ударив дівчину ногою нехотячи та неумисно.

Також на суді Булієнко зазначив, що до цього випадку інколи шарпав та штовхав, однак ніколи не бив Олександру. На це суддя зазначила, що на попередніх засіданнях свідки говорили протилежні речі.

Наступне засідання має відбутись об 11 годині 24 жовтня. На ньому заслухають свідчення судмедексперта, який проводив розтин Щеглової та дослідить речові докази.


Нагадаємо, між 29-річним Максимом Булієнком та його співмешканкою 36-річною Олександрою Щегловою виник конфлікт. Чоловік відлупцював жінку до втрати свідомості. За декілька днів вона померла у лікарні. Інцидент стався у чужій квартирі на вулиці Коновальця, де компанія розпивала спиртне.

Відтак 24 січня в Івано-Франківський міський суд призначив чоловіку тримання під вартою терміном на 53 дні, без права внесення застави. А 13 березня, суд призначив Максиму Булієнку тримання під вартою до 11 травня.

Батьки померлої хочуть, щоб Булієнко відповів за вчинене. Та побоюються, що його родичі, які працюють у судах, можуть врятувати чоловіка.


Читайте також: 

Він убивав її багато разів: мати побитої до смерті франківчанки дала свідчення в суді

Рідні побитої до смерті франківчанки побоюються, що співмешканець уникне покарання (відео)

У справі франківця, який до смерті забив співмешканку, до суду прийшов нетверезий свідок

"У них часто виникали конфлікти через алкоголь": суд допитав свідка у справі франківця, який забив свою співмешканку (фото)


03.10.2019 1331
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

696
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2275
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2003
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2026
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6086 54
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2310 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

184

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

997

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

996

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1255
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

70
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

478
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1939
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26368
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

428
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10342 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7886
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

436
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

279
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

444
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

515
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1449