агенція новин

Фотоподорож Фіртки. "Екопродукт": Погляд на Карпатський чай зсередини

 

 

Останнім часом багато галасу у прикарпатських ЗМІ наробила Продовольча компанія "Екопродукт". Точніше сума штрафу в розмірі 11 млн. грн, яку компанія за результатами перевірки фінінспекції повинна була доплатити за начебто виявлені порушення, з якими у компанії не погоджуються і обіцяють йти до кінця.

 

Фіртка вирішила поцікавитися що ж діється на виробництві і відправилася у село Вільшаниця, де власне, і знаходяться виробничі потужності ПП "Продвольча компанія Екопродукт".

 

Отож, Продовольча компанія "Екопродукт" - сьогодні є одним із лідерів українського виробництва чаю з трав, плодів і ягід. Заснована вона ще у вересні 1999 році.

 

Зареєстровано дві торгові марки "Карпатський чай" і "Карпатська лічниця". На виробництві виготовляють більше 100 видів чаю.

 

"Наш чай унікальний тим, що він виготовляється з трав та ягід, які зібрані дійсно в Україні. 95% сировини - українська. Найпопулярнішими є трав'яна група - м'ята, меліса, ромашка, ехінацея і фруктові суміші. Щодо "Карпатської лічниці", то вона йде як біологічно-актвині добавки і реалізується в аптечних мереж і на спецполицях в маркетах. І є ще у нас монопозиції - серцевий, нирковий, загалом, біля 24 видів зборів", - розповідає Сергій Поліщук.

 

В компанії від початку заснування і до сьогоднішнього дня увесь менеджмент побудований за принципом Тотального Управління Якістю. Систему управління якістю неодноразово сертифіковано на відповідність стандарту ISO 9001, НАССР, на даний час система упарвління якістю сертифікована відпвоідно до вимог міжнародного стандарту FSSC 22000 (Системи упарвління безпечністю харчових продуктів, Швейцарія). На підприємстві функціонує власна акредитована лабораторія з контролю якості сировини та готової продукції за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками.

 

"Виробництво продукції здійснюється згідно технічних норм, які погоджені Міністерством охорони здоров'я України та зареєстровані в ДП "Івано-Франківськстандартметеорологія". Продукція виготовляється із сировини, яка постачається від контрагентів. При надходженні уся сировина перевіряється за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками. Якщо є якісь відхилення по показниках, то сировину направляють на досушування, додаткову обробку або ж повертається постачальнику, якщо її не можливо довести до відповідних показників безпечності. Наша продукція випускається відповідно до технічних умов, є безпечною і якісною", - пояснює головний технолог виробництва Наталія Пилипенко.

 

Продукція компанії широко представлена не тільки в Україні, але й далеко за її межами: США, Канада, Ізраїль, Алжир, ПАР, Йорданія, Великобританія, Казахстан, Білорусь, Литва, Латвія, Росія, Молдова.

 

На підприємстві сьогодні працює 150 працівників, у сезон, який починається, як правило, з вересня, - до 200.

 

"Ми стараємося оздоровмити наших працівників влітку. Організовуємо конкурси, переможців направляємо на море за свій рахунок", - пояснює керівник.

 

Якість продукції "Екопродукту" підтверджено багатьма почесними нагородами. Компанію визнано "Лідером галузі 2012", Золотою медаллю "Знак якості". Також підприємтсво є переможцем всеукраїнського конкурсу "Кращий вітчизняний товар року", всенародного рейтингу "Бренд року", І-го всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України", національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі", міжнародного конкурсу "Золоті торгові марки України", І-го всеукраїнського конкурсу "Екологічно чисто та безпечно". Вже у 2015 році компанія отримала почесне звання "Лідер якості" та золоту медаль. Національний рейтинг якості товарів та послуг визнав компанію кращою в своїй номінації і нагородив "Зіркою якості 2015".

 

Також у 2011 році підприємство було відзначено дипломом лауреата Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків 2011" в галузі харчова проомисловість.

 

У цеху підготовки сировини відбувається її переробка - побріблення, просіювання, відокремлення домішок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тут сировину досушуютьу спеціальному обладанні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А тут сировина - стає чаєм))) Сировину пакують чи у фільтр-пакет, чи у поліпропіленовий пакет. Увесь процес відточений до найменших деталей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лабораторне обладання дозволяє бути впевненому у якості прордукції

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


24.07.2015 1844 6
Коментарі (6)

Çàãðóçêà...
лилия денега 2015.07.24, 13:01
На тих етапах виробництва, де руками доторкаються до сировини, пакетиків з чаєм, необхідно одягати рукавички, бо ніхто не проконтролює чистоту цмх рук.
Панас Мирний 2015.07.26, 21:11
Купував "Карпатський чай" у пластиковій упаковці отой що "чоловіча сила" ціна його уде чимала, поки не знайшов у чашці з "чаем" кусок смердючого господарського мила (може то й задум такий у виробника був не знаю) але після того не те що сила, апетит впав і більше купувати ці чаї боюся. Тому друзі раджу все таки дивитися на ту суміш що сипите в чашку щоб не проковтнути щось пікантне
Наталия Пилипенко 2015.07.27, 13:28
Шановний Панасе Мирний! Хочу повідомити Вам, що фіточай "Чоловіча сила" виготовляється Продовольчою компанією "Екопродукт" під торговою маркою "Карпатська лічниця" у експрес-пакетах та картонній упаковці. Попрошу Вас, надалі при написані будь яких коментарів, будьте впевнені у своїх висловлюваннях.
Славко Задунайский 2015.07.27, 14:59
Пан Панас коли мив руки сплутав мабуть стакани
Наталия Пилипенко 2015.07.28, 16:28
Шановна пані Лілія! Використання одноразових рукавичок на підприємствах харчової промисловості не є обов’язковим, якщо це не передбачено законодавством. В санітарних нормах та правилах для підприємств чайної промисловості СанПіН 977-72 не вимагається обов’язкове використання рукавичок. У міжнародних стандартах FSSC 22000, IFS зазначено, що для зведення до мінімуму можливості забруднення продукції через брудні руки повинні проводитись наступні попереджувальні заходи: 1. Перед початком роботи повинен бути здійснений контроль щодо наявності у персоналу гнійничкових захворювань рук, різаних ран та чистоти рук. 2. Миття та дезінфекція рук повинна здійснюватись: - перед початком роботи; - після кожної перерви в роботі; - при переході із однієї санітарної зони в іншу; - після контакту із забрудненими предметами; - після відвідин туалетної кімнати (після відвідин туалету руки потрібно мити двічі: в шлюзі, після відвідин туалету до одягнення санітарного одягу та на робочому місці перед початком роботи). 3. Нігті повинні бути чистими та підстриженими. Візуальний контроль за виконанням даних вимог повинен проводитись щоденно перед початком роботи та під час роботи та повинен здійснюватись мікробіологічний контроль якості миття та дезінфекції рук. Хочу також підкреслити, що ТзОВ Продовольча компанія «Екопродукт» з 2011р сертифікована на вимоги міжнародного стандарту FSSC 22000 та має власну атестовану лабораторії по визначенню мікробіологічних показників.
Панас Мирний 2015.07.30, 19:31
А я ще раз кажу що "чай" (суміш сухофрктів, трав і коріння) в якому попався кусень мила був у поліетиленовій упаковці із застібкою-типу молнія такі як на фото вище. Я не закликаю не пити чай а лише дивитися уважно на суміш яку сипете у заварник чи чашку
16.02.2019

Усе в домі мешканки прикарпатського селища Обертина Мирослави Погорєлової нагадує про сина Михайла, загиблого бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Івано-Франківськ”...

303
15.02.2019
Юлія Ободянська

Дисципліна депутатів Івано-Франківської облради значно погіршилася. Якщо 2017 року прогульником був кожен третій, то за рік до парламентських виборів цей показник зріс майже до 50%.

489
04.02.2019
Лілія Горковенко

Володимир Ільків та Назар Морозко – талановиті майстри по роботі з деревом з Івано-Франківська, які сьогодні займаються справді унікальним проектом «Середньовічна корабельня».

2708
01.02.2019

За три роки Івано-Франківська міська рада утворила сім нових комунальних підприємств, заклавши у їхні статутні фонди десятки мільйонів гривень.

902 1
30.01.2019
Віталій ДАНКЕВИЧ

Допоки 18-й рік поспіль в українському суспільстві триває дискусія про необхідність впровадження чи не впровадження ринку земель, він давно існує, діє і навіть розвивається...

637 1
29.01.2019

Ремонти шкіл, садочків, клубів та доріг підрядники виконували на лічені дні до Нового року.

1188 3

Дохідна частина бюджету Франківська 2-й рік поспіль становить 3 млрд.грн. без змін, без росту.

770

Роздати майно бідним. Церква знає, що для того, щоб врятувати світ, треба відійти від нього, бути ззовні, а не всередині.

179

Предки наші по дрова - до лісу йшли. А кабінетні "наші" - заготовляють просто в місті.

820

Якось на тренування не прийшов наш воротар, і він став у рамку воріт. З того часу фактично завжди займав місце у воротах.

1299
13.02.2019

Центральне Розвідувальне Управління розсекретило інформацію про таємничі пошуки. Дані були опубліковані в мережі. Співробітників ЦРУ зацікавили події, які відбувалися на території Непалу і Бутану (відомий як "королівство щастя") у 1968 році. Ці держави р

288
04.02.2019

Поховання було виявлено в провінції Ель-Мінья, що на півдні від Каїра.

520
24.01.2019

У США на річці в місті Вестбрук штату Мейн, утворився велетенський крижаний диск, що обертається.

592
22.01.2019

13 січня парафія Миколаєво-Успенського собору міста Коломиї вийшла з канонічної юрисдикції Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви.

2359 2
14.01.2019

В Івано-Франківську завершився ювілейний фестиваль "Коляда на Майзлях".

1243
04.02.2019

Одного разу чоловік сидів в оазисі, біля входу в одне близькосхідне місто.

403
18.02.2019

Самозакоханий індик, романтичні лижники, Маленький Принц і Чугайстер. В "Буковелі" відбувся 7-ий фестиваль снігових скульптур. Його тема – "Буковель – серце Карпат". А присвятили дійство Дню Святого Валентина. Учасники фестивалю зображували в

280
16.02.2019

16 лютого на одній з вулиць міста Калуша, 25-річна дівчина намагалася вистрибнути з вікна.

3773
14.02.2019

Франківцям ідея припала до душі. Напередодні свята вони охоче фотографуються на фоні червоного серця.

2026
14.02.2019

Всім відомо, що день Валентина — це свято закоханих. В цей день сфера послуг та реклами заточена виключно на людей в парі.

2512