Європейські міста, які варто побачити ще цієї осені

Усі ми звикли брати відпустку влітку. Але, що коли ви не встигли? Або вже встигли знову втомитися? Ми вас так розуміємо. У мандри можна податися в будь-яку пору року! А деякі європейські міста найгарніші саме восени, під жовте листя і тумани… До вашої уваги – підбірка міст Європи, які прекрасні саме зараз, і в які легко добратися з України!


Антверпен

Бельгія

Антверпен
В Антверпені особливо гарно восени

Досвідчені мандрівники переконані: у Бельгії найкраще восени! Ми пропонуємо вам відвідати цієї осені Антверпен. Місто моди, дизайну, музики, алкоголю, творчості, невимушеності. Саме тут можна відчути себе епатажним митцем.

Адже в цьому інтернаціональному місті (167 національностей) безліч студентів, творчих людей та неймовірних вечірок, на яких вони з радістю відриваються. Одягайтеся яскраво і незвично, тут вас не осудять за таке.

А що ще треба восени? Яскравий одяг, трохи алкоголю і звісно ж бельгійський шоколад.

Копенгаген

Данія

Крістіанія
Місто зі своїми правилами і законами

Чому сюди? По-перше, тут неперевершено красиво! А по-друге, WizzAir літає з Києва до Копенгагена 3 рази на тиждень. Дві години в небі – і ти на місці. Врахуй, що, як і Антверпен, Копенгаген не надто дешеве місто. Але хостели, каучсерфінг, оренда житла на кількох людей – варіанти, які підійдуть мандрівникам з будь-яким гаманцем.

Беріть напрокат велосипед і на ньому вивчайте місто! Це дешево, екологічно і допоможе покращити здоров’я під час відпустки. Огляньте архітектурні пам’ятки міста і, звісно ж, відвідайте набережну. На набережній Лангеліньє розташований знаменитий пам’ятник Русалочці.

Ну і виділіть один день на Крістіанію. Це містечко хіпі у Копенгагені. Тут законно курять і продають марихуану. А також це обов’язкова туристична точка. Навіть, якщо ви противник легких наркотиків, вам цікаво буде оглянути як живуть хіпі на території колишньої військової бази, познайомитися з місцевим побутом, поспілкуватися з мешканцями Крістіанії.

Тенерифе

Іспанія

Тенерифе
Це просто диво!

Мрієте про тепле море пізно восени, але екзотичні тури не по кишені? Обирайте відпочинок на Тенерифе. Тут купальний сезон триває цілий рік, попри те, що належить острів європейській Іспанії.

Тенерифе – найбільший острів архіпелагу Канарських островів, розташований в Атлантичному океані біля Африки. Високий сезон тут у вересні-жовтні. В листопаді туристів стає менше, а от погода залишається чудовою. Адже навіть у січні температура води тут +19!

До речі, тут ви зможете не лише засмагати і плавати в океані. На острові є що оглянути. Наприклад, Аудиторіо-де-Тенерифе – є однією з основних будівель іспанської архітектури. Тут розташований університет Сан-Фернандо-де-Лагуна, а заснований він у 1792 році. А місто Сан-Кристобаль-де-Лагуна входить до світової спадщини ЮНЕСКО.

Добратися легко з Польщі. Туди літають лоукостові літаки. Ціни на острові середньоєвропейські.

Вроцлав

Польща

Вроцлав
Погляньте, наче у казці!

Добратися до Польщі з України можна лоукостовими літаками, автобусами (єврокласу), поїздом Інтерсіті, автомобілем чи перейти через піший кордон і користуватися польським транспортом. У будь-якому випадку варіантів стільки, що просто гріх собі відмовляти у мандрах!

Вроцлав – одне з найстаріших міст Польщі. Місто красиве, європейське, з безліччю архітектурних пам’яток і музеїв. Восени тут особливо приємно гуляти жовтими парками, шукати по місту захованих мідних гномів, пити глінтвейн чи какао.

Головні переваги поїхати саме сюди: легко добратися та ціни доступні для українців. Що дорога, що проживання обійдуться вам дешево. Харчування теж не значно дорожче, ніж в Україні. Тож навіть при мінімальному бюджеті, ви зможете кілька разів сходити у місцеві заклади покуштувати місцевий суп журек та випити гальбу смачного пива.


02.10.2018 2022
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1921
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1838
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1838
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5407 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2132 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1491

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

713

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

771

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

965

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

990
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1745
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3657
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10228
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26110
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10159 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7693
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

874
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

127
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

230
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

363
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1258
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

857