агенція новин

Євродепутат - Зеленському: Наступний Майдан не буде мирним

Віцепрезидент Асоціації «Україна-ЄС» і депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадел дала феєричне інтерв’ю «Інтерфаксу», з якого очевидно – фора з поправкою на недосвідченість добігла кінця, і тепер «молодого президента» будуть сильно гамселити.

Будуть багато питати, і вимагати чітких відповідей. У тому числі – кадрових.

Пані фон Крамон не приховувала свого розчарування від процесів, що відбуваються в Україні.

Дослівно: «Витрачені значні фінансові статки, списані гори паперу, і після всього цього зараз бачити деякі «радянські» законопроєкти, які не сприяють розвиткові сучасного суспільства та економіки, - від цього я починаю хворіти та втомлююся».

Пані фон Крамон вказує на те, що в Україні повертаються старі корупційні схеми. Як приклад вона наводить те, що за часів т.в.о. міністра Супрун парковка біля МОЗ була пуста.

Лобісти, які їздили до МОЗ роками, знали – тепер їздити марно. Але за «нових облич» повернулося все, як у блаженні часи Раїси Богатирьової, у коридорах МОЗ тиняються до болю знайомі особи. Причиною проблем пані фон Крамон назвала без дипломатичних реверансів – непрофесійність чинного керівництва України.

«Я була доволі наївною. Я думала, що Зеленський – нова фігура, але ні. Сам по собі – так, але не люди, які за ним стоять. Ущент були розгромлені наміри Зеленського створити вертикаль влади – пані фон Крамон чітко заявила, що ініціативи Зеленскього – це прямий шлях стати Росією. Україні потрібна реальна демократія і парламент, який обговорює закони, а не штампує їх в режимі «скаженого принтера».

При цьому Євродепутат спростувала байки про якусь «втому від України в Європарламенті». Підтримка України там є, і чимала.

Ба-більше, санкції на думку пані фон Крамон будуть продовжені – банально тому, що Росія не виконала нічого аби їх зняти. Щодо майбутнього українців вона сповнена оптимізму, українці, мовляв, пильні щодо тоталітаризму.

Натомість – розчарування від української влади сильнішатиме і Європа – реагуватиме. Вона не приховувала – пасаж Зеленського щодо Європи, яка нібито надає Україні мало коштів, там почули. І сприйняли як ще один доказ кричущого непрофесіоналізму керівника держави Україна. Особливо дісталося голові ОПУ Андрію Богдану.

Пані фон Крамон сказала чітко: «Містер Богдан небезпечний». Він – професіонал без морального компаса, відтак – очевидно, він керується не інтересами країни і західні фінансові донори це вже усвідомили.

«Те небагато гарного, що було досягнуто за Порошенка, поки не просувається вперед».

Які проблеми спіткають українську владу? По-перше, західні партнери вже розуміють, куди веде Україну молода команда і діятимуть відповідно.

«Ми надаємо достатню кількість грошей цій дивовижній країні… І якщо пан Зеленський не хоче продовжувати з цими реформами… ми мусимо на це реагувати».

Мабуть, важко більш дипломатично сказати фразу «грошей не дамо». І це – не межа.

«Наступний Майдан не буде мирний. Це може бути жахливо».

Не заперечиш. Що означає настільки різке інтерв’ю? Відповідь очевидна. Захід помалу втрачає терпець. Стає все більш очевидно – українців добряче обдурили, і оплачувати те обдурення Захід не має ані найменшого наміру. Час, коли з Зеленського почнуть питати дуже жорстко – все ближче. А питати Захід уміє неймовірно жорстко.

Президент Порошенко добряче натерпівся від вимог Європи. Зеленський же – далеко не Порошенко.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


23.10.2019 1384
Коментарі ()

Çàãðóçêà...

21.11.2019
Люся Грибик

Біг – простий і ефективний спосіб стабілізувати вагу та підтримувати тіло у формі. Допомагає зменшити ризики небезпечних захворювань, продовжує тривалість та якість життя, покращує настрій і самооцінку.

228
19.11.2019

Явище корупції «живе» у політиці, бізнесі, освіті, охороні здоров'я, у системі соціального забезпечення, у силових структурах і стало для українців нормою залагодження багатьох питань. 

378
18.11.2019
Олена Британська

Як координується інвестиційна діяльність в місті, до чого тут ментальність та на які проєкти Івано-Франківськ залучив кошти.

426
15.11.2019
Лілія Горковенко

Про те, як правильно заощадити та при цьому отримати якісне освітлення Фіртка поспілкувалася з директором ТОВ «Ледпроект» Віталієм Вербовим.

623
13.11.2019
Марія Лутчин

Якось Ілон Маск сказав, що авто буде схоже на космічний корабель. Так і є. Tesla Model S – не тільки екологічно, але й ультрасучасно.

1452
12.11.2019

Він зізнається, що дуже сумує за рідною Івано-Франківщиною та мріє про телепорт, який би вмить міг перенести додому, до батьків.

21829

Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі.

762

Невже «загнув» Павло?… Ціна моста – не більше п’ятиста (як ви читали), а лиш 212?! Що насправді – з’ясуємо на підставі досі неопублікованих(!) документів… Виявляється, ІФ ОДА ще 30.06.17 розпорядилась (№3

1566

Щодо нецільового використання бюджетних коштів. Почекаємо реакції влади для подальших дій.

1142

Майже всі невеликі побутові електронні прилади та пристрої живляться від батарей.

1399
10.11.2019

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору встановило останній двигун на ракеті для польотів на Місяць.

538
08.11.2019

Щоб втілити цю ідею в життя, SpaceX буде потрібно побудувати та запустити близько 1000 космічних кораблів протягом 20 років.

605
02.11.2019

Унікальне оптичне явище, відоме як Брокенський привид, вдалося зафіксувати на Чорногорі.

933
18.11.2019

55-річний священник з Прикарпаття Ярослав Стеф’юк, який 20 років пиячив, за допомогою молитов і зусиль волі позбувся алкогольної залежності.

1144 1
17.11.2019

Камінь під будівництво храму заклали дев'ять років тому.

1167
02.11.2019

Запитав якось Комар Муху: – А чи є десь поблизу квіти?

741
21.11.2019

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що у бюджеті немає грошей, щоб закінчити будівництво нового моста.

2899 4
20.11.2019

Наприкінці листопада в Україну прийде різке похолодання, ймовірні морози та перший сніг. Проте, справжня зима почнеться лише...

17381
20.11.2019

Поліцейські Івано-Франківщини перевірили більш як сто об'єктів через повідомлення про мінування.

2340
19.11.2019

Калуський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який побив Свідків Єгови їхнім же стендом.

3454