Епоха винищення або На чому тримається Московія

 


Россия медведи

 

Что такое «Россия» («Московия»)? На чем все это держится? На каком ключевом тезисе? Если внимательно присмотреться, отбросить все наносное, то становится очевидно, что «Московия – это много территории». Все.

Ни идеологии, ни ценности, ни религии… не имеют значения, имеет значение только территория.

Огромная территория – это то, чем гордятся. Огромная территория – это последний аргумент в любом споре. При чем, не имеет значения качество территории, важно только количество.

То, что в Сибири были найдены энергоносители – случайность. Московиты одинаково радовались и гордились бы и пустыней, и арктическими ледниками. Как восторгаются сейчас проектами о бессмысленной колонизации Луны.

Вся деятельность, все мотивации московитов направлены только на одно – на увеличении количества территорий. Все остальное — ложь: какая бы риторика не использовалась, в итоге цель одна – больше территории.

Да, стремление любой ценой оторвать кусок побольше – это признак жлобства, комплексов и незрелости, но такова уж данность.

 

Как приобретать (удерживать) территории?

 

Двумя способами:

Во-первых, за счет культурного (знания и позитивный опыт) превосходства. В таком случае население оккупированной территории готово терять часть суверенитета в обмен на инновации.

Во-вторых, за счет превращения определенной территории в непригодную для жизни, в «выжженную землю». Когда такая территория будет фактически никому не нужна, то на ней можно поместить военную базу и заявить: «Теперь это мое». Противоречить особо никто не будет, так как «выжженная земля» никому не нужна.

 

Какая логика Москвы по отношению к территориям?

 

Нынешняя Московия не способна на инновационное лидерство. Она даже не способна идти наравне с другими инноваторами. Поэтому, Московия не имеет возможности контролировать территории «русского мира» за счет культурного лидерства. Хотя в прошлом, особенно какой-то период советского времени, территории удерживались, и удерживались легко, именно таким способом.

Единственным инструментом для удержания территорий сегодняшней Московии остается давно проверенная «тактика выжженной земли». Инфраструктура провинции РФ разрушается и не восстанавливается. Советское инфраструктурное наследие проедается, а нового не создается. Культурный уровень населения понижается.

Все это делается сознательно. И не каким-то мифическим Западом по Доктрине Далесса, а российской элитой. Территории с разрушенной инфраструктурой и деградировавшим населением никому не нужны, а Московии и такой вариант подойдет. Так как нормально вписывается в базовый тезис «Московия – это много территории».

К территориям, на которые Московия претендует «русским миром», реализуется еще более жесткий сценарий. Эти территории не только «выжигаются», они превращаются в такие, на которых нормальная жизнь невозможна. Приднестровье, Абхазия, Южная Осетия, Крым — это территории, на которых нормальная хозяйственная деятельность невозможна, значит, добыть «кусок хлеба» будет все труднее.

Такая тактика – тактика «лишения куска хлеба» — уже использовалась Московией к территориям, на которые она претендовала. Например, в 20-м веке, эта тактика проявилась в организации голодоморов.

Т.е. логика поведение нынешней Московии проста: чем дальше территория от Москвы, тем хуже условия жизни на ней должны быть. Сверхцелью такой логики является превращение территории далекой Северной Америки в «ядерный пепел».

 

Итог

 

В отношениях с территориями «русского мира» Москва давно уже перешла от их окультуривания к их истреблению. 

 

Шинкаренко Сергей, для "Хвилі"


Коментарі (0)

17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

589
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11100 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1860
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1761
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2758
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4616

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

364

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1057

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1467

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1336
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1716
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1527
03.05.2024

В Івано-Франківську триває передсвятковий ярмарок "Великодній кошик".  

1242
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

610
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

689
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

1880
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

2146 10
12.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

20379
13.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

357
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

710 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

743
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

1091