Економіст Джон Вільямс: Ми в безвиграшній ситуації. Це щось на кшталт Кінця Світу

 

Якщо ви ще не переконані в тому, що шлях, яким ми слідуємо, веде до катастрофи, тоді подивіться наступне інтерв'ю з Деніелом Амедурі (з Future Money Trends) і Джоном Уїльямсом (з Shadow Stats).

 

Амедурі задає питання, які жоден репортер з мейнстрім-ЗМІ не наважиться питати, і вони стосуються стану справ в економічній, фінансовій та грошовій системі, і того, чим усе в підсумку закінчиться.

 

Економіст Джон Вільямс відповідає, викладаючи похмуру картину того, як ми до цього дійшли, і того, який вплив це скоро зробить на кожен аспект нашого життя.

 

Це інтерв'ю, яке не варто пропускати.

 

Один з провідних фахівців з статистичного аналізу та економічної теорії дає план того, що наближається, і як бути до цього готовим.

(Уривки з інтерв'ю):

 

Вільямс: Ми в безвиграшній ситуації. Це щось на зразок кінця світу. Хоча я не люблю про це говорити.

Повернемося у вересень 2008-го. Система перебувала на межі колапсу. Це був кінець звичного нам світу, фінансового світу. Були застосовані всі заходи, які тільки були можливі. Розглядалися будь-які варіанти того, як підтримати систему на плаву. Ось з якими умовами нам доводиться мати справу.

Ми прожили кілька повторів, але нічого істотного. По закінченню часу ніщо з фундаментального не стає краще. Ми зараз в ситуації, коли весь інший світ все більше втрачає впевненість в американському доларі.

 

Амедурі:  Коли ви думаєте про гіперінфляцію, готуєтеся до неї, як на вашу думку, скільки триватиме період хаосу?


Вільямс: Я не можу вам сказати, як довго це триватиме. Я можу сказати, що цей хаос стане вельми руйнівним для нашого способу життя, оскільки для долара у нас немає ніякої підтримуючої системи.

 

Амедурі: Робітники будуть працювати, …коли ми опинимося в періоді гіперінфляції Їх зарплати стануть марними, копійчаними?
 

Вільямс: Це залежить від того, наскільки люди креативні… Також варто очікувати перебоїв у постачанні продуктових магазинів. А якщо на прилавках немає продуктів, то це найшвидший рецепт для початку громадянських заворушень.


Особисто я думаю, що було б корисним зробити запаси, по крайній мірі, на екілька місяців, запастися, скажімо, консервованими продуктами, туалетним папером, або якимись бартерними товарами...

 
Ви повинні бути підготовлені, як на випадок стихійного лиха. Я думаю, що люди повинні мати запаси не тільки на випадок стихійних лих, але й на випадок катастроф з вини людини. І просто періодично оновлюйте свої запаси.


В таких умовах, коли в межах США ніхто не зможе домогтися повернення своїх коштів в обсягах, які могли б перекрити офіційний рівень інфляції, придбання консервів є набагато кращою інвестицією, ніж покупка державних облігацій.

 

Амедурі: Яким буде переломний момент, коли ми реально побачимо втрату довіри до валюти?

 
Вільямс: Ну, я думаю, що ми вже його пройшли – цей переломний момент. Ми наразі поки що не спостерігаємо панічного зливання доларів, але якщо ви поглянете на відповідь глобального ринку щодо того, що робиться у Вашингтоні, то це втрата довіри... Вони не зможуть перешкоджати системному колапсу в більшій мірі, ніж це дозволяє їм робити ринок.


Можна тільки відсунути лише час в русі далі у напрямку до гіперінфляції. От і все. У них немає ніякого рішення.


... В підсумку ви побачите крах долара, коли він стане нічого не вартим папірцем. Для людей, що живуть в деномінованому в доларах світі, це означає, що купівельна спроможність їх валюти почне падати, щезати. Їм треба підстрахувати себе і купівельну спроможність своїх активів.


Поштовхом до великих проблем для нас, на мою думку, стануть масштабні зливи долара. Я не можу вам точно сказати, коли це станеться. Це може бути спровоковано самими різними подіями, від розвитку Єврокризи до наступного раунду стимулювання від Федерального Резерву, в якій би формі воно не сталося.


Ми явно рухаємося в напрямку, який не є сприятливим для американського долара.

 

ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю:

http://www.youtube.com/watch?v=b02-ZlrEj9w&feature=player_embedded

 

Джерело: mixednews.ru

 


14.02.2012 947 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1211
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2529
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2114
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2170
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6552 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2454 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

337

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1149

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1284

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1403
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

281
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

586
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2063
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26514
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

555
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10467 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8012
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

537
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

405
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

547
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

624
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1585