Дзідзьо-пряник і колискова від «Беz Обмежень»: казкові перевтілення в «Різдвяній історії з Тіною Кароль»

22, 23 і 24 грудня в столичному «Палаці спорту» відбудуться 4 гала-концерти «Різдвяна історія з Тіною Кароль», телеверсію якого «1+1» покаже на новорічні свята.

На теплому сімейному шоу, яке об'єднає українські традиції та соціальну місію, популярні українські зірки в казкових образах виконають колядки та щедрівки.

Душевний різдвяний концерт відродить багатовікові українські традиції та покаже значення духовних цінностей. Відомі артисти - MONATIK, ВРЕМЯ И СТЕКЛО, THE HARDKISS, DZIDZIO, KAZKA, Беz Обмежень, Олег Скрипка та ВВ, MICHELLE ANDRADE, KHAYAT і зірки «Голосу Країни» заспівають колядки в несподіваній сучасній інтерпретації. А колективи «Жіночого Кварталу», яскраві учасники шоу «Танці з зірками», оркестр Збройних сил України та ансамбль «Калина» додадуть ще більше фарб і атмосфери сімейного свята.

Напередодні гала-концертів артисти долучилися до активного процесу репетицій, а творці розкрили перші подробиці атмосферної різдвяної історії.

Як розповідає Тіна Кароль, глядачеві варто очікувати казкових перевтілень і нестандартних постановок.

«Я дуже рада, що всі артисти готові експериментувати і легко підтримали наші ідеї. Ми всі разом хочемо подарувати глядачам справжню казку і вже почали активно репетирувати, продумувати до деталей образи. Хтось буде більш сучасний, а хтось зануриться в історію і відродить дух стародавнього Різдва. Ви не побачите тих звичних вам артистів, в «Різдвяній історії з Тіною Кароль» все буде казково: музика, образи, костюми, чудо, вертеп і традиції », - ділиться атмосферою Тіна Кароль.

Улюбленець всіх дітей і дорослих, добрий і позитивний Дзідзьо на сцені створить феєрію в пряничному будиночку і сам перевтілиться в імбирний пряник, який традиційно асоціюється з Різдвом. Він заспіває відому українську колядку «Нова радість стала» і в сучасній інтерпретації з'єднає її зі своїм хітом «Вихідний». А компанію йому складе юний колектив «Open kids».

«Я дуже люблю колядки ще з дитинства, сам знаю їх досить багато, - розповідає Михайло Дзідзьо. - Впевнений, що українську традицію колядувати і щедрувати потрібно зберігати і передавати наступним поколінням. Коли я отримав запрошення від Тіни Кароль взяти участь у такому різдвяному шоу, то дуже зрадів! Бо Різдво - це саме те родинне свято, яке я найбільше люблю, коли збирається вся родина. Номер, який ми придумали з постановниками, буде щирим і яскравим! Символічно, що я буду виступати з дітками, які найбільше чекають Новорічних свят і Різдва».

У незвичному ліричному амплуа з'явиться рок-група «Беz Обмежень». Під акомпанемент симфонічного оркестру вони виконають найпопулярніший хіт - колискову «Silent night» («Тиха ніч») і з'єднають її разом зі своєю піснею «Зорі запалали». Вокаліст групи Сергій Танчинець, якого називають українським Френком Сінатрою, проникливим і сильним тембром додасть різдвяній пісні нове дихання.

«Ми вже зустрічалися з артистами, репетирували, і я собі уявляю, як затишно це буде виглядати! Ніби ти сидиш вдома з сім'єю біля каміна, п'єш какао, а за вікном падає лапатий сніг. З нетерпінням чекаю, щоб поділитися цим настроєм з глядачами , - розповідає Тіна Кароль.

Чим ще будуть дивувати артисти в «Різдвяній історії з Тіною Кароль», і який сюрприз підготував MONATIK, стане відомо вже скоро.

Нагадаємо, учасниками «Різдвяної історії з Тіною Кароль» також стануть видатні персоналії, які продемонстрували значні досягнення в році, що минає. Артисти, спортсмени, громадські діячі та талановиті діти - Тіна Кароль збере кращих з кращих для святкування найдушевнішої пори року. Також співачка разом зі зворушливим проєктом «Здійсни мрію» втілить в життя великі мрії маленьких дітей, щоб подарувати радість і надію. А серед глядачів в залі прямо під час концерту розіграють цінні новорічні подарунки.


22.11.2019 1267
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2008
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1879
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1878
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5573 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2170 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1532

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

771

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

835

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1044

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1022
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1794
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3701
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10287
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26175
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10211 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7739
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

920
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

255
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

284
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

403
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1305
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

903