агенція новин

Дума про асоціацію

 

Якщо призупинення підготовки до підписання Асоціації і є раціональним кроком, а не поверненням до Москви, то бунтувати все одно потрібно. Колись ми так ненавиділи поляків, що віддалися Москві.

Невдовзі з'ясувалося, що москалі гірші за поляків. Нині ми так не любимо москалів, що прагнемо віддатися євробюрократам. І що ми з'ясуємо невдовзі? Звісно, угоду про асоціацію треба підписувати, й до Євросоюзу потроху інтегруватися.

Проте, не варто забувати, що ми прагнемо поступитися суверенітетом не від того, що Меркель така гарна, а від того, що Москва потворна, тобто з переляку.

Якось із трохи більшим снобізмом це треба робити в подальшому, не так запобігати. Цьому опозиції варто було б повчитися у регіоналів.

Юлю треба звільняти не з тієї причини, що єврочиновники брутально втручаються у наші внутрішні справи, а від того, що тюрма – це аморально.

Асоціацію провалено не лише тому, що Янукович поганий, але й тому, що європейці за малим виключенням ідіоти, не кращі за американців. Вони завжди рятували Московію, замість того, щоб добити її, тобто, відірвати від неї якомога більший шматок.

Вони били в спину Бонапарту, вони не розвинули успіху Кримської війни, не уклали сепаратного миру з Німеччиною в 1944 році, не дорозвалили Ерефію після 1991-го, не завалили грошима Україну нині.

"Підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС не гарантує відновлення фінансування з боку Міжнародного валютного фонду. Про це повідомив журналістам глава Представництва МВФ в Україні Жером Ваше", - пише УНІАН. "Немає зв'язку між підписанням Угоди про асоціацію і програмою з МВФ.

Я хочу підкреслити, що це неправильні сподівання, які потрібно виключити", - заявив він". І навіщо тоді весь цей цирк? Втім, ми заслуговуємо на це.

Двадцять років тому Придністровський парламент прийняв звернення до нашої Верховної Ради, про входження до складу України. У відповідь ми заблокували придністровський кордон.

Українські демократи дорікали придністровцям, що вони прокомуністичні, недостатньо демократичні, мають вибіркове правосуддя, те саме, що європейські демократи пред'являють нам.

В результаті Придністров'я попливло у фарватері Москви. Настане час, Дон і Кубань відділяться від Московії й попросяться у федерацію з Україною. Яку пісню вони почують у Києві?

Ось яку: впровадьте спочатку у себе правильний закон про прокуратуру, вдоскональте вибори, поміняйте отаманів на метросексуалів, не застосовуйте вибіркової порки колишніх губернаторів, тоді ми розглянемо вашу заявку на асоціацію.

Те, що буде саме так, видно з відмови нинішніх українських демократів і "націоналістів" хоч трохи підтримати сепаратистські проекти в Ерефії. Нещодавно мені потрібно було загнати бодай когось із наших нардепів на з'їзд слов'ян Ставропілля, аби засвідчити ставропільчанам, що варто орієнтуватися на Україну.

Я провів переговори з багатьма нардепами патріотичних фракцій. Але ніхто не захотів "послужить священному дєлу освобождєнія юга Росії".

Якщо ви помітили, московські політики приїздять до України цілими батальйонами підтримувати різноманітних маркових.

Навіть Путіну було не западло завітати на жалюгідну конференцію Медведчука. Європейці по відношенню до нас поводять себе не розумніше, ніж ми вчиняємо з нашими братами в Придністров'ї та Козакії.

Ще два слова за основну проблему євроінтеграції, аби прискіпливий читач зрозумів, що все справді непросто. До президентства Ющенка Україна отримувала дешевий газ із Московії та Туркменії, наживалася на ньому й нажИву ділила між своїми, московськими й туркменськими начальниками. Всі були задоволені, окрім російського й туркменського народів.

 Але бути обкраденими – то їхня історична місія. Після приходу Ющенка, Юля вирішила поламати усталений порядок, поза сумнівом з найкращих міркувань, можливо, їй, як і нам усім, було шкода багатостраждального російського народу, абощо.

Можливо й справді стара схема вичерпала свій потенціал. Все перекрутилося на 180 градусів. Ми отримуємо дорогий газ і вже не наші заряджають долю Путіну, але навпаки, Газпром здійснює відкат тим, хто прислужився до укладення нового контракту.

Злі язики кажуть, що відкат становить 50$ з кожної тисячі кубометрів. З них 2$ нібито йдуть Бакаю (чому я не вірю), 8$ Медведчуку (що я категорично заперечую) й 40$ ще одній особі, яку я не називатиму, аби мене не звинуватили у підтримці вибіркового правосуддя.

Поставте себе на місце Януковича. Він уже понад три роки президент і змушений спостерігати це блюзнірство, яке тече зовсім повз нього, й навіть Азаров не в змозі змочити дзьобика. Він цілком обґрунтовано вважає, що це жорстоко й несправедливо, він знає, що американці це знають. Певне, європейці також здогадуються.

Він гадає, що вимоги звільнити лідера опозиції часом не безкоштовні й блюзнірські. Варто лише піддатися – гадає він – випустити. Тоді вони почнуть вказувати, кого посадити. Звісно, він не має рації.

Хоча, чисто по-людськи, по-українські, по-куркульські його можна зрозуміти. Зближення з Євросоюзом – це спроба вичавити старі проблеми новими, гидке подолати огидним. Втім, саме таким є шлях розвитку людства.

Якщо призупинення підготовки до підписання Асоціації і є раціональним кроком, а не поверненням до Москви, то бунтувати все одно потрібно. Навіщо нам влада, яка навіть не в змозі внятно пояснити власні дії.

Ми звикли, що українське керівництво не здатне стимулювати економіку, але влада, що неспроможна виконати основну функцію влади – пропагандистську – напевне має бути усунута.

 

Дмитро Корчинський, ТСН

ЧИТАЙТЕ (і дивіться) ТАКОЖ інші тексти Дмитра Корчинського на "Фіртці":

Постмодернізм і суверенітет

Пахне здобиччю

Орда чи орднунг

ВІДЕОзвернення до українських патріотів

Раша, гудбай, адьйо, ауфвідерзеєн!

Проповідь дантиста-аматора

Майбутнє вже настало

Як бути?

 Тільки Європа

ЧАТ з Дмитром Корчинськи на "Фіртці"

Дмитро Корчинський: Московська держава завжди була ворожою руським. Вона повинна закінчитися

ОБОРОНА

Проте

Розслабтеся!

Бідна Церква

Хто там крокує лівою?

Славко, аніме та Вікіпедія

Дайте мені мою частку політкоректності!

Сумна осінь

Пайок чи здобич

Вибори, жертви і гріх

Загроза прогресу

Містичне осягнення Януковича

Казки для дорослих

Дмитро Корчинський. Інший погляд. Про віру і справжніх християн (ВІДЕО)

Інший погляд. Дмитро Корчинський. Як досягти успіху (Video)

Ілюзії

Убий Чебурашку!

Грядуть зміни

Громадянське суспільство Христа

Помилки і плутанина

Війна

Дмитро Корчинський: "Українські журналісти задовольняються недоїдками"

Вічні вартості

Дух одвічної стихії

Місія Януковича

Юля!

Природа Януковича і сутність Церкви

Навіщо Юлю знову судять

Нам не вистачатиме нашого Януковича

Дмитро КОРЧИНСЬКИЙ: "Nаціоналізм це не декларація, це постріл"

Політика - зло

Помста євнухів

Геть логіку!

Медитувати на Януковича

Дмитро Корчинський: "Ми беремо з Європи найгірше, що в неї є"

Христос акбар!

Вороги ворожок

Вип’єм за Путіна!

Геть Discovery!

Нащадки тих, хто залишився

Європа, вічно крадена биком

Загальна теорія функціонування Януковича

30 варіацій

Вона сидить і він не гнеться

Малятам про звіряток

Букет Табачника

Що було, що буде, чим серце заспокоїться

Лікнеп для диктатора-початківця

Живопис і футболісти

Lex Orandi - Lex Credendi*

Похвала Януковичу

Перша звинувачувальна промова проти українців

Наш сусід Газпром

Жінки Януковича

Діди і діти

Янукович в контексті культури

Дилетант проти Анаксимандра

Святий Микола Чудотворець

Столипін і свинопаси

РПЦ та Рубінштейн

Дмитро Корчинський: Росія – улюблений дім сатани (відео)

Що шукати: гроші чи Сенс?

Врадіївка – Халеп'я – Буття

Єврей, циган, чеченець... Українець?

Я підозрюю, що Бог створив людину саме як істоту, що запитує

Дешеве пиво

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

1800 1
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

593
15.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1782
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1399
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

905
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5852 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

517

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2290 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

815 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2653
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

463
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

411 1
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

1128
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

226
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

531
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

1005
21.09.2019

Прикарпатка скаржиться на зіпсуті продукти, які продають  в одному із супермаркетів області. Мове йде про магазин "Колібріс" в місті Богородчани, пише Фіртка. Як розповідає Ірина Федів, вона мала намір купити квасолю та сир, проте, продукти були ду

1284 2
20.09.2019

У селищі Більшівці історики натрапили на нові докази радянського терору — масове поховання закатованих українців.

5268 3
20.09.2019

Прикарпатець Віктор Худяк опублікував в мережі Фейсбук світлини наближення зими, відзняті на горі Паренки (1735 м).

1940 1
19.09.2019

На прилавках магазинів зустрічається масло селянське солодковершкове "Карпатське" 73% жиру.

3523