агенція новин

Долю людини визначають зірки?

 

/data/blog/54774/c4c7cfa5276d4e2170c13803d7a7fa05.jpg

 

Цим питанням задавався не одне покоління віщунів і містиків. На сьогоднішній день відношення до астрології різне. Далеко не багато представників наукового світу вирішуються розглядати її як науку. У пресі є величезна кількість публікацій, які містять негативне ставлення до астрології і демонструють її абсурдність. Однак при всьому цьому є незаперечні факти достовірних астрологічних прогнозів.

Люди вже не одне сторіччя вірять в астрологічні прогнози і приводять в доказ своєї правоти різні історичні свідчення. Так, наприклад, німецький астролог в 20-х роках XX століття зробив дуже похмурі пророцтва, які пізніше багато хто визнав свого роду передбаченням захоплення влади Гітлером. Провидець Джон Ді в епоху Ренесансу передбачив, що принцеса Єлизавета, заточена у в'язницю, займе англійський престол. Саме завдяки знанню астрології волхви змогли піти за Віфлеємської зіркою. Часом ретельний аналіз астрології призводить до разючих висновків.

То чи можна вважати віру в силу зірок однією з найстаріших істин людства, чи це лише необгрунтоване марновірство?

Прийнято вважати, що астрологія виникла чотири тисячоліття тому там, де жили стародавні шумери - в Месопотамії. При археологічних розкопках там знайшли глиняні та кам'яні дощечки, на яких були написані закони і правила астрології. Частина знахідок зберігається в музеях в самих різних куточках планети. Деякі знайдені тексти розшифрували. Вони свідчать про велике значення, яке древні народи надавали астрології. Найбільш важливі події в державі, такі як будівництво храмів і палаців, призначення духовних осіб і найважливіших державних діячів відбувалися строго у відповідності з правилами та законами астрології.

Згідно з віруваннями стародавніх народів, земне життя протікає по непорушним законам космосу, у миру немає ні початку, ні кінця, він вічно перебуває в циклічному русі. У космосі всі події мають своє відображення на Землі. Усіма земними справами і «годинами світу» керують зоряні божества. Згідно з цим світоглядом, космос передає свої накази на землю за допомогою семи посередників - семи планет, зоряних божеств, сфер впливу, добре відомих у ті часи - Місяця, Сатурна, Сонця, Марса, Юпітера, Венери і Меркурія. Стародавні шумери жили з космосом єдиним диханням. Щодня жерці по розташуванню небесних світил уважно прочитували в «небесній книзі» волю зоряних божеств по відношенню до Землі і її жителям. Жерці використовували для прочитання лише лінійку, візир і циркуль. З їх допомогою обчислювали орбіти семи планет. Відома астрологічна система сформувалася у відповідності з рухами цих планет.

Небо шумери розділили на 12 частин - Сонце і інші планети протягом року перебувають в 12 місцях. Саме на цьому і засноване вчення про знаки Зодіаку. Астрологія шумерів була відома точністю обчислень. Поступово їх високорозвинена культура стала проникати і в інші країни.

Найбільш широке поширення вона набула в таких країнах, як Греція, Єгипет, Індія, Персія і Китай. Вони розвивалися на основі астрологічних знань. Наприклад, особливі державні свята в таких країнах проводилися в серпні, який перебуває під впливом знаку Лева, що вважався небесним символом влади. У листопаді місяці, під знаком Скорпіона, проводилася церемонія жертвоприношень, так як цей знак уособлює смерть. Астрологія як державна релігія в глибокій старовині поширилася по східній Азії і проникла через Тихий океан в Північну і Південну Америку.

У Єгипті близько 2500 р. до н.е. спостерігався новий етап у розвитку астрології. Це були часи розквіту культу Золотого Тельця і ​​Сонця. Геродот писав, що рік у єгиптян складався з 365 днів, кожен з яких був присвячений своєму божеству. При знанні точної дати і часу народження людини, вони давали точні вказівки щодо того, що може чекати цієї людини в житті, який вид діяльності чи ремесло йому найбільше підходить, чи варто йому прийматися за ту чи іншу справу. Повідомлення Геродота, за свідченнями пізніших грецьких авторів, підтверджував Піфагор, який прекрасно знає астрологію. Єгиптяни передбачали долі народів, держав і людей згідно взаємному розташуванню планет у знаках Зодіаку. Основою астрології була непохитна віра в те, що «Бог космосу» керує всім, діючи через планетарних богів - своїх найближчих помічників. Саме під його впливом Зодіак обертається і посилає на Землю її мешканцям промені всіх космічних впливів.

Різні народи по всьому світу намагалися побачити майбутнє, вивчаючи зоряні карти. Китайська школа розробила свою астрологічну традицію - привласнювати ім'я тварини кожному році. Самими ранніми з астрологічних артефактів є складені мудрецями для імператорів зоряні схеми. Стародавнім народом майя, які проживали на території Гватемали і Мексики, був створений складний календар, який вражає своєю точністю. Вони змогли розробити саму досконалу календарну і астрономічну систему, розраховану на 260 днів. Відомо, що календар племені майя володіє хронологічній точністю, проте система пророкувань цього найдавнішого народу представляється набагато більш загадковою. Вони передбачили пришестя на початку XVI століття світлошкірих бородатих чужинців зі Сходу. Після багатьох років, пророцтво збулося. Як і було передбачено, у 1519 році бородаті світлошкірі люди, а саме іспанські конкістадори, вступили на узбережжі Мексики. Що стосується долі сучасного світу, то в календарі майя на цей рахунок є досить лякаючі астрологічні прогнози.

Інтерес до такої давньої науці, як астрологія, сьогодні знову зріс. Гуманітарії, як і природники, займаються астрологією. Особливо ефективно знання астрології застосовують психологи та лікарі, які зацікавлені за допомогою гороскопу уточнювати складні діагнози, а також проводити профілактику захворювань. У всі часи найвидатніші уми людства вивчали астрологію і використовували її можливості. Серед них - Коперник, Птолемей, Аристотель, Цицерон, Кеплер, Галілей, Бекон, Кардан і багато інших. Будучи майстерним астрологом, Гіппократ стверджував, що лікар, який не знає астрологію, не зможе успішно користуватися медичною наукою. Творець аналітичної психології Карл Густав Юнг зізнавався, що бувало чимало випадків, коли він не зміг би встановити правильний діагноз без гороскопу. У сучасному світі, провідні астрологів є, як правило, академіками, докторами різних наук і лауреатами різних премій.

В астрології, як вважали древні, немає ніяких випадковостей. Абсолютно всі події відбуваються в чітких рамках космічних закономірностей. У момент народження людини розташування зірок і планет накладає певний відбиток на його долю, а згодом розвивається, ускладнюється і визначає хід всього його життя. Істинність цих положень підтверджують сучасні дослідження астрологів.

 

ТАЙНИ

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


01.07.2014 921 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

08.10.2019

Серед помічників народних депутатів із Франківщини є чимало тих, кому довіряли свої справи парламентарі попередніх скликань з різних політичних таборів.

1148
04.10.2019

Однією з важливих соціальних функцій мережі Facebook є можливість частково відстежити діяльність того чи іншого політика.

1750
03.10.2019

Питання щодо створення об’єднаної територіальної громади на території Яремчанської міської ради, нарешті, зрушило з місця.

2455 2
02.10.2019

Українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків.

4981
25.09.2019
Марія Лутчин

«Fiat 500e» – другий автомобіль у сім’ї, або ж авто для тих, хто цінує стиль, якість,  компактність та небайдужий до навколишнього середовища.

2140
20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

2759 1

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

1196

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

3952 3

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

1604 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

4055
09.10.2019

Військовий розповів, що в Пентагоні досі не можуть визначити природу явища, яке зафіксував пілот літака.

364
08.10.2019

У ніч на 9 жовтня у північній півкулі можна спостерігати пік метеорного потоку Драконіди. Якщо погода цієї ночі буде безхмарною, в небі можна буде спостерігати десятки яскравих спалахів, інформує Укрінформ з посиланням на Meteoprog. Спостерігати ж

282 1
02.10.2019

Американське космічне агентство NASA вловило на Марсі дивні сигнали, частина з яких мала сейсмічну природу, а інші залишилися загадкою.

471
11.10.2019

Мощі перебуватимуть у Відпустовому Місці Матері Божої Ласкавої, у храмі св. Івана Хрестителя, на вул. Микитинецькій.

358
24.09.2019

Дослідження ведуться належними методами з фіксацією всієї роботи.

1386
09.10.2019

Жили поряд два сусіди. Прийшла зима, випав сніг. Перший сусід вранці вийшов з лопатою розгрібати сніг перед будинком.

184
12.10.2019

За титул «Міс Україна Всесвіт» - 2019 будуть боротися 20 українок, які пройшли відбір із тисяч заявок та двох кастингів у Києві.

5974
12.10.2019

Спортсменка з України, яка прийняла російське громадянство підтвердила: прикарпатці дійсно не люблять росіян.

6485
12.10.2019

Будівельна компанія «Спілка забудівників» на території житлового комплексу «Містечко центральне», що на вулиці Височана,18, заклала капсулу під фундамент приватної школи.

1246
11.10.2019

В Івано-Франківську трапився конфлікт між водієм автобуса та молодою дівчиною. Інцидент виник через неадекватну поведінку пасажирки.

18468 2