До Івано-Франківська на міжнародну конференцію по обліку і аудиту приїхали майже дві сотні науковців (фото)

 

 

Сьогодні, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу проходить міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан, актуальні проблеми та перспективи обліку, контролю, аналізу».

 

Міжнародна конференція приурочена до 20-річчя кафедри обліку і аудиту і триватиме 16 та 17 жовтня, повідомляє новинар Фіртки.

 

У конференції беруть участь 187 представників з інших міст України, а також і з інших країн Європи: Польщі, Великобританії, Італії, Росії, Білорусії, Молдови, Болгарії та США.

 

Організаторами став оргкомітет, що складається з провідних фахівців кафедри обліку і аудиту (голова оргкомітету – ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський).

 

Проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Олег Дзьоба привітав кафедру обліку і аудиту з 20-річчям і вручив, як подарунок, комп’ютерну техніку.

 

«Сьогодні, науковцям буде дуже цікаво поспілкуватися по економічних проблемах розвитку України і зокрема, враховуючи специфіку діяльності нашого університету, будуть представлені результати досліджень саме економічних управлінських з питань розвитку нафтогазового комплексу», - зазначив Олег Дзьоба.

 

На конференції відбувся обмін папками з підписаним Меморандумом про співпрацю між ІФНТУНГ та ДФС міста Івано-Франківська між проректор з науково-педагогічної роботи Олегом Дзьобою та начальником ДПІ Любомиром Слободяном.

 

«Цей меморандум став результатом тісної співпраці між Інститутом економіки, його науковцями та працівниками податкової адміністрації Івано-Франківська. Завдяки тому, що в межах нашого інститут створено бізнес-інкубатор, були створені умови і було підписаний даний меморандум», - зазначила директор Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі, доктор економічних наук, професор Ліліана Гораль.

 

«Сьогоднішній стан економіки вимагає кардинальних рішень в обліку, в аудиті, в експертизі і в оподаткуванні. Сьогодні, ми шукатимемо засоби зміни тих інструментів чи подачі тих ідей, які приведуть до покращення ситуації в Україні та в регіоні зокрема», - добавила Ліліана Гораль.

 

Завідувач кафедри обліку і аудиту Валентина Орлова окреслила проблеми обліку та аудиту.

 

«Хочу сказати декілька слів про проблеми бухгалтерського обліку, аудиту і про підготовку спеціалістів. Я виділила ці три моменти тому, що доклади, які будуть сьогодні звучати, будуть призначені і цим проблемам. Будь-яка діяльність не відбувається без бухгалтерського обліку. З’являються нові об’єкти обліку і ми їх успішно освоюємо. В бухгалтерському обліці завжди є над чим працювати. Є і проблеми, які пов’язані з процесом підготовки спеціалістів. Цьогоріч змінили класифікатор назв спеціальностей і тепер наша спеціальність буде називатись «облік і оподаткування». Ось чому ми так впритул наближаємось з тими, хто працює в сфері податків», - наголосила Валентина Орлова.

 

Міжнародна конференція відбувається за підтримки АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів). Це найвпливовіша професійна організація фінансових експертів та бухгалтерів з центральним офісом в Лондоні.

 

Представництво АССА в Україні розпочало активну кампанію співпраці з ВНЗ в регіоні. У 2013 році АССА затвердила нові мінімальні вимоги для вступу студентів  на кваліфікацію АССА: тепер студенти вищих навчальних закладів України можуть зареєструватися на кваліфікацію, навчаючись навіть на першому курсі. Для цього разом з документами, необхідними для реєстрації, необхідно подати довідку про навчання з печаткою ВНЗ.

 

«Багато професіоналів у світі обирають нашу основну професійну кваліфікацію, як основу свого кар’єрного росту. Спеціалісти вибирають АССА , тому що АССА вибирає роботодавців», - зазначив представник Асоціації Присяжних і Сертифікованих Бухгалтерів Дмитро Школьніков.

 

Тематичними напрямками конференції є: 1. Актуальні проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку та шляхи їх вирішення; 2. Сучасний стан та перспективи розвитку управлінського обліку; 3. Проблемні аспекти економічного аналізу діяльності суб’єктів господарювання; 4. Трансформація форм, методів і організації контролю і аудиту у відповідності до сучасних вимог менеджменту; 5. Формування професійної компетенції фахівців з обліку і аудиту в сучасних умовах; 6. Тенденції та пріоритети ефективного розвитку соціально-економічних систем в сучасних умовах; 7. Сучасні технології управлінської діагностики; 8. Теоретичні та практичні аспекти функціонування фінансового механізму економічних систем.

 

Учасники міжнародної конференції також переглянули фільм «Історія сьогодення кафедри обліку і аудиту».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


16.10.2015 788 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1030
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

844
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1964
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3337
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2599
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2592

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

319

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

776

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

736

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1687
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

422
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

777
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

657
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

403
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

430
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27087
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

882
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19726
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

481
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

440
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

774
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1458 4