Дмитро Сіреджук: Йду до ВРУ відстоювати інтереси Косівщини, Верховинщини та Снятинщини

Кандидат у народні депутати по 89-му виборчому округу Дмитро Сіреджук на своїй офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук описав, чому саме хоче стати народним депутатом України.

«Друзі! Нещодавно я ухвалив для себе важливе рішення – балотуватись до Верховної Ради України. Аби у стінах парламенту відстоювати інтереси 89-го виборчого округу – Косівщини, Верховинщини та Снятинщини. Успішний досвід депутатства в обласній раді, я впевнений, допоможе гідно пройти цей шлях. Усвідомлюю величезну відповідальність перед вами. Адже довіра людей - найцінніший здобуток кожного політика. Переконаний, новий час потребує нових людей та підходів. Прийшов час обирати своїх! Давайте змінимо їх разом!», - йдеться у дописі кандидата, якого вже вважають фаворитом, враховуючи провальну діяльність Юрія Солов'я на багатостраждальному окрузі...


Хто такий Дмитро Сіреджук:

Народився 13 лютого 1981 року в селищі Яблунів Косівського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, самовисування.


Що обіцяє кандидат:

Підтримка законодавчих ініціатив, які сприятимуть розвитку  Карпатського регіону

Подаватиме законопроєкти, що сприятимуть розвиткові гірських регіонів, створенню робочих місць, розвиткові малого і середнього бізнесу, залученню інвестицій.

Ремонт автомобільних доріг та мостів

Оновлення доріг та мостів – це поштовх для розвитку економіки. Ініціюватиму спрямування коштів на відновлення шляхів не тільки державного, але й місцевого значення. Переконаний, що при добрій підтримці держави усі дороги в Україні, у Карпатах зокрема, можна відремонтувати за 5 років.

Розвиток закладів освіти

Школи та садочки мають мати якісні приміщення, комп’ютерне та мультимедійне забезпечення. Робитиму все, аби зберегти заклади освіти від закриття.

Підтримка українських військових

Підтримуватиму усі ініціативи, спрямовані на покращення становища українських військових, надання пільг, земельних ділянок, житлових площ та соціального забезпечення учасникам війни на Сході України.

Соціальний захист населення

Планую впроваджувати програми допомоги людям похилого віку, дітям, особам з інвалідністю та малозабезпеченим верствам населення.

Розвиток туризму

Карпатський край – унікальний, ми маємо багату культуру, історію, народні ремесла, природу. Все це планую використовувати як складові розвитку зеленого, гірськолижного та інших видів туризму.

Відновлення сільського господарства та промисловості

Українське село – це основа України. Одним із моїх завдань вважаю, подання законопроєктів, які дадуть поштовх розвиткові аграрної сфери, сприятимуть створенню та розбудові фермерських господарств, відновленні роботи місцевих підприємств.

Покращення екологічної ситуації

Працюватиме у напрямку уникнення екологічних лих. Таких як, часті підтоплення, промислові забруднення, вирубування лісів. Ініціюватиму законопроєкти з реформування у лісовій галузі. 


Читайте також:

Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко

Чиновників на детектор брехні та повернення франківського аеропорту: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Оксана Савчук


26.06.2019 1972
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1926
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1840
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1840
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5430 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2134 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1493

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

714

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

771

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

966

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

991
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1749
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3658
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10231
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26117
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10164 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7693
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

874
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

150
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

236
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

363
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1259
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

858