Дерев’янко звернувся до українців: Давайте обирати те, за що ми боремось (відео)

Кандидат в Президенти України від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко закликав українців обирати те, за що вони борються та те, що вони відстоюють. 

Про це він заявив на брифінгу в парламенті 19 березня, інформує Фіртка з посиланням на прес-службу нардепа.

«Дорогі українці! Набридло міняти шило на мило? Набридло обирати зі старих? Набридло вам бути як усі? Давайте бути особливими. Давайте обирати те, за що ми боремось, що ми відстоюємо, те, в що ми віримо, те, що нам потрібно!», - закликав він.

Дерев’янко вважає, що потрібно обирати Україну без олігархії, без корупції.

«Давайте обирати Україну з новою економічною політикою, з неоекономікою, де податок на прибуток замінений податком на виведений капітал, де оподаткування фонду заробітної плати не більше 20%, при чому ЄСВ 17% - в Пенсійний фонд, а 5% - на накопичувальний рахунок, але не більше однієї середньої пенсії. Де ПДФО не 18%, а 10%», - сказав кандидат в Президенти.

Дерев’янко закликав обрати захист права власності та легалізацію всіх видів економічної діяльності.

«Ми у 3-4 рази можемо скоротити кількість дозвільних документі , відповідно мінімум третину чиновників просто звільнити. А іншим підняти зарплату, тому що буде електронне урядування, буде держава-сервіс. Ми зможемо спокійно обирати і голосувати через ноутбук, через смартфон. Ви можете це робити не раз на 5 років, а кілька разів на рік по загальноважливих державних питаннях, і кілька разів на місяць, коли мова йде про громаду, місто, область», - підкреслив політик.

Він додав, що через електронне голосування можна не тільки обирати, але й відкликати і народного депутата, і мера, і будь-якого чиновника. Також Дерев’янко виступив за ухвалення в парламенті закону про імпічмент президента.

Дерев’янко додав, що потрібно обирати доступні автомобілі за цінами не вище, ніж в Європі.

«10% розмитнення - це позиція, яку ми підтримуємо», - уточнив він.

Дерев’янко закликав підтримати легалізацію обігу криптовалют. «Давайте захистимо IT-підприємців від варварства, від обшуків СБУ та інших правоохоронних органів. До того часу, поки ми не запровадимо ліберальну податкову систему давайте зробимо мораторій на проведення перевірок», - закликав кандидат в Президенти.

«Якщо ми хочемо мати стратегію перемоги у війні, отримання миру і повернення окупованих і анексованих територій , давайте обирати шлях, коли ми будуємо сильну економіку, коли будуємо сильну боєздатну українську армію, спільний стратегічний план з нашими західними партнерами, базований на фінансовому плані, щоб відновити території: як окуповані, так і ті, що зараз знаходяться під контролем України. Під цивільною місією, під поліцейською місією, під військовою місією», - уточнив політик.

Він закликав побудувати боєздатну армію, де 5% ВВП йде на професійну армію за стандартами НАТО, та резервну армію, коли кожен чоловік від 18 до 55 років за місцем свого проживання може 2 тижні в рік проходити вишкіл, щоб знати як взаємодіяти з професійною армією в разі потреби.

«Давайте запровадимо право на захист вогнепальною зброєю, де ми зможемо захистити своє життя, здоров’я, а також своїх близьких», - запропонував політик.

Дерев’янко закликав українців забрати в олігархів монополію на економіку, на ЗМІ.

«Це означає високоякісний Інтернет по всій країні. За рахунок держбюджету він може бути кілька років безкоштовний, щоб люди зрозуміли, що немає монополії через центральні канали телебачення, а є можливість доступу до знань, до інформації, до освіти, до усіх сервісів від держави», - підсумував кандидат в Президенти.


21.03.2019 586
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

650
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2254
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1994
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2018
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6044 53
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2298 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

175

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

989

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

990

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1243
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

472
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1929
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3826
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26345
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

421
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10336 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7877
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

427
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

269
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

427
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

510
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1439