Дерев’янко розповів, якою має бути освіта та як неоекономіка створить робочі місця

Доступ дітей зі всіх куточків України до найкращих знань, можливість вчителям заробляти вдвічі більше, фінансування державою вищої освіти та підтримка обдарований дітей – такою буде освіта за некоекономіки в цифровій державі, яку пропонує побудувати народний депутат, кандидат у Президенти України Юрій Дерев’янко.

На зустрічі з мешканцями Рівного він розповів про свою президентську програму, де новітні технології подолають корупцію, бюрократію і олігархат, та пояснив, як повернути окуповані території та відновити мир в Україні, пише прес-служба нардепа.

Жителі Рівного поцікавились у Дерев’янка його баченням реформи освіти.

Він наголосив на необхідності кожній дитині у будь-якому куточку України дати доступ до найкращих знань.

«В цифровій державі ми отримаємо через свій електронний кабінет безкоштовний доступ до найкращих знань, які батьки зможуть дати дітям поза школою, якщо дитина не зрозуміла тему на уроці. Через електронний кабінет можна буде знайти необхідну тему і отримати відеоурок від найкращого вчителя в Україні. Також я пропоную дати змогу вчителям заробляти вдвічі, а то й втричі більше – вони зможуть добровільно складати екзамени (своєрідне підвищення кваліфікації) і здобувши високі результати отримуватимуть вищу заробітну плату. Таке самовдосконалення вчителів дозволить значно покращити якість знань та дасть змогу отримувати гідну заробітну плату», - зазначив Дерев’янко.

Вища освіта, за словами Юрій Дерев’янка, повинна реалізовуватись за принципом «гроші рухаються за дитиною», коли держава виділяє дитині кошти на навчання, які потім надходять в той університет, куди вона вирішила поступати.

«У нас дуже талановиті обдаровані діти, навіть у найвіддаленіших і найменших селах діти виграють олімпіади та конкурси, але, на жаль, часто їм навіть немає за що купити взуття і вони не реалізовують свої здібності належним чином. Держава першочергово має підтримувати таких самородків», - додав він.

Також молодь порушила проблему працевлаштування після здобуття вищої освіти та відсутності робочих місць.

«Я скоро закінчую філологічний факультет, я маю бажання працювати за спеціальністю, але я вже розумію, що в Рівному мені роботу не дадуть, а їздити за кілька десятків кілометрів на роботу я не хочу. Постає питання для чого я 6 років вчилась в університеті, якщо не матиму змоги працювати за спеціальністю», - обурилась студентка Галина.

«Треба повертати наших людей в Україну за рахунок розвитку економіки. Відповідно будуть народжуватись діти тут, збільшуватиметься кількість населення, зростатиме попит на робочі місця, до прикладу, для педагогів. Голанці, поляки, азіати готові заходити в Україну і будувати тут виробництва та створювати робочі місця, але зараз влада не дає їм такої можливості, адже олігархи монополізували всі галузі. Тому все починається з економіки, я пропоную будувати НЕОЕКОНОМІКУ, де буде захист права власності, проста та дієва податкова система і платитимуть менше,але всі, легалізація всіх видів підприємницької діяльності забезпечить додаткові надходження в бюджет. Це створить сприятливий інвестиційний клімат, сформує конкурентоспроможний ринок, які сприятимуть створенню робочих місць», - пояснив парламентар.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.


19.09.2018 524
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

663
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2265
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1996
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2022
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6060 54
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2305 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

180

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

993

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

993

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1248
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

474
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1935
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3832
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26355
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

424
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10338 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7881
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

431
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

273
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

430
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

512
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1445