агенція новин

Дерев’янко просить Гройсмана виділити кошти на ремонт дороги та мосту між селищем Битків та селом Пнів

Лідер партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, в якому просить виділити кошти на усунення наслідків негоди 1 травня, яка призвела до зсуву берегу річки Бистриця, обвалу частини дороги та пошкодження мосту в с. Пнів Надвірнянського району на Івано-Франківщині. 

Про це повідомила прес-служба нардепа, пише Фіртка.

Дерев’янко зазначив, що з метою вирішення цього питання він надіслав аналогічні звернення до Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради. 

«На сьогодні необхідні роботи по усуненню наслідків негоди не ведуться», - обурився нардеп. 

За його даними протягом перших трьох днів після зсуву берегу річки Бистриця та обвалу частини дороги на місце обвалу дороги завезли кілька тонн каміння та шутру, завдяки чому вдалося частково запобігти обвалу дороги, що залишилась. Однак, на думку депутата, цього недостатньо.  

«Рух транспорту й надалі здійснюється лише однією смугою руху дороги, на якій також наявні пошкодження. На сьогодні, посту поліції, який би забезпечував безпеку руху на цій ділянці дороги та мосту, немає, по зазначеній ділянці дороги та мосту здійснюється рух транспорту, що є вкрай небезпечним, оскільки може мати своїм наслідком ще більші обвал дороги і пошкодження мосту, в наслідок чого частина села Пнів та повністю селище Битків (а це близько 7000 жителів) залишаться без транспортного сполучення з іншими населеними пунктами, а також вказане несе загрозу життю та здоров’ю людей», - підкреслив Дерев’янко. 

За його словами, представникам громад селища Битків та села Пнів повідомили, що для ліквідації наслідків вказаної ситуації передбачено виділення коштів з місцевих бюджетів – бюджету Надвірнянського району і бюджету с. Пнів (по 100 тис. грн) та бюджету с-ща Битків (50 тис. грн). Також, буде освоєно близько 500 тис. грн, що виділено з обласного бюджету Івано-Франківської області в лютому цього року на будівництво берегоукріплювальних споруд.

«Проте вказаних коштів явно не достатньо, адже для проведення необхідних берегоукріплювальних та руслорегулювальних робіт та робіт по відновленню дорожнього покриття та усунення пошкоджень моста необхідно кілька мільйонів грн, виділення яких для місцевих бюджетів є неможливим»,- заявив депутат. 

Тому Дерев’янко просить Гройсмана вжити заходів щодо виділення з резервного фонду державного бюджету коштів для усунення наслідків негоди, а саме зсуву берегу річки Бистриця, обвалу частини дороги та пошкодження мосту в с. Пнів. 

Нагадаємо, 1 травня негода зруйнувала дорогу та берег річки біля аварійного мосту між селищем Битків та селом Пнів Надвірнянського району, автомобільне сполучення через міст було призупинено, а ґрунт на одній зі смуг обвалився.  

Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко ще у вересні 2018 року звертався із запитом до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука щодо необхідності здійснення ремонту моста та укріплення берегів.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


18.05.2019 393
Коментарі ()

Çàãðóçêà...
18.06.2019
Ігор КОСТЮК

Всі разом – гравці, тренерський штаб, керівництво клубу, його персонал сміливо можуть занести рік собі в актив. Найголовніше – ми утвердилися у першій лізі...

156
12.06.2019
Антикорупційна платформа

На ринку ремонту доріг можуть конкурувати підприємства, які мають сучасну техніку, використовують сучасні технології, мають досвід роботи та кваліфікованих працівників.

496 2
11.06.2019
Тетяна КІНДЮХ

Укріпити все. І бажано взимку. На Верховинщині із 36 природоохоронних заходів, гроші на які за останні три роки виділяли з обласного екологічного фонду...

700
05.06.2019
Ростислав Ковтун

Так на Прикарпатті діє унікальний проект - «Родинна реабілітація учасників АТО». Ця авторська психологічна програма розроблена для родин з досвідом війн.

727
05.06.2019
Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА

Професійність, креатив, сміливість й навіть зухвалість, не заспокоєння минулими успіхами та стратегія сталого розвитку — це Міжнародний фестиваль мистецтв «Карпатський простір» у Івано-Франківську.

424
30.05.2019

На Франківщині триває реформа сільської медицини. Крім нових амбулаторій, передбачено і нові автомобілі для медиків. В області вже закуплено 25 позашляховиків Renault Duster.

1065

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

236

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

375

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

569

Сто років тому внаслідок закінчення Першої світової війни почалося небачене раніше переформатування Європи...

514
06.06.2019

Щодня на Землі з'являється все більше доказів присутності прибульців.

667
25.05.2019

Вже другий тиждень мешканці Івано-Франківської області страждають від грозових дощів, граду та підтоплень.

34474
20.05.2019

 Уфолог Скотт Уорінг опублікував на своєму сайті новий матеріал. 

1012
16.06.2019

День Святої Трійці - одне із головних християнських свят. Воно відзначається на 50-й день після Великодня, у 2019 році свято випадає на 16 червня.

302
02.06.2019

Лікар Ендрю Ньюберг, професор університету Томаса Джефферсона в США провів дослідження МРТ і визначив, що молитва і медитація дійсно мають велику силу.

870 1
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

581 1
17.06.2019

Депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк одружився.

1516 1
16.06.2019

Сім'я мамонтів скоро в повному складі з'явиться в селі Підгір'ї - двоє менших вже на полі, мама з татом ж ще в процесі.

2026
15.06.2019

Появу Петра Порошенка вітали практично всі присутні на фестивалі, а їх до того часу назбиралось кілька тисяч.

2172 1
15.06.2019

Рекламний щит, котрий розміщений на Вічевому майдані, повідомляв, що Оксана Савчук входить в команду Марцінківа.

2434