Дерев’янко у Рожнятові представив команду ВОЛІ


 

 

Народний депутат України Юрій Дерев’янко представив у Рожнятові команду партії «ВОЛЯ» та план розвитку Прикарпаття.


 

«Люди ВОЛІ об’єдналися після Революції гідності – це волонтери, майданці, громадські активісти, учасники АТО, - нагадав Дерев’янко. - Але бути активними людьми і залишатися поза політичними процесами більше неможливо – ми вирішили йти в політику. Коли постало питання з ким іти, то за одними політичними силами стоять олігархи, інші партії представляють або владу або опозицію, які час від часу міняються один з одним місцями. Тому ми прийняли рішення створити таку політичну силу, де немає одного вождя, а є багатолідерність».


 

Одним з кандидатів до обласної ради від Рожнятівщини є Володимир Грабовецький. Він також очолює список ВОЛІ до районної ради. Чинний депутат обласної ради Володимир Грабовецький є співзасновником і головою благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка». Активно допомагає громадам у роз’ясненні реформи децентралізації та з об’єднанням територіальним громадам області.

 


«Нам вдалося сформувати команду справжніх професіоналів, яка складається з освітян, працівників медичної галузі, підприємців, з молодих хлопців, які були на Майдані, і які ідуть за своїми принципами і переконаннями. Ця команда здобуде впевнену перемогу, а разом з тим і важелі, за допомогою яких буде надалі відстоювати інтереси наших громад», - відзначив Грабовецький.


 

До обласної ради від Рожнятівщини також балотуються начальник організаційного відділу Рожнятівської районної ради, яка активно співпрацює з громадами сіл по написанню проектів та грандів, Наталія Мельник та лікар-стоматолог Перегінської лікарні, депутат районної ради Алла Король.

 


«Я ніколи не складу рук і не опущу голову перед усіма викликами, які переді мною ставить наше суспільство», - обіцяла рожнятівцям Алла Король.


 

Разом з командою Юрій Дерев’янко представив мешканцям Рожнятівського району і план розвитку Прикарпаття.


Він наголосив, що чиновники, які причетні до корупційних дій та працювали за режиму Януковича, повинні залишити свої посади. Також партійці ВОЛІ намагаються повернути владу до людей, тобто інформація, яка стосується руху бюджетних коштів, проекти рішень щодо розподілу земель повинні бути відкритті.


 

Разом з тим ВОЛЯ має окрему програму, як допомогти мешканцям перезимувати. 
«Дляцьогомиповинніпровестиаудиттарифівтепло-, водопостачаннявусіхнаселенихпунктах. Цедастьзмогузнизити тарифи на 10-15%», - каже народний депутат. 


 

«ВОЛЯ» ініціюватиме створення спеціальних центрів, де людям надаватимуть допомогу щодо отримання субсидій і кредитів на енергозберігаючі технології та ініціює створення лабораторії, яка буде здійснювати перевірку якості газу. 


 

«Тому що якість газу суттєво погіршилася. Парадоксально, що облгаз постачає нам газ, контролює його якість і сам виписує собі штрафи», - пояснив Дерев’янко.


 

План розвитку Прикарпаття передбачає також залучення коштів з державного та обласного бюджету на покращення доріг; відкриття митного переходу у Верховинському районі на кордоні з Румунією; економічний розвиток за допомогою туризму та екологічно чистої сільськогосподарської продукції.


 

«Ці кроки можливі лише тоді, коли найкращі представники від Рожнятівщини будуть присутні в обласній раді, в районних радах, - підсумував Юрій Дерев’янко. - Всі люди «ВОЛІ» - це люди, які з ідеалами Майдану йдуть до місцевих рад і розуміють, що це дуже відповідально. Ми стаємо крок за кроком справжньою альтернативною потужною політичною силою, яка об’єднала справжніх патріотів».


07.10.2015 470 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1302
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2601
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2150
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2217
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6652 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2495 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

390

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1194

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1329

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1461
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

326
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

196
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

619
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

101
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26555
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

583
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10504 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

105
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

131
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

442
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

591
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

656