Dance World Cup 2019: у Франківську переможці чемпіонату світу із сучасного танцю розповіли, як виборювали медалі

Сьогодні, 26 липня, в Івано-Франківську відбулася пресконференція з переможцями Чемпіонат світу із сучасного танцю Dance World Cup 2019, який проходив у Португалії.

 З 28 червня по 3 липня у Португальському місті Брага проходив Dance World Cup – світова першість з сучасного танцю, пише Фіртка.

Цього року до збірної команди України увійшло 11 франківців – учнів Танцювальної школи Влада Ями: Корчун Катерина (8 років), Антоніна Каспрук (9 років), Анастасія Волосянко (9 років), Ангеліна Струк (11 років), Євгенія Розгоній (11 років), Каріна Кіндрат (11 років), Діана Чемеринська (11 років), Віктор Лазарович (12 років), Соломія Ткачівська (15 років), Аліса Єременко (15 років), Леон Циганюк (19 років).

Протягом 10 днів діти конкурували у таких категоріях, як modern, contemporary, jazz, show dance, hip-hop та street dance show.

У надскладній боротьбі з кращими танцівниками світу з понад 50 країн – збірна України виборола почесне 7 місце у загальнокомандному заліку. І величезний вклад в успіх України внесли саме учні Танцювальної школи Влада Ями.

Тож, маємо чим пишатися: Золота медаль – Соломія Ткачівська (junior, solo, dance show) Золота медаль – Діана Чемеринська (children, solo, dance show) Срібна медаль – Антоніна Каспрук (mіni, solo, modern and contemporary dance) Срібна медаль – Леон Циганюк (mіni, solo, contemporary).

Ряд дітей увійшли у десятку кращих танцівників світу: 5 місце – Ангеліна Струк (children, solo, modern) 5 місце – Антоніна Каспрук (mіni, solo, jazz and show-dance) 7 місце – Євгенія Розгоній (children, solo, modern) 8 місце – Каріна Кіндрат (children, solo, hip-hop and street dance show).

«Це неймовірні відчуття, як для танцівників, так і для педагогів та батьків – чути Гімн України і знати, що право звучання цього гімну вибороли наші діти, юні та талановиті франківці. Особливою приємністю для збірної стало відзначення Івано-Франківських танцівників, як одних, з найкращих та найперспективніших учасників Dance World Cup 2019», - говорить тренер.

Крім того, Діана Чемеринська виборола особливу нагороду “The most outstanding solo”, як найкраще соло чемпіонату.

Ангеліна Струк та Соломія Ткачівська отримали золотий конверт із запрошенням на безкоштовну участь у Educational Programme 2019 у Лондоні.

Підготовка до чемпіонату тривала протягом року. Педагоги працювали з дітьми над постановкою танцю, виконавською майстерністю, фізичною підготовкою та акторською грою. Прискіпливо розроблялися сценічні образи, підбиралися костюми, грим та зачіски.

Не менш важливою була і психологічна підготовка до виступів. Над усім цим працювала велика команда педагогів-хореографів Танцювальної школи Влада Ями: Христина Мартинюк, Сергій Шлімкевич, Світлана Угринюк, Ірина Хеней, Федір Костич, Анастасія Алдушенко та Євгенія Астапенко.

«Традиційно склалося, що ми напротязі семи років їздимо на чемпіонат світу. Змагання відбувалися десять днів без перерви на трьох танцювальних майданчиках. Це є знакова подія у всьому танцювальному світі. Цього року склад української команди розширився - були представники Києва, Одеси, Харкова. Ми, франківці, привезли два золота і два срібла», - говорить Василь Шеремета, директор Танцювальної школи Влада Ями. 

«Це соло про те, що навіть, якщо людина збилася зі свого шляху, то світло завжди включене. Найдовше я працювала над емоціями, бо під час танцю потрібно було заплакати. Багато працювали, тренувалися, придумували історії, щоб я заплакала», - говорить Діана Чемеринська, танцівниця.

«Я займаюся танцями десять років. Я дуже довго старалася і працювала над тим, щоб дійти до цієї першості. Я виборола перемогу з танцем «Портрет» про Фріду Кало. Треба було передати всю важкість її характеру, життя. Мені дуже близький її образ, тому було легко вжитися. Там треба бути і відчувати - коли називають твоє ім‘я і починає грати гімн Івано-Франківська», - говорить Соломія Ткачівська, танцівниця.

У постановочній роботі були задіяні українські зіркові хореографи: Ілона Федорко, Катерина Бєлявська та Богдан Урхов. Очолили команду тренерів керівники Танцювальної школи Влада Ями Наталія Чашечнікова та Василь Шеремета.


Читайте також:

На чемпіонаті в нелегкій боротьбі з досвідченими танцівниками франківчанка Соломія Ткачівська виборола золоту медаль.

Фотогалерея


26.07.2019 3701
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1550
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1671
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1657
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4909 38
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1961 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1361

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

176

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

544

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

700

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

847
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3467
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10028
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

697
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25920
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7552
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

747
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

928
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1252
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1068
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

690
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

925
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

799