агенція новин

Дайте мені мою частку політкоректності!

 

Тут широкі віртуальні маси оголосили могендевід-похід проти нашого брата Мірошниченка за те, що він євреїв називає жидами.

 

Я теж глибоко обурений, адже і для мене знаменитий журналіст Лєщенко є значно більшим лінгвістичним авторитетом, аніж (до речі, судимий) віршомаз Шевченко.

 

Проте, мені ніколи навіть не спадало на думку захищати наших друзів juden (щоб ні тим, ні тим) від українських націоналістів, бо juden самі кого хочеш захистять, а потім доженуть і ще раз захистять. Це вони, а не ми мають ізраїльські ядерні ракети, українські телеканали, металургійні і хімічні заводи, банки, безліч чиновників, пригодованих журналістів, беззаперечну підтримку з боку США та Євросоюзу.

 

Я в захваті від них! І дуже соромлюся українських націоналістів, які окрім Мірошниченка та Фаріон нічого не мають.

 

Тому, мої віртуальні браття й сестри, захищати сильних від слабких – є жалюгідним лакейством і може бути виправдане лише бажанням урвати невеличкий ґрантик.

 

Перетворення юдейських громад на політичну націю відбувалося наприкінці ХІХ – початку ХХ ст. переважно на теренах України. Таке перетворення для всіх націй супроводжується відштовхуванням сусідів й протиставленням себе тим, хто поруч. Поруч були українці, саме тому українці в єврейській національній свідомості досі мають репутацію найбільших антисемітів, а зовсім не німці, не іспанці, не араби.

 

Попри те єврей, який актуально усвідомлює приналежність до свого народу, не становить загрози українцям. Загрожує той єврей, який ідентифікує себе як радянську людину, той, який замість синагоги ходить на зібрання русского блока, замість Песаха святкує 9 травня.

 

Занадто багатьох євреїв не хвилює катастрофічне зникнення культури ідиш в Україні, вони переймаються захистом російської мови. Мер Харкова не носить пейси, він чіпляє на себе «георгіївську стрічку». Може, йому плювати на Єрусалим, і треба демонструвати лояльність Москві?

 

Найбільший єврейський культурний центр збудовано у Дніпропетровську. Ця споруда прикрасила місто, на яке місцева єврейська громада має такий значний вплив. Проте, чому в цьому місті настільки потворна топоніміка? Досі всі ці вулиці, майдани й проспекти Маркса, Леніна, Дзержинського, Урицького тощо!

 

Ви не хочете перейменувати вулицю Леніна на проспект Бандери? Назвіть її хоча б ім’ям праотця Авраама та праматері Рахілі! Гидко ходити вулицею Косіора, перейменуйте її на Ісуса Навина! Скільки можна терпіти! Перейменуйте нарешті Дніпропетровськ на Дніпройорданськ.

 

Поряд з єврейським культурним центром «Менора» не збудовано український культурний центр «Тризуб», бо на відміну від євреїв, українці ні на що не здатні в Україні. Прикро, що євреї не цінують цього.

 

Українці – толерантний, спокійний, незлостивий, делікатний народ. Народ без претензій. Ось три тисячі футбольних фанатів виходять у Києві на акцію протесту. Така кількість протестуючих фанів у будь-якій європейській столиці означала б багато годин безладів і вуличних боїв із поліцією.

 

Приємно зазначити, що в Києві ці фанати не наступили на жоден газон. Такі, як я, обивателі і служителі правопорядку можуть їх не боятися і не зважати на їхні протести.

 

Хто такі професійні боксери? Тайсон сидів у тюрмі, Чісора – хуліган, Сандерс загинув у перестрілці в якомусь кабаку.

 

Чемпіон-українець – є кандидатом наук, творцем поміркованої політичної партії й ніколи не наважиться підняти руку на політичного опонента, навіть коли його виборці вимагають цього.

 

Українців уже не треба сікти на стайні. Вони мають свою державу й тепер самі себе шмагають.

 

Скажіть Мосаду, щоб не полював на Мірошниченка. Українці з патріотичного середовища самі його затопчуть.

 

Я за те, щоб усі народи називали один одного не так як звикли, а так, як від них вимагають. Жидів давайте називати євреями, москалів – росіянами, циганів – ромами. Якщо це загальне правило, то ми можемо нарешті вибрати класну самоназву й вимагати політкоректності від усіх інших.

 

Наприклад, хай вони нас називають володарями гір і степів.

 

Саме так: я – «великий володар гір і степів», мене ображає, коли мене називають українцем.

 

Дмитро Корчинський,

Cпеціально для ТСН

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


Коментарі (9)

Çàãðóçêà...

Щукар 2012.12.01, 16:03
Супер! )))
Михайло 2012.12.03, 14:28
Думки Дмитра Корчинського - це завжди мудро, влучно, дотепно. А головне - в саму точку.
майя... 2012.12.03, 19:42
сміхота,що жиди так ображаються,бо називають їх ЖИДАМИ,а як перепрошую, називають в інших країнах ЖИДІВ????????????????
Євген 2012.12.04, 14:51
В Польщі так називають і ніхто не ображається. "Я за те, щоб усі народи називали один одного не так як звикли, а так, як від них вимагають" - справді має бути повага між народами. Для того Ізраїль зобов'язаний признати Голодомор. Не можна топтатись по чужих болях і вимагати до себе поваги. А за "віршомаз Шевченко" треба без ніяких дискусій просто бити в морду.
ff 2012.12.04, 16:00
Корчинський дуже спритно з"їжджає з однієї теми на іншу - "дивіться, їх обізвали жидами, але ж вони насправді мають заводи, канали тощо". А яке це має відношення до теми обговорення, друзі? Мова про те, що слово "жид", хоча і широко використовувалось до війни, зараз набуло едакого зневажливого контексту, тому і не використовуєтьчся в цивілізованому суспільстві. А тут - всі в захваті. Фантастика просто.
не еврей 2012.12.06, 10:12
на Україні ніхто і ніколи не називав жидів євреями.Всі знають,це від малого,а ось маскалі так називають,то чому ми маємо кликати і називати жидів,євреями?,бо вони так захотіли,не буде так,бо у свідомості укрїнців,жид є жид і крапка.І не треба придумувати ровер пани-жиди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
До Євгена 2012.12.06, 11:01
"А за "віршомаз Шевченко" треба без ніяких дискусій просто бити в морду." - правильно, бо ТГШ був МАЛЯРОМ і не треба приписувати йому іншої слави. Чесно кажучи, ви, Євгене, є яскравою ілюстрацією іншої цитати: "Українців уже не треба сікти на стайні. Вони мають свою державу й тепер самі себе шмагають." Думаю, варто повторити: "Наприклад, хай вони нас називають володарями гір і степів." або більш толерно "Німець скаже: «Ви моголи». «Моголи! моголи!»"
всім!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2012.12.06, 18:58
дійсно!!!!!!!!!!!!!!!МОГОЛИ,МОГОЛИ,МОГОЛИ-вже давним,давно з 1991року.А щоб цікавіше звучало-то ХРУНІ,РАГУЛІ,ХРУНІ,РАГУЛІ і т.д.,бо ні один народ не сидить в гавні вже 20 років,окрім нас!!!!!!!!!!!ХРУНІВ,РАГУЛІВ,МОГОЛІВ...........,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
славав 2012.12.09, 23:33
а хто за національність Корчинський ?
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

328
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1179
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

610
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5391 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

1051 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1546

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

400

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2005 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

683 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2396
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

170
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

273
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

944
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

59
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

129
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

876
18.09.2019

В Івано-Франківську двоє дівчат прогулялися містом майже голяка.

39652 2
17.09.2019

Чемпіонат Світу ОМС відбувався за напрямами: перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж, моделювання брів.

1866
17.09.2019

Молодший син застрелив старшого на очах у батьків та своєї дружини, зробивши шість пострілів у груди.

1482
16.09.2019

Як виявилося, юний грабіжник, встиг ще й нахуліганити. Він вдарив в обличчя жінку, яка відпочивала у кафе.

4694 1