Чому ми програли Ісландії? А хіба мали виграти?

Сьогодні, читаючи стрічку новин, будь якої соціальної мережі, аналіз інтернет-сторінок, із здивуванням побачив, що переважна більшість дописувачів рвуть на чолі шапку і лють сльози за вчорашньою поразкою збірної України від Ісландії виносячи цю подію, мало не у ранг національної трагедії. На мою думку, насправді не варто перейматися і посипати голову собі і Шеві попелом.

По-перше. Ми красиво обіграли турків, тому, що турки не горіли бажанням нас обігравати, а Ісландія перемогла, тому, що конче, більше за українців (цікаво, а скільки насправді українців грає у збірній, але то такє) жадали перемоги.

По-друге. Не будьмо наївними. Перед збірною ніхто не ставив завдання виграти, будь-якою ціною, адже ні на жоден Чемпіонат світу до Московії збірна України не збирається їхати (хіба, що Ракицький). Світова практика не знає випадків, коли б команда країни, яка перебуває у військовому конфлікті їхала на змагання на ворожу територію.

По-третє. ФІФА давно дало зрозуміти ФФУ, що неучасть збірної України на ЧС буде лише вітатися. Адже прибуття збірної України на змагання буде вимагати безпрецедентних заходів безпеки для організаторів Чемпіонату і немалі головняки для функціонерів ФІФА, які відповідають за проведення футбольного форуму. Окрім того, організаторам необхідно суттєво перекроїти регламент проведення змагань, щоб не допусти перетинання у змаганнях команд України і Росії.

По-четверте. Навіщо українським футболістам, тренерам, іншим функціонерам, наражати себе на смертельну небезпеку, постійно перебуваючи в епіцентрі уваги людей готових організувати провокації проти української делегації.

Навіть якщо було б прийнято абсурдне рішення про участь у Чемпіонаті, то міркую, що збірна дуже швидко повернеться додому, адже команда буде ізольована від зовнішнього світу, перебуваючи постійно під психологічним пресингом. У такому стані футболістам буде не до футболу.

Насправді, дивно чути заяви типу: «У нас, ще є два матчі. У нас є ще шанс». На що шанс? На визнання легітимності змагань на території агресора? На те, щоб наразити на небезпеку футболістів? Адже у соцмережах неадекватна частина суспільства, тієї країни, яка приймає чемпіонат, вже зробила заяви типу: «Приїжджайте, ми вас зустрінемо».

Тому не варто лити сльози, ганити тренера і тупих футболістів. У Косово ми красиво виграємо. Повірте, будуть разючі флангові атаки від наших німецьких легіонерів. Будуть красиві голи, буде ейфорія. Що буде з хорватами? Можете здогадатися самі.

Сьогодні головна задача Шевченка, як тренера, це підготувати молоду, перспективну команду до відбору на ЧЄ-2020.

Тому насолоджуйтеся грою, життям, бережіть нерви, ведіть здоровий спосіб життя. Все буде так, як має бути…


06.09.2017 Ігор Макарук 2129 1
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1878
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1817
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1814
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5350 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2112 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1475

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

681

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

738

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

930

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

966
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1715
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3632
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10212
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26084
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10138 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7675
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

858
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1360
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

346
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1233
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

830
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1038