агенція новин

Чи існують інопланетяни, прибульці або НЛО?

 

/data/blog/57125/ca3a8800e33f226ec0b6cfee7eda3d51.jpg

 

Припустимо, що термін «інопланетяни» має на увазі створінь, що здатні робити моральний вибір, володіють інтелектом, емоціями і волею. Далі, розглянемо деякі наукові факти:

1. Люди відправили ракети майже до кожної з планет нашої Сонячної системи. Після вивчення отриманих даних виявилося, що всі планети, крім Марсу і, можливо, місяця Юпітера, можна виключити як непридатні для життя.

2. У 1976 р. Сполученими Штатами на Марс було відправлено два космічних апарати. Вони були оснащені пристроями, що могли брати проби марсіанських пісків й аналізувати їх на наявність будь-яких проявів життя. Однак вони абсолютно нічого не виявили. З іншого боку, якби ви взяли аналіз у найбільш безплідних пустелях на Землі, або з найбільш замороженого ґрунту Антарктики, то обидва аналізи показали би життя, повне мікроорганізмів! У 1997 році США відправили інший апарат на поверхню Марса. Він узяв ще більше зразків і провів ще більше експериментів. Однак жодних проявів життя так і не було знайдено. З того часу було запущено ще декілька місій на Марс. Результати були такими ж.

3. Астрономи постійно відкривають нові планети у віддалених сонячних системах. Деякі вчені припускають, що наявність багатьох планет доводить, що ще де-небудь у Всесвіті має бути життя. Справа в тому, що жодна з цих планет ніколи не була визнана навіть і близько придатною для життя. Величезні відстані між Землею і цими планетами роблять неможливими будь-які припущення стосовно цього. Знаючи про те, що тільки Земля може підтримувати життя у нашій Сонячній системі, еволюціоністи понад усе прагнуть знайти іншу планету в іншій сонячній системі, щоб довести тим самим, що життя мало так само розвиватись і там. Можливо і є інші планети, але ми нічого про них не знаємо, і не в стані безпосередньо перевірити, чи можуть вони хоча б умовно підтримувати життя.

Отже, що говорить Біблія? Земля і людство є унікальними Божими створіннями. Перший розділ книги Буття навчає, що Бог створив Землю раніше за Сонце, Місяць і зорі. В Діях Апостолів 17:24, 26 йдеться про те, що «Бог, Який створив світ і все, що в ньому, будучи Господом неба і землі… Створив Він з одного весь людський рід, щоб жив по всій поверхні землі, визначивши заздалегідь окреслені пори та межі їхнього проживання».

Після свого створення людство було безгрішним, і все у світі було «дуже добре» (Буття 1:31). Коли перша людина згрішила (Буття 3), у результаті падіння людства виникли різноманітні проблеми, хвороби і смерть. Навіть тварини, які не згрішили перед Богом (вони не є морально відповідальними створіннями), страждають і помирають (Римлянам 8:19-22). Ісус Христос помер, аби понести покарання, яке заслуговуємо ми за наші гріхи. Коли Він повернеться, Він скасує багато аспектів прокляття, що існує зараз, починаючи з Адама і, в кінцевому результаті, відмінить його (Об’явлення 21-22). Зауважимо, що в Посланні до Римлян 8:19-22 говориться, що всі творіння з нетерпінням чекають цього часу! Важливо також відзначити, що Христос прийшов, щоб померти за все людство, і що Він помер лише один раз (Євреям 7:27; 9:26-28;10:10).

Якщо все творіння страждає від прокляття, то це стосується і будь-якого позаземного життя. Якщо, заради підтримання дискусії, ми припустимо, що існують морально відповідальні істоти на інших планетах, то вони також страждають, і якщо не зараз, то коли-небудь вони, безумовно, постраждають, «коли небо з гуркотом пройде, а розпечені стихії розплавляться» (2 Петра 3:10). Якщо вони не згрішили, то з боку Бога було б несправедливо карати їх, але якщо вони згрішили, а Христос помер лише один раз на Землі, то вони залишаються у своїх гріхах, а це також суперечить характеру Бога (2 Петра 3:9). Це ставить нас перед нерозв’язним парадоксом – тільки якщо, звичайно, жодних істот поза Землею не існує.

Як щодо форм життя на інших планетах, які не є морально-інтелектуальними істотами? Чи можуть водорості або навіть собаки і коти існували на невідомій планеті? Припустимо, що так, і це не суперечить біблійним текстам. Але, безумовно, проблематичною виявиться спроба відповісти на такі питання, як: «Оскільки все створіння страждає, то що мав Бог на меті, створюючи на віддалених планетах істот, які страждають?»

На завершення слід відзначити, що Біблія не дає нам жодних підстав вважати, що в інших частинах Всесвіту існує життя. Точніше, Біблія дає нам декілька ключових причин, чому цього бути не може. Так, трапляється багато загадкових і незрозумілих речей, але не існує жодних підстав приписувати ці явища інопланетянам, прибульцям чи НЛО. Якщо і є причини цих певних подій, то вони, цілком імовірно, носять духовний характер, а точніше – мають демонічне походження.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


11.08.2014 2651 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

1881 1
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

627
15.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1812
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1431
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

969
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5902 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

536

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2336 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

840 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2697
19.09.2019

Відповідно до нової праці, геологічне утворення Велика Адрія свого часу було континентом завбільшки з Гренландію.

499
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

500
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

428 1
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

248
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

586
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

1030
23.09.2019

Український фотограф Давид Дубницький зробив спокусливі фото жінок зі слов'янських країн.

8354
22.09.2019

Відома блогерка з Івано-Франківська Тетяна Кодзаєва отримала престижну нагороду на Milan Fashion Week 2019.

1824
21.09.2019

Прикарпатка скаржиться на зіпсуті продукти, які продають  в одному із супермаркетів області.

1333 2
20.09.2019

У селищі Більшівці історики натрапили на нові докази радянського терору — масове поховання закатованих українців.

5670 3