агенція новин

Біблійні пророцтва про Україну?

 

 

 

Друзі. Наша країна знову постала перед загрозою, і кожен, мабуть, питає сесбе - що буде далі...? 
Зараз я хочу згадати аналогічну ситуацію, яка не давала нам сну зовсім недавно. Тоді теж було відчуття тривоги і невизначеності, коли хлопці з дерев'яними щитами стояли проти озброєних і захищених до зубів космонавтів, і вся державна машина була готова нас проковтнути. 
Хто пам'ятає - тоді в мене була замітка з Біблійними рядками, від 13. 02.14. Тоді не вірилося - але сталося саме так. 

7. Швидкі до зла їхні ноги, вони летять пролити кров безвинну. Думки їхні - думки беззаконні, спустошення та погуба на їхніх дорогах. 8. Мирні путі їм невідомі, немає правосуддя на їхніх стежках...  14. І правосуддя назад відступилося, а справедливість здалека стоїть, бо на МАЙДАНІ спіткнулася істина, правда ж не може прийти. 15. Правда зникла; хто ж зла цурається, того обдирають. Господь це побачив і обурився, що суду немає. 16. Побачив, що нема нікого, і здивувався, що заступника немає. Тоді його рамено з'явилось йому на підмогу, і справедливість його підтримала. 17. Одягся у справедливість, мов у БРОНЮ; ШОЛОМ спасіння на голові в нього. Він надягнув відплату, як одежу; горливістю; немов плащем, покрився. 18. Він кожному відплатить по заслузі; противникам своїм - гнівом, і ворогам своїм - покаранням. 19. На заході побачать ім'я Господнє, і на сході його славу, бо він прийде, як бистрий потік, який жене подих Господній. 

Книга пророка Ісаї 59:7-19

Днями я знайшла ще дивніші рядки в Біблії. Слова про Майдан у Одкровенні Іоанна Богослова. Дивно це чути, так? Аж ось почитайте, як людина часів древньої Палестини могла описати озера криги від водометів і полум'я від шин. Зауважте, що той, хто це писав, ніколи в житті не бачив ані льоду, ані палаючих шин навколо - конструкції такої у тактиці ведення бою не існувало. А уявлення про кригу взагалі не було в тому жаркому краї. Тут і про людей - "переможців звіра", і про священників, які завжди були на Майдані. 
"15. 2. І бачив я ніби скляне море, змішане з вогнем; і переможці звіра та образу його, начертання його і числа імені його, стоять на цьому скляному морі, тримаючи гусла Божі, 3. і співають пісню Мойсея, раба Божого, і пісню Агнця, говорячи: великі й дивні діла Твої, Господи Боже Вседержителю! Праведні та істинні путі Твої, Царю святих! 4. Хто не убоїться Тебе, Господи, і не прославить імені Твого? Бо Ти єдиний святий. Усі народи прийдуть і поклоняться перед Тобою, бо відкрилися Суди Твої. 
Одкровення Іоанна Богослова, 15:2-4. 
 
 
 
Зверніть увагу на слова "Відкрилися Суди твої". З цього місця починається опис суду над гнобителями людства, їхнє покарання та відновлення нового справедливого світу. Це, власне, початок останньої частини Одкровення. Хтось скаже - та хіба буде в такій величній книзі хтось писати про нашу маленьку Україну? Та, погодьтеся, що ці події бачив увесь світ, і ми таки змінили щось у ментальності цього світу. І зараз стоїмо на порозі глобальних геополітичних змін. Я не релігійний фанатик, хоча Біблія є моєю настольною книгою. Але хіба не був Господь з Україною під час тих подій? Навіть вітер ніс дим завжди у потрібний бік, зима була на диво теплою, її наче хтось відводив від України до інших країн і континентів, а сніг випадав лише тоді, коли треба було будувати барикади. А згадайте голубів, випущенних під час молитви за Україну, на яких напали ворон і чайка. Хіба це не дивно? 
І перемога була - як у битві Давида з Голіафом. Чи не так?
 
 
 
А знаєте, що далі описане в Одкровенні Івана Богослова? Битва при Армагеддоні, падіння Вавилону і нова щаслива земля. 
21:4. І витре Бог усяку сльозу з очей їхніх, і смерти не буде вже, ні плачу, ні крику, ні недуги вже не буде, бо колишнє минуло.
Якщо Бог з нами, то ми маємо діяти й бути впевненими у перемозі і зараз. Все буде добре.
 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


23.03.2014 9586 17
Коментарі (17)

Çàãðóçêà...

Vikkers 2014.03.26, 01:19
Дуже дякую за такі добрі слова! Бог з нами! Ми переможемо!!!
Роксолана 2014.04.13, 15:48
Я дякую Богові за таких синів України.Ми обовязково переможемо.
Марія 2014.04.17, 23:12
Я знаю.що Україна є під Покровом Матінки Божої І Вона нам допоможе в перемозі над нечистю.яка заполонила нашу рідну землю.Перемога буде за правдою.перемога буде за нами!!!
Олег 2014.04.23, 22:55
Падіння Вавилону - це падіння Москви
Илона 2014.05.05, 09:29
Господь нам допоможе!!!
Марія 2014.05.05, 15:29
Бог сильний, він наша опора і наша сила. ГЕРОЯМ СЛАВА.
Магдалина! 2014.05.15, 17:51
М В :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Мое горе неотступное зачем убиваешь народ? Сеешь сльозы лютые Проклинаешь священный род? Исус говорил: "Сначала - с Божьнго дома суд!" На Украину пророчество пало - разгулялася черная лють Брат на брата дышит гневом - судит за проданную душу ! Каждый увенчан верой - уверен - правда ЕГО превыше! Две стороны барикад - защищают разорванную честь что стала причиной преград и воскресила смерть! Мое горе неотступное, зачем убиваешь род? Сеешь время смутное - проклинаешь священный народ
Магдалина! 2014.05.15, 18:49
"Молися дочко! Молися сину! За долю! За Украiну святу! За шастя! За едину родину! За вiру едину та iстину просту! "Дай, Боже, миру й святостi! Благослови люд! Покрий нашу землю радiстью! Дай справедливий суд! Не допусти кровi й лютi! Порiдни дiтей! Заборони чорнiй смутi косити людей! Освяти, заступи i веди до справедливостi та добра! Героiв Украiни збережи - не дай розпняти як ХРИСТА!"
Марія 2014.05.15, 20:34
плачу и ГОРЖУСЬ своим народом! И дай Бог каждому человеку на этой планете испытать такое ОГРОМНОЕ чувство гордости за свою нацию и страну. Этого - не отнять. Героям слава!
Марія 2014.05.15, 20:35
плачу и ГОРЖУСЬ своим народом! И дай Бог каждому человеку на этой планете испытать такое ОГРОМНОЕ чувство гордости за свою нацию и страну. Этого - не отнять. Героям слава!
київ 2014.05.15, 22:40
Бог проти блуду, підарастії що впадає нам Європа. Росія СВЯТА.
київ 2014.05.15, 22:43
Ми переможемо , якщо об'єднаємо всі слов'янські землі.
Віра 2014.05.10, 11:40
Україна - Божа земля. З мами Бог, а той хто проти нас - той проти Бога.
Владислава 2014.05.10, 15:39
Я дякую Богові за те, що народилась в Україні!!!! Ми - сильний народ. МИ - УКРАЇНЦІ... Бог допоможе нам вистояти в цій нерівній війні. МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!! Якщо Бог з нами, то хто може бути проти нас?
Ruslana 2014.05.11, 23:21
Правда на нашій стороні,а там, де правда—там Господь,а де Господь— там перемога.Колись Мойсей сказав—будьте мужніми,стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь переможе за нас.
віра 2014.05.21, 08:28
Це кара Божа за визнання промосковської безбожної пропаганди , за те що не хватило духу знести усі пам'ятники нечистивому рогатому вождю леніну. Люди добрі, будьте мудрішими, яка святість у Московії? Європа буде відповідати перед Господом за свої гріхи... Пам'ятаймо голодомор, Магадан і репресії,нищення церков та знущання над священниками, заборону релігії для молоді (підпільно вінчались, хрестили дітей бо переслідували).. а також згадайте Авганістан. Ми вже були об'єднані... вистарчить.
Олена 2020.01.11, 16:50

Притягнуо за вуха. Одкровення описують кінець світу, кінець всіх часів, а не проміжні події в окремо взятій країні.

Озирніться довкола! По всьому світу війни, пожежі, повені, землетруси, урагани! Всі ці події неминучі і про них теж наперед сказано в одкровенні. Люди рухаються до самознищення. Та це тривалий шлях. Це не справа одного дня. Ще голи Господь ходив по землі, 2000 років тому, вже тоді він проповідував - "Покайтеся, бо кінець близький". Ті хто чув ці слова думали, що побачать "кінець" за свого життя. Але ще досі ми на цьому шляху.  Сказано, що хто справедливий - творитиме справедливість, а грішник грішитиме до останнього. Ви ж "мрієте", про якусь утопію на землі! Це неможливо! Бо неможливо бути щасливим, коли біда довкола, коли горе торкається інші держави. І кожен народ випиває свою чашу страждань.

Ви просто побачили те, що хотіли побачити. Ми не "центр світу" і не "обраний народ". Обраним народом були євреї. Але Господь говорить, що "приведе овець з чужої кошари". Йдеться про те, шо люди врятуються вірою в Ісуса Христа не залежно від того, з якого вони народу і якого кольору шкіри.

Звісно, всі ми - нащадки Ноя. І кожен народ - інша гілка історії. Але всі гілки рівнозначні. Як у в людини багато органів в тілі - всі різні, але немає серед них "зайвих", так і народи землі - всі є невідємною частиною цього світу. Ми живемо на своїй землі і захищаємо своює право бути. Тому з нами Бог. Бог з кожним, хто терпить несправедливо. А отже, настане день, коли все це закінчиться. Тільки пошуки "пророцтв" ніяк не наблизять нас до цього дня.

21.02.2020
Ростислав Ковтун

Яке найулюбленіше заняття українців? Правильно — рахувати гроші, особливо чужі, а особливо, якщо це гроші чиновників.

1574
19.02.2020

Про місце театру і його роль, сучасного глядача та мистецтво, відмову від політичної кар’єри та плани на 2020-й.

491
15.02.2020
Марія Лутчин

"Nissan Leaf" створив своєрідний феномен серед електромобілів в Україні. Сьогодні цей автомобіль є одним із найпоширеніших і найулюбленіших електрокарів серед українських водіїв.

735
11.02.2020

За підсумками попередніх сесій прикарпатські мажоритарники 93 рази виступали ініціаторами законотворчих ініціатив – 87 разів були ініціаторами законопроєктів, а 6 разів – ініціаторами проєктів Постанов.

5562
10.02.2020
Люся Грибик

Нещодавно Прикарпаття сколихнула новина про смерть 18-річної студентки від анорексії. Дівчина займалась сироїдінням, аж поки вага не знизилася до критичного рівня. Врятувати її не вдалось...

1545
09.02.2020
Ростислав Ковтун

У Франківську люди намагаються завадити повторному продажу своїх недобудованих квартир та сподіваються на закон.

16457 6

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

741

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

364

Напевно, усі знають, що у наш часте, що ми звикли називати “політикою”, має кілька рівнів. 

1031

У вересні 2018 року до першого класу вступили діти, які навчатимуться впродовж 12 років за Концепцією Нової української школи.

1352 1
20.02.2020

Неопізнані літаючі об’єкти (НЛО) над Карпатами спостерігали багато людей. Неймовірні історії про аномальні явища в Карпатах, які гуцули не могли вигадати. Шокуючі розповіді очевидців про зустрічі в горах з космічними прибульцями.  

730
11.02.2020

Хто такі мольфари, чим вони займаються та чи справді володіють надприродними силами.

3566 1
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

1790 1
08.02.2020

Сім'я Гюрджян з Лисичанська виховує 10 прийомних дітей.

1043
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

1783
11.02.2020

Одного разу почалася сильна злива. Всі діти прибігли додому, але наймолодшої доньки не було.

817
25.02.2020

В ефір телеканалу СТБ вийшла найбільш шокуюча програма «Один за всіх» за всі сезони.

7946
25.02.2020

Як повідомлялось раніше, Держпродспоживслужба оштрафувала на 70 тисяч гривень Івано-Франківський молокозавод.

2378
25.02.2020

Габріела все життя прожила в Литві і ніколи не була в Україні.

4037
24.02.2020

Роман Клюба на сцені головного вокального шоу країни також заспівав англомовну композицію Make it rain (Ed Sheeran).

2162