Авторка стриптизу у вишиванці: Патріотизм має бути у душі

 

“Репортеру” вдалось поспілкуватись із дівчиною, яка танцює стриптиз у національному вбранні в одному з нічних клубів Франківська.
 
 
Ми дотримуємось позиції, що шест і вишиванка – це занадто. Та дівчина на ім’я Ксенія вирішила розповісти, що сама вбачає у таких танцях.
 

Ксені 26 років, народилась у Кривому Розі, у 2008-му переїхала у Дніпропетровськ до свого чоловіка. Зараз живе в Одесі.

 

Що це за номер з вишиванкою і звідки така ідея? Щодо вашого виступу у клуб “El Dorado”, зараз у Франківську говорять про аморальність та зневагу до державних символів.

В мене цей номер дуже давно. Це не зовсім українка, це Оксана, з “Вечорів на хуторі біля Диканьки”. Ми дуже багато використовуємо образів з різних фільмів та мультфільмів. Тому ніякого обурення ніколи не чула, навіть за багато років існування номеру. Україну я дуже люблю. У вишиванці ходжу доволі часто. При чому, вишиванка в мене теж дуже давно. Це не віяння моди або бажання показати себе на фоні нинішніх подій. І я не зовсім розумію приводу до скандалу. До речі, в “Ельдорадо” цей номер дуже люблять і просять постійно.

z_31b8f595

Людей обурює, що у час, коли в країні війна, молодь ходить на дискотеки, розмахує прапорами у синьо-жовтій білизні, дивиться стриптиз… А найбільше обурює, якщо читати коментарі, те що у стриптизі використовують саме вишиванку.

Патріотизм повинен бути в душі, а не показовий. Я взагалі не ходжу в клуби відпочивати. Ви знаєте, останнім часом не дивлюся телевізор. Бо коли я дивлюсь про сюжети в АТО – плачу. Це такий ком в горлі, який ще довго не проходить. Адже гинуть чиїсь сини, чоловіки. І я така не одна, я думаю, більшість людей так реагує. Тому сидіти вдома, в одних і тих емоціях – не зовсім правильно. Треба відволікатися, треба брати якісь ще емоції, більш позитивні. Щоб потім з новими силами братися до роботи і продовжувати жити. Плюс якщо позакривати всі кафе, клуби, ресторани – куди мають іти люди, які там працюють? Як мають годувати своїх дітей? Зараз з роботою й так складно.

EXPz6cWCAhc

Чому саме образ Оксани із “Вечорів на хуторі…”?

Цьому номеру чотири роки. Він навіяний бажанням перенести на сцену моє бачення цього образу. І ні в якому разі попіаритися на “гарячий темі”. Коли я ще була дитиною, був дуже популярний мюзикл Константина Меладзе і я обожнюю всі пісні з нього. Навіть у виступі використвую пісні звідти.

jVoJ_3blTXo

Я бачила сам танець. Техніки багато, та все ж. Невже вам не видається, що національний одяг і стриптиз – це занадто?

Думаю, в цьому сенсі треба брати приклад з Америки. Вони використовують свої державні символи дуже масово. Це і одяг, і взуття, і навіть білизна. Зате з приводу американського патріотизму не думаю, що в когось виникають сумніви. І я не бачу нічого крамольного в тому, щоб і наші держсимволи “попіарити”. Чим більше це буде на слуху і люди будуть це бачити, тим глибше воно буде в їх серцях.

2eDDFSD7Lxo

Хтось ходить до церкви у національному вбранні, а шест і вишиванка – геть незвичне поєднання. Для вас це просто одяг?

Вишиванка в цьому номері означає лише частину костюму. В житті вона означає для мене бажання показати людям, що я ідентифікую себе з Україною, і тільки з Україною. А також це дуже зручно, комфортно і дуже красиво. Особливо для чорнявих дівчат. А що стосовно походів до церкви… Люди багато в чому ходять до церкви. І в джинсах теж. І я не вбачаю в цьому проблеми. Я ніколи не використовую ніяких духовних символів, ніколи не працювала і не буду в образах монахинь, чортів, ангелів тощо. А вишиванка – це одяг. Дуже красивий, але одяг.

TJr9u4MdVjo

Чи часто запрошують виступати?

Я вам скажу чесно, до Майдану було набагато більше роботи. Зараз не дуже часто запрошують, бо ми відкрили в Одесі театр стриптизу для жінок. І гастролювати не завжди виходить. У Франківську планую бути у кінці жовтня-початок листопада на чемпіонаті з танців. Якщо не буде ніяких змін – хочу приймати участь. Це буде 15-й чемпіонат.

FMICLk6sKk0[1]

Чи слідкуєте за подіями на сході України?

Коли прийшов час, ми з чоловіком теж пішли на мітинги, тому що я дуже сподіваюсь, що хоча б мої діти будуть жити у чесній країні.

Східній Україні зараз дуже складно. Відбувається дуже болюча самоідентифікація. Західній Україні в цьому сенсі легше набагато. Ви завжди знали, де ваше коріння і звідки ви. А східна… І не туди, і не сюди. Думаємо російською, менталітет дуже схожий на російський, а живемо в Україні. Я думаю, зараз у більшості вже не залишилося ніяких сумнівів про те, до кого він себе відносить.

Наостанок хочу побажати всім, щоб мали гордість за свою країну, яка має таку історію і такі образи, які можна використовувати на сцені,в кіно,в театрі! Багато націй не мають такої можливості. І всім терпіння і сил. Ми обов’язково переможемо!

 

Репортер


06.10.2014 1078 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1059
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

869
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2002
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3370
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2612
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2610

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

350

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

791

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

751

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1708
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

439
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

794
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

773
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

423
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

453
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27109
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

898
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19743
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

503
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

459
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

787
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1505 5