Анна Заячківська розповіла, чому втекла від італійського мільярдера Джанлуки Червари до США

 

 

Франківчанка Анна Заячківська – українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу «Міс Україна 2013», представляла Україну на конкурсі «Міс світу», в інтерв'ю виданню elegantnewyork.com розповіла, як будує своє нове життя в США.

 

Пропонуємо переклад найцікавіших частин інтерв'ю.

 

Як Мілан увійшов у ваше життя?

- Коли в Україні закінчився Майдан, життя почало входити в свою колію, я залишилася жити в Києві. Брала участь в різних проектах, до яких мене приваблювали мої знайомі хлопці з адміністрації. Одного разу, я зустріла власника одного київського модельного агентства, і він мені запропонував почати працювати з ним. Але чесно кажучи, я не дуже хотіла. Про що йому прямо і сказала: - Не хочу гратися, мені вже 23 роки, і я хочу займатися серйозними речами, використовувати свій інтелект, а не фізичні дані і так далі. Він мені каже: «Ти смішна, я пропоную тобі відмінні перспективи». Тоді я відповіла, що якщо за 2 тижні він мені щось знайде в Європі, то я подумаю.

І він знайшов, мною зацікавилися Next Models. Приїжджав агент, зустрічався зі мною, і вже через місяць я була в Мілані. Почала працювати з серйозними брендами. Такими як Giorgio Armani, Philosophi, Kway, Antonio Valenti, Etro SPA, Ralph Lauren Europe Sarl, Akris, Jil Sander і інші. Я брала участь в модних дефіле, в рекламі, знімалася для журналів, навіть був знятий зі мною fashion film «The Awakening».

Мені було б цікаво працювати актрисою, я рік пропрацювала в театрі, і в мене це добре виходило. Я і тут, в Америці, намагаюся знайти себе як актриса.

Працюю з агентством, вони знаходять для мене зйомки кліпів, реклами. Мені потрібно вдосконалювати англійську. Так що я поки шукаю знімальні ролі, небагатослівну рекламу, як кажуть. А там - подивимося. Просто я дійсно цього дуже хочу.

 

 

- Це хороший старт на новому місці. Ви думаєте продовжувати вчитися в Америці?

Поки мені просто потрібно знайти тут базу, а потім подивимося. Друга освіта - завжди корисно. Але поки я повинна заробляти, щоб платити за квартиру і харчуватися, і рухатися своїм шляхом до того, що для мене важливо.

Я думаю, що знайшла свою тему, яку хотіла б в житті досліджувати, розвивати. Це буде пов'язано з образотворчим мистецтвом, або з акторським. Ще я пишу пісні. І виконую. Коли я їздила на «Міс світу», то отримала 3-тє місце зі своєю авторською піснею. Конкурс проходив в Індонезії, Балі.

 

 

- У вас склалася успішна кар'єра в Італії, як же ви зважилися на переїзд з Мілана в Нью-Йорк?

- Одного разу взяла свою сумку, документи і полетіла з Мілана в Нью-Йорк. Пішла від свого чоловіка. У мене була відкрита віза в Америку, ось я і полетіла сюди. Ви ж знаєте, що я була заміжня?

 

 

- Навколо відомих людей завжди багато чуток, і їм краще не довіряти - я так вважаю. Але якщо ви не проти, розкажіть самі свою історію.

- Можу розповісти. Я була заміжня в Мілані. Він італієць, і у нас вийшла велика драма. Я не хочу говорити про нього нічого поганого, але життя у нас не склалося. Він все бачив під своїм кутом і ... виявився, як би це висловитися - агресивним ... Коли ми познайомилися, у нас було дуже багато спільного і маса прекрасних моментів. У нас було мистецтво, ми обидвоє любимо мистецтво. Він колекціонер. Ми з ним провели багато часу, багато говорили, гуляли. І все було дуже добре.

Я уявити не могла, що після заміжжя може так все змінитися. Раптом з'явився тотальний контроль, агресія. Я просто не могла сидіти склавши руки, хотіла займатися справою, милосердям, а він мене в цьому зовсім не розумів. І коли він зробив мені дійсно дуже боляче, я просто пішла. Нічого не взяла, тільки свої документи.

 

 

- І поїхали в Нью-Йорк?

- Так. Я знала, якщо залишуся в Європі, він не дасть мені жити спокійно. Тому вирішила перелетіти океан, від нього подалі. Тим більше, що у мене віза була ще з тих пір, як я працювала з католицьким університетом, ще три роки тому, коли отримала Міс Україна. Я допомагала їм збирати гроші, робила фондрайзинг. Виконувала свої пісні.

Коли я пішла від чоловіка, вибухнув скандал. Всі почали писати про це - в журналах, на сайтах. Пустили чутки, що я забрала гроші і втекла. Це була велика травма для мене. Було дуже нелегко.

Він просто хотів дошкулити мені, ось і розпустив ці чутки. Важкі були часи, і мені довелося почати говорити з ним через адвоката... Ми зараз не розлучені, але офіційно живемо окремо.

Пройшов всього рік ..., але мені вже легше, та ще не зажило. Але за цей час я зрозуміла, що в житті просто потрібно бути тим, ким ти є, і тоді ти будеш відповідати за свої дії тільки перед Творцем. Тому що люди завжди всім незадоволені, або одні або інші. І навіть, якщо все буде добре, тоді почнуть підозрювати: щось тут неправильно, якась ти занадто добра, щось з тобою не те.

Зараз я намагаюся багато працювати і бути відкритою для різних речей. Знімаюся, пишу картини, складаю свої пісні, намагаюся знайти шлях в кар'єрі актриси, вдосконалюю мову. Сподіваюся все вийде, але залежною я більше ніколи бути не хочу. Я все побудую для себе сама!

 

 

Довідка Фіртки:

Анна Заячківська – українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу «Міс Україна 2013», представляла Україну на конкурсі «Міс світу». Виростала у традиційній християнській родині в Івано-Франківську, очолювала студентську християнську спільноту, вивчала іконопис, кілька місяців провела на Майдані, готуючи їжу для протестувальників і асистуючи в медичних пунктах.


15.09.2017 3875 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1293
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2591
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2146
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2209
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6635 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2491 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

380

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1191

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1321

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1450
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

316
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

190
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

614
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

95
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26552
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

578
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10498 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

96
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

125
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

437
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

581
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

653