Андрій Шевченко: Збірна України зробила хороший крок у майбутнє

 

/data/blog/120093/3ec5ef541fa072a64bb1cd8bd77c80a0.jpg

 

Головний тренер національної збірної команди України Андрій Шевченко прокоментував мінімальну перемогу «синьо-жовтих» у матчі відбіркового циклу чемпіонату світу 2018 року над командою Фінляндії.

 

Важлива перемога при заповнених трибунах

На початку спілкування із пресою Шевченко подякував Одесі за хороший прийом. Для збірної України підтримка вболівальників була конче важливою, адже у нинішній кваліфікації це перший раз, коли «синьо-жовті» грають вдома при переповнених вщерть трибунах.

 

В цілому, Шевченко висловив впевненість, що перемога української команди є заслуженою, оскільки саме Україна була ближчою до того, щоб збільшити рахунок, аніж Фінляндія до того, аби його зрівняти.

 

Втома далася взнаки

В експрес-аналізі гри наставник збірної відзначив сильний перший тайм та хороший контроль м’яча у виконанні його підопічних. А ось у таймі другому, на його думку, далася взнаки втома: «Треба розуміти, щоб і «Шахтар», і «Динамо», і «Зоря», які делегують до національної команди більшість гравців, б’ються на кількох фронтах. За короткий період - останній місяць - я і тренерський штаб вже втомилися літати за командами. Вони постійно знаходяться в цейтноті. Розумію, наскільки всім важко, але хлопці показали гідний футбол і порадували усіх. Коли треба було вистояти, вони це зробили».

 

Недосконала гра під час високого пресингу

Помилки у захисті після перерви також пов’язані із тим, що гравці, які повинні були застосовувати високий пресинг проти суперників, залишали для них вільні зони у контргрі. Якщо додати сюди втому – вийшли не досить переконливі другі 45 хвилин гри: «Я хочу, щоб команда контролювала гру. Коли футболісти втомлюються, не завжди виходить те, що плануєш. Була низка помилок у захисті. Потрібно сісти спокійно і подивитися, хто де не встигав перекривати зони». Але, за словами керманича збірної, треба віддати належне і фінській збірній: «Команда суперників перебудувалася, випустила на поле другого і більш високого нападника. Довгі передачі на цього форварда, підбори у близькості від нашого штрафного і скидки м'ячів на фланг – ось, за рахунок чого вони будували гру і загрожували нашим воротам».

 

Хороші кондиції Кравця та привітання для Циганкова

Наставник збірної України прокоментував свій вибір відносно замін протягом поєдинку та акцентував увагу на грі Кравця, який, окрім забитого голу, виконав великий обсяг корисної роботи на полі: «Кравець знаходиться у хорошій фізичній формі, наслідком чого став забитий м'яч. Він приїхав до національної команди вмотивованим і добре підготовленим. Усі бачили, скільки сил він віддав на полі. Важливо було тримати високий пресинг, оскільки наше завдання на гру було відвести команду-суперницю подалі від центру поля».

 

«Я побачив, що Коноплянка втомився у другому таймі, останні 10 хвилин перебування на полі були складними для нього. Але ми випустили на поле дебютанта Циганкова, який добре увійшов у гру. Бажаємо йому успіхів і дуже хороших виступів у збірній України. Коваленко провів перший матч після травми. Хлопець віддав всі сили і втомився. Тому я дав можливість вийти свіжим гравцям, які посилили середню лінію. Мається на увазі також і заміна Зінченка на Ротаня. Ротань - досвідчений гравець, і ми добре знаємо його сильні якості. Важливо було покласти м'яч вниз, і там, де потрібно було притримати чи загострити гру - він все зробив», - сказав Шевченко.

 

Хороший крок у майбутнє

«Підтримка в Одесі - супер. Це дуже важлива перемога для нас. Ми зробили хороший крок у майбутнє, і нам вкрай необхідно було добре закінчити цей рік. Команда проявила холоднокровність, продемонструвавши вольові якості», - підсумував результат гри із Фінляндією наставник збірної України.

 

ФФУ


14.11.2016 496 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

768
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

592
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1660
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2976
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2444
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2426

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

472

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

586

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1444

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1516
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

548
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

408
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

784
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

171
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

278
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26912
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

742
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

305
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

303
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

628
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

988 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

829