агенція новин

Яким буде Рік кролика (кота) для України

Цей рік вважається часом перепочинку, хорошим для самоосвіти, підготовки до майбутнього. Сприятливий для людей закону. Передвіщає успіх на дипломатичній ниві, несе великі зміни на політичній арені. Спокійний рік, за винятком збільшення числа і масштабності політичних скандалів.

Щастить людям спритним, компанійським, спекулянтам, гравцям. У людей буде сильно виявлятися схильність до пліток, поверховості суджень. Тим же, хто звик "дивитися в корінь", рік менше сприяє. У рік Кота не варто лізти напролом, краще обрати м'якість і дипломатичність.

За стародавнім персидським календарем 2011-й - рік Сороки, він вступає у свої права з 21 березня. Це рік, коли здійснюються багато бажання, збуваються молитви. І тому - "бійтеся своїх бажань". Не варто кидати слова на вітер, особливо бажати поганого. Це період здобуття захисту на вербальному рівні, розплутування інтриг. Особливу значимість мають прикмети, всілякі дрібниці, які перевертають хід подій. Загальна рекомендація - будь-які папери і документи потрібно підписувати в такий рік з особливою обережністю.

Це рік звершення нових відкриттів у різних областях, в цілому сприятливий для подорожей, зав'язування зв'язків між людьми, нових знайомств. Щастить людям спритним, рухливим, з ясним розумом, здатних до комбінацій, тим, хто має безліч захоплень і поєднує відразу кілька справ. Удача супроводжує людей, що працюють з інформацією, зокрема письменникам, журналістам, а також усім сумісникам. У багатьох людей додаткові заняття будуть приносити значно більше успіху, ніж основна діяльність.

Небезпеки цього року - шахти, катакомби, обвали. Також не виключене продовження тенденцій 2010-го - повітряні катастрофи. У світовому масштабі можуть відбуватися зміни в приполярних областях, наприклад посилене танення льодовиків Антарктиди, пише газета Сегодня.

2011 для України швидше позитивний, що дає можливості нехай невеликого, але все ж реального просування в розвитку після декількох років тупцювання на місці. Курс гривні залишається порівняно стабільним (коливання можливі в середині лютого і наприкінці серпня - початку вересня). У більшості українців може покращитися добробут, особливо в другій половині року.

У фінансовому плані наша країна буде мати набагато менше проблем, ніж в останні роки, навіть може настати в деякому роді достаток, завдяки залученню великих інвестицій, зовнішніх вкладень. З іншого боку наша країна зіткнеться з досить сильним контролем і пресингом з боку інших країн у зовнішній політиці (зокрема в кінці квітня).

Дострокових виборів Президента не буде, його позиції стабільні як ніколи, що ж стосується прем'єра - то будь-хто, хто буде знаходитися на цій посаді протягом року, буде залишатися під ударом.

З січня ж відбудеться зміна тенденцій у політиці та бізнесі, почнуться реформи, які проявляться в довгостроковому контексті. Це пов'язано з входженням Юпітера в знак Овна, що символізує новий дванадцятирічний цикл змін у суспільстві. Овен - знак нового життя, і ця обставина дасть великий імпульс до зародження нового. А з березня на знак Овна на більш ніж 7 років увійде Уран.

Цей час буде пов'язане з проявом нового покоління активних особистостей, реформаторів у всіх сферах життя. Розпочнеться найбільш підходящий період для закладання циклу глобальних змін, буде потрібна зміна орієнтирів у житті практично кожної людини. Можна очікувати бурхливого стрибка технологій і впровадження нових відкриттів.

Несприятливі моменти: кінець лютого і початок квітня. В кінці липня - початку серпня не виключені катастрофи, пов'язані з транспортом. Періоди спаду ділової активності у більшості, коли краще не починати нових справ: 31 березня - 23 квітня, 3 - 27 серпня, 24 листопада - 13 грудня 2011 року.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


09.12.2010 821 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

328
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1179
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

609
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5391 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

1051 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1546

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

400

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2005 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

683 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2396
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

170
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

273
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

944
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

59
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

129
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

876
18.09.2019

В Івано-Франківську двоє дівчат прогулялися містом майже голяка.

39649 2
17.09.2019

Чемпіонат Світу ОМС відбувався за напрямами: перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж, моделювання брів.

1862
17.09.2019

Молодший син застрелив старшого на очах у батьків та своєї дружини, зробивши шість пострілів у груди.

1481
16.09.2019

Як виявилося, юний грабіжник, встиг ще й нахуліганити. Він вдарив в обличчя жінку, яка відпочивала у кафе.

4694 1