Як знайти і забронювати дешевий готель?

 

/data/blog/74772/357ac9f2d8f78a51e405e3186931d6e6.jpg

 

Подорожувати люблять всі. Але, не завжди у нас є для цього можливості. Адже готель, авіаквиток коштують не мало, та ще й щоб взяти з собою, доводиться поднакопить пристойну суму. Однак, це не привід відмовляти собі в задоволенні відправитися на закордонні землі.

 

Головне, почати готуватися до поїздки заздалегідь. І, перше, що потрібно – знайти недорогий готель.

 

Будь то 5-зірковий готель, або хостел, або намет в центрі міста, або нічліг у місцевих жителів – будь-який з варіантів розміщення може бути економічним і точно буде захоплюючою подорожжю. Головне, зробити перший крок.

 

Онлайн бронювання

Після довгих поневірянь по інтернет простору і вивченню різних сайтів, що пропонують послуги бронювання, можна точно сказати, що поширена система booking.com одна з найбільш зручних. До речі, навіть посольства для оформлення візи, приймають роздруківку броні з цього сайту, що, природно говорить про надійність системи та її відмінною репутації.

 

Завдяки широким можливостям пошуку, на сайті можна задавати всілякі параметри аж до дрібниць, таких як, наявність Wi-Fi, парковки, спа-послуг та багато чого іншого, що вам може знадобитися в готелі.

 

Приємно те, що на сайті повно пропозицій, де не потрібна передоплата, а також повно варіантів, з можливістю безоплатного скасування своєї броні. Це особливо важливо, якщо ви плануєте свою поїздку за кілька місяців.

 

Більшість же варіантів розміщення вимагають попередньої оплати або заморозки частини коштів на вашій картці. Готелі охоче працюють з кредитовими картками Mastercard або Visa, ніж з дебетовими. Тому, звертайте на це увагу, і не забувайте уточнювати у хотелерів.

 

Не переживайте, що ваші дані потраплять до рук зловмисників, на сайтах-посередниках всі ваші дані шифруються, а після того, як проведена оплата, вам на пошту прийде лист з підтвердженням вашого бронювання.

 

На сайті передбачена гарантія кращої ціни. Що це означає? А те, що якщо ви знайшли такий же готель на будь-якому іншому ресурсі дешевше, достатньо тільки повідомити про це і вам запропонують ціну, навіть нижче, ніж у конкурента.

 

Крім booking.com є ще кілька перевірених сайтів, ось їх список:

Expedia.com

Hotels.com

Hrs.com

У чому між ними різниця? Головне – це орієнтація на той чи інший напрямок.

США і Південна Америка:

www.priceline.com

www.expedia.com

www.travelocity.com

 

А для тих, кому не чуже розміщення в хостелах, перегляньте ось ці системи:

Hostelworld.com

Hostels.com

Hostelsclub.com

Hostelbookers.com

Пошук кемпінгів:

www.campings.com

www.campingo.com

www.rankers.co.nz/respect (Нова Зеландія)

 

Щоб знайти дійсно економічний варіант, потрібно порівняти всі пропозиції на різних сайтах. Для цього не потрібно сидіти годинами і вивчати всі варіанти, запропоновані системами. Для цього є сайти-помічники www.hotelscombines.com, які знаходять і порівнюють різні цінові пропозиції по готелях.

 

Ну, а якщо зважитеся погостювати у місцевих жителів, на допомогу вам www.couchsurfing.org і www.hospitalityclub.com. Правда, зловжити гостинністю не вийде. Такий вид ночівлі увазі зупинку на один-два дні, не більше.

 

Щоб скористатися послугами, розміщеними на сайтах, потрібно обов’язково зареєструватися і максимально цікаво розповісти про себе у своїй анкеті. Головне тут – довіра. Тому, чим більше ви напишіть, тим охочіше вас запросять до себе погостювати.

 

Мобільні помічники

Смартфони і планшети, мабуть, самі вірні помічники в подорожі, та й у повсякденному житті.

 

За допомогою додатків для цих пристроїв, можна з легкістю знайти готель «навколо себе», забронювати готель на місці, знайти готель на карті і прокласти до нього самий зручний маршрут і багато інші корисні функції.

 

Звичайно, не завжди, виходить знайти щось дешеве, ще й з повним комплектом послуг і комфорту. Потрібно бути готовим до того, що номер може виявитися крихітним, та й сніданок можуть не нагодувати, щоб більше дізнатись про готельний бізнес читайте статті про готельний бізнес на centerhotel.com.ua. З іншого боку, кому потрібні мармур і фаянс, коли перед вами відкривається весь світ!

 

thecity.com.ua


17.04.2015 1712 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1967
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1867
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1861
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5519 48
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2156 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1514

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

748

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

802

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1004

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1007
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1774
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3686
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10261
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26152
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10190 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7718
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

905
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

212
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

267
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

386
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1282
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

887