агенція новин

Як виглядає душа людини

 

Загадка людської природи, закладена в самій людській свідомості. Такі тонкі грані людської самобутності, як мислення, відчуття, виходять за межі бачення і вливаються в міру непізнаного і недоступного, для будь-якого живого організму. Проте, далеко не усі ці чинники закриті, від людини.

 

Здавна існували люди, які в тій або іншій формі, могли відчувати, бачити, чути, емоційну природу людини, це усе відбувається залежно від людини і його фізичної природи. Ймовірно, захочеться запитати себе, а що таке душа, т е кажучи медичними термінами сучасного часу, свідомість, що це таке і як працює ця структура. Одними зі світил непізнаного і невивченого, були містики і просвітники в області, як традиційної, так і не традиційної медицини, такі світила як Фрейд, а так само його послідовники Эриксон, і ще багато, багато інших людей, яких не побачило світло, але по силі знань що перевершували людей учених.

 

Виходячи з праць усіх цих людей, а так само різноманітних думок їх бачення структури свідомості людини, пристають на таку думку, що реальність базується на відношенні. Простими словами, це говорить про те, що свідомість людини виглядає по різному, залежно від відношення людини, і типу його мислення до цього об'єкту. Найпоширенішим чином для цього терміну «душа», буде образ енергетичного поля навколо людського тіла, і це те, що в останні часи, зуміли побачити, візуально.

 

У американських інститутах по дослідженню, цих специфічних здібностей людини, а потім вже і в Москві, є спеціальні прилади, які на встановлених скляних стендах, показують ауру людини. Аура - це образ навколо людського тіла, ореол, що описує зарядженими частками, енергетичне поле. Його сила має схожі по силі енергетичного поля землі струми, ці струми слабкі і малі, але у присутності специфічних приладів, перегляду, можна спостерігати рух по тілу. У голові людини, зароджуються тисячі думок, одні з них утілюються в життя, інші відлітають безслідно і покидають свідомість назавжди, так і енергетика людини, і усі ті ореоли навколо його тіла, не що інше як, частини душі, а вона у свою чергу дуже і дуже, багатогранна.

 

Вона багатогранна як по енергетичному заряду, так і по мірі, розмірності і колірній формі елементів структури. Звичайно до кінця цю область, не вдасться освоїти не одній людині на землі, тому як, за межами мислення і свідомості лежить вічність, вічне прагнення до пізнання, а також нові форми. Сама природа, показує нам на прикладі подібність з людської душі, візьмемо зірки, вони світять, потім гаснуть, а з їх колишніх форм з'являються нові зірки, так звані найновіші.

 

Якщо природні явища мають такий вигляд і рух по траєкторії свого розвитку, то що стосується людини, так це набагато ближче йому за природою, але це інша частина природи організму, а ми з вами розглянули на описаному прикладі образ душі людини.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


20.08.2012 1145 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
15.12.2018

23 грудня відбудуться перші вибори в Новицькій об’єднаній територіальній громаді.

250
12.12.2018

Дитинство єврейської дівчинки, становлення артистки, весілля мрії Тіни Кароль і головна сімейна драма.

910
11.12.2018

В гостях у Фіртки відомий український письменник і сценарист Андрій Курков. У 2012 році нагороджений відзнакою «Золотий письменник України».

268
05.12.2018

Народний депутат Олександр Шевченко поділився своїми думками з приводу введення воєнного стану в десяти областях України та акваторії Азовського моря.

1394 1
03.12.2018
Ростислав Ковтун

Ексклюзивне інтерв'ю з Володимиром Ковалюком. Говорили про виступи у Першій лізі, новачків, плани на міжсезоння та Прем'єр-лігу.

1264 1
03.12.2018
Лідія БОЙКО

Прикарпатський боєць вцілів після тяжкого поранення. Коли його підстрелили і він стікав кров’ю у полі, то потрапив у полон.

731 1

Наші комуно-соціалісти і інші ліво-схвильовані "волги" пишуть слова підтримки і захоплення. І хочуть подібного в Україні.

230

Був вчора тут... І в продовження посту про все «сіріючий» Франківськ... Не всі патріоти і «патріоти» міста зрозуміли той пост... Так от.)

575

DEM  це не «євробляха».  І не металобрухт від корпорації «Богдан». Навіть не «Майбах» мажора під двісті по бульвару.  Ні. Це крутіше.

430

Біблія опирається всім спробам змалювати Бога, окреслити Його, вгадати Його, задати йому кордони...

613
12.12.2018

Прихильники теорій змови, уфологи і не тільки знайшли спосіб, який зможе довести існування планети Х.

239
10.12.2018

Жителів Австралії нажахав величезний НЛО, який з'явився в небі під час грози. Очевидцям вдалося зняти унікальний об'єкт в небі.

336
03.12.2018

Один з користувачів Youtube заявив, що знайшов докази того, що на Місяці ведеться "секретна космічна програма". 

594
16.10.2018

Україна як ніколи близька до створення Єдиної помісної церкви.

861 2
07.10.2018

На даний час існує безліч запитань без відповідей. Люди не можуть правильно та доречно дати відповідь на запитання: що таке душа і тіло?

1228
10.12.2018

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

227
13.12.2018

Про це поінформував заступник директора Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки", член-кореспондент НААН Микола Пугачов.

357 1
12.12.2018

Тут можна придбати різноманітні сувеніри, ялинкові прикраси, оздоби до свят, поласувати смаколиками та зігрітися запашним глінтвейном.

1311
12.12.2018

У прикарпатському містечку Косів  було скоєно замах на громадського активіста.

5361 1
12.12.2018

Франківські хлопці з творчої студії "З понеділка" створили черговий соціальний хіт : Франківськ – Європейське місто, для щасливих сімей!!!

15103