агенція новин

Як виглядає душа людини

 

Загадка людської природи, закладена в самій людській свідомості. Такі тонкі грані людської самобутності, як мислення, відчуття, виходять за межі бачення і вливаються в міру непізнаного і недоступного, для будь-якого живого організму. Проте, далеко не усі ці чинники закриті, від людини.

 

Здавна існували люди, які в тій або іншій формі, могли відчувати, бачити, чути, емоційну природу людини, це усе відбувається залежно від людини і його фізичної природи. Ймовірно, захочеться запитати себе, а що таке душа, т е кажучи медичними термінами сучасного часу, свідомість, що це таке і як працює ця структура. Одними зі світил непізнаного і невивченого, були містики і просвітники в області, як традиційної, так і не традиційної медицини, такі світила як Фрейд, а так само його послідовники Эриксон, і ще багато, багато інших людей, яких не побачило світло, але по силі знань що перевершували людей учених.

 

Виходячи з праць усіх цих людей, а так само різноманітних думок їх бачення структури свідомості людини, пристають на таку думку, що реальність базується на відношенні. Простими словами, це говорить про те, що свідомість людини виглядає по різному, залежно від відношення людини, і типу його мислення до цього об'єкту. Найпоширенішим чином для цього терміну «душа», буде образ енергетичного поля навколо людського тіла, і це те, що в останні часи, зуміли побачити, візуально.

 

У американських інститутах по дослідженню, цих специфічних здібностей людини, а потім вже і в Москві, є спеціальні прилади, які на встановлених скляних стендах, показують ауру людини. Аура - це образ навколо людського тіла, ореол, що описує зарядженими частками, енергетичне поле. Його сила має схожі по силі енергетичного поля землі струми, ці струми слабкі і малі, але у присутності специфічних приладів, перегляду, можна спостерігати рух по тілу. У голові людини, зароджуються тисячі думок, одні з них утілюються в життя, інші відлітають безслідно і покидають свідомість назавжди, так і енергетика людини, і усі ті ореоли навколо його тіла, не що інше як, частини душі, а вона у свою чергу дуже і дуже, багатогранна.

 

Вона багатогранна як по енергетичному заряду, так і по мірі, розмірності і колірній формі елементів структури. Звичайно до кінця цю область, не вдасться освоїти не одній людині на землі, тому як, за межами мислення і свідомості лежить вічність, вічне прагнення до пізнання, а також нові форми. Сама природа, показує нам на прикладі подібність з людської душі, візьмемо зірки, вони світять, потім гаснуть, а з їх колишніх форм з'являються нові зірки, так звані найновіші.

 

Якщо природні явища мають такий вигляд і рух по траєкторії свого розвитку, то що стосується людини, так це набагато ближче йому за природою, але це інша частина природи організму, а ми з вами розглянули на описаному прикладі образ душі людини.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


20.08.2012 965 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
15.10.2018
Ростислав Ковтун

АН «Фіртка» поспілкувалася з майбутнім кандидатом у Президенти. Говорили про політику, сім'ю, національну ідею і про те, як на практиці можливо перезаснувати Україну.

2098
12.10.2018
Лідія Бойко

У свої 32 він той, хто знає, що таке «гарячі точки». На власні очі побачив смерть. Був поранений і вцілів. Правда, травма, отримана на війні, нагадує про себе і нині.

427
11.10.2018

Жильцям пам’ятки архітектури по вулиці Коновальця, 16 доводиться у залі суду відстоювати свої земельні права. Їм виступає Івано-Франківська міська рада та сусід-депутат Олег Капустяк.

6019 1
09.10.2018
Олександра Бакун

Відома в Івано-Франківську лікар, активна альпіністка та просто тендітна жінка з сильним характером Ірина Кишакевич розповіла про сходження на найвищу вершину Західної Європи.

1688
01.10.2018

Майстри із карпатського села Космач зберігають і відтворюють давнє мистецтво та ремесла гуцулів.

1570 1
29.09.2018

Деградовані “контррозвідники” на замовлення Порошенка, під “патронатом” голови Івано-Франківської ОДА Гончарука шукали минулорічний асфальт в унітазі ресторану “Сало” в Буковелі.

76110 3

Порівняння та аналіз законопроекту № 9140 в деталях.  Так щоб зрозумів кожний. 

510

Чотири роки тому за нього проголосувала перелякана дезорієнтована більшість, якій він здавався настільки добродушним і поміркованим, що навіть путін посоромиться воювати з ним. Нині більшість прагне помсти і розправ. Порошенко все ще впливає на армію,

271

На ватному ворожому  каналі Ваннюс, що віднедавна де-юре перестав належати Мураєву і перейшов до Медведчука з Портновим, цим горе-юристам, відбулися цікаві кадрові ротації.

579

Під Хмельником розкинувся пишний ярмарок. Сотні здоровенних маж згрудилися на фарному майдані, загони повнилися худобою.

522
14.10.2018

Вчені по всьому світу б'ють на сполох, адже планета Нібіру стала однією з головних небезпек, яка загрожує всьому живому на Землі.

4975 1
07.10.2018

Британець Джейсон Каллум зняв на відео загадковий темний об'єкт, що пролітає поруч із Місяцем.

672
03.10.2018

Вчені знайшли метал, про аналоги якого на Землі досі не було нічого відомо. Дослідники припускають, що він може мати позаземне походження.

13071
16.10.2018

Україна як ніколи близька до створення Єдиної помісної церкви.

46
07.10.2018

На даний час існує безліч запитань без відповідей. Люди не можуть правильно та доречно дати відповідь на запитання: що таке душа і тіло?

276
16.10.2018

Два досвідчених і дуже майстерних шахових гравця сіли за дошку з чорно-білими клітинами і розставили на ній   свої війська.

46
16.10.2018

Яма тут не одна, деякі прикриті дошками, деякі ні, вулиця абсолютно не освітлена.

4714 3
15.10.2018

Родина калушан Олександра Валігурського та його мами продовжують брати участь в телешоу "Зважені та щасливі".

1122
14.10.2018

Творець "Теплих іграшок" франківець Богдан Савлюк презентував нову колекцію - хоробрий музичний рій «Соловейки».

279
13.10.2018

На війні - кохання немає. Так думав той, хто там з 18-ти років. Допоки не зустрів такої, як сам.

2847 1