агенція новин

Як виглядає душа людини

 

Загадка людської природи, закладена в самій людській свідомості. Такі тонкі грані людської самобутності, як мислення, відчуття, виходять за межі бачення і вливаються в міру непізнаного і недоступного, для будь-якого живого організму. Проте, далеко не усі ці чинники закриті, від людини.

 

Здавна існували люди, які в тій або іншій формі, могли відчувати, бачити, чути, емоційну природу людини, це усе відбувається залежно від людини і його фізичної природи. Ймовірно, захочеться запитати себе, а що таке душа, т е кажучи медичними термінами сучасного часу, свідомість, що це таке і як працює ця структура. Одними зі світил непізнаного і невивченого, були містики і просвітники в області, як традиційної, так і не традиційної медицини, такі світила як Фрейд, а так само його послідовники Эриксон, і ще багато, багато інших людей, яких не побачило світло, але по силі знань що перевершували людей учених.

 

Виходячи з праць усіх цих людей, а так само різноманітних думок їх бачення структури свідомості людини, пристають на таку думку, що реальність базується на відношенні. Простими словами, це говорить про те, що свідомість людини виглядає по різному, залежно від відношення людини, і типу його мислення до цього об'єкту. Найпоширенішим чином для цього терміну «душа», буде образ енергетичного поля навколо людського тіла, і це те, що в останні часи, зуміли побачити, візуально.

 

У американських інститутах по дослідженню, цих специфічних здібностей людини, а потім вже і в Москві, є спеціальні прилади, які на встановлених скляних стендах, показують ауру людини. Аура - це образ навколо людського тіла, ореол, що описує зарядженими частками, енергетичне поле. Його сила має схожі по силі енергетичного поля землі струми, ці струми слабкі і малі, але у присутності специфічних приладів, перегляду, можна спостерігати рух по тілу. У голові людини, зароджуються тисячі думок, одні з них утілюються в життя, інші відлітають безслідно і покидають свідомість назавжди, так і енергетика людини, і усі ті ореоли навколо його тіла, не що інше як, частини душі, а вона у свою чергу дуже і дуже, багатогранна.

 

Вона багатогранна як по енергетичному заряду, так і по мірі, розмірності і колірній формі елементів структури. Звичайно до кінця цю область, не вдасться освоїти не одній людині на землі, тому як, за межами мислення і свідомості лежить вічність, вічне прагнення до пізнання, а також нові форми. Сама природа, показує нам на прикладі подібність з людської душі, візьмемо зірки, вони світять, потім гаснуть, а з їх колишніх форм з'являються нові зірки, так звані найновіші.

 

Якщо природні явища мають такий вигляд і рух по траєкторії свого розвитку, то що стосується людини, так це набагато ближче йому за природою, але це інша частина природи організму, а ми з вами розглянули на описаному прикладі образ душі людини.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


20.08.2012 1291 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
16.02.2019

Усе в домі мешканки прикарпатського селища Обертина Мирослави Погорєлової нагадує про сина Михайла, загиблого бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Івано-Франківськ”...

34
15.02.2019
Юлія Ободянська

Дисципліна депутатів Івано-Франківської облради значно погіршилася. Якщо 2017 року прогульником був кожен третій, то за рік до парламентських виборів цей показник зріс майже до 50%.

358
04.02.2019
Лілія Горковенко

Володимир Ільків та Назар Морозко – талановиті майстри по роботі з деревом з Івано-Франківська, які сьогодні займаються справді унікальним проектом «Середньовічна корабельня».

2265
01.02.2019

За три роки Івано-Франківська міська рада утворила сім нових комунальних підприємств, заклавши у їхні статутні фонди десятки мільйонів гривень.

813 1
30.01.2019
Віталій ДАНКЕВИЧ

Допоки 18-й рік поспіль в українському суспільстві триває дискусія про необхідність впровадження чи не впровадження ринку земель, він давно існує, діє і навіть розвивається...

590 1
29.01.2019

Ремонти шкіл, садочків, клубів та доріг підрядники виконували на лічені дні до Нового року.

1101 2

Дохідна частина бюджету Франківська 2-й рік поспіль становить 3 млрд.грн. без змін, без росту.

553

Роздати майно бідним. Церква знає, що для того, щоб врятувати світ, треба відійти від нього, бути ззовні, а не всередині.

81

Предки наші по дрова - до лісу йшли. А кабінетні "наші" - заготовляють просто в місті.

732

Якось на тренування не прийшов наш воротар, і він став у рамку воріт. З того часу фактично завжди займав місце у воротах.

1198
13.02.2019

Центральне Розвідувальне Управління розсекретило інформацію про таємничі пошуки. Дані були опубліковані в мережі. Співробітників ЦРУ зацікавили події, які відбувалися на території Непалу і Бутану (відомий як "королівство щастя") у 1968 році. Ці держави р

161
04.02.2019

Поховання було виявлено в провінції Ель-Мінья, що на півдні від Каїра.

433
24.01.2019

У США на річці в місті Вестбрук штату Мейн, утворився велетенський крижаний диск, що обертається.

544
22.01.2019

13 січня парафія Миколаєво-Успенського собору міста Коломиї вийшла з канонічної юрисдикції Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви.

2274 2
14.01.2019

В Івано-Франківську завершився ювілейний фестиваль "Коляда на Майзлях".

1203
04.02.2019

Одного разу чоловік сидів в оазисі, біля входу в одне близькосхідне місто.

330
14.02.2019

Франківцям ідея припала до душі. Напередодні свята вони охоче фотографуються на фоні червоного серця.

1944
14.02.2019

Всім відомо, що день Валентина — це свято закоханих. В цей день сфера послуг та реклами заточена виключно на людей в парі.

2292
14.02.2019

Міський голова Руслан Марцінків поділилися романтичними спогадами та розповів, як зустрів майбутню дружину.

1232 2
13.02.2019

Євген шукає порноакторок і контролює їх кар’єру, Жанна психолог і працює з дітьми.

3192 3