агенція новин

Як Сікора розвалює Батьківщину, або інакша сторона правди про Калуш

Інтернетом розлетілася інформація про те, що під час виступу перед лікарями Калуша заступниця мера В.Радецька наговорила їм різних образливих слів.

 

З подачі відомого своїм українофобством порталу regnum.ru “новина” оприлюднилася сотнями сайтів.

 

Нескладний пошук у “Ґуґлі” привів мене до першоджерела – калуської газети “Західний вісник”, яка опублікувала “лист медиків” і редакційний коментар до нього. Кожен бажаючий може ознайомитися з ними тут: http://zahidonline.com/news/category/community/P40/ Перше, що вразило – реакція пані редакторки (бо ж за редакційний коментар відповідає головний редактор) Ольги Сікори.

 

Що робить людина, яка себе поважає, у якої є гідність, в разі, коли чує на свою адресу образливі слова, що не відповідають дійсності? Вона з шляхетною посмішкою просто ігнорує промовця. Керівник газети, який напевне ж повинен знати вагу слова, має бути в сотні разі відповідальнішим за свою реакцію. Натомість у коментарі п.Сікори побачив дивну навіть для нинішніх ринків лексику: “ свинувата”, “прицюцькувата”, “біснувата”, “знайдена на звалищі непотребу”, “чудо горохове”, “звиродніла чума” , якій варто “розірвати брудну силіконову пащеку до вух, тоді б сяк-так зашити і, давши копняка, викинути”.

 

Проте з тексту видно, що в дійсності об’єктом критики є не стільки заступниця мера, а сам мер і Українська партія, яка висувала його. Я продовжив “ґуґлити” – і зрозумів, що така лексика у О.Сікори є характерною стосовно всіх тих, хто не поділяє її переконання, висловлене два роки тому в одіозній газеті “2000” “Чесно кажучи, до теми націоналізму… ставлюся з огидою” http://2000.net.ua/2000/derzhava/46007. Мера Калуша, голову Української партії вона називає “зайдою заїжджою”, а “свободівців” і їх лідера – мало не звинувачує у сіонізмі.

 

Судіть самі. Ще півроку тому, 25 жовтня, часопис Ольги Мирославівни ошелешив калушан статтею «Чи потрібна «Свобода» регіонам». Відкривалась вона анонімним листом: «Збирався голосувати за Олега Тягнибока і «Свободу» як за єдину силу, яка захищає інтереси Чистої раси. А сьогодні з достовірних джерел дізнався, що у Тягнибока, виявляється, дівоче прізвище його матері – Фортман (у євреїв національність передається по материнській лінії).

 

Раніше не вірив, що його спонсорують єврейські олігархи з Партії Регіонів – тепер вірю, що це така хитра єврейська ловушка. Щоб забрати голоси українських патріотів». Під листом – ні прізвища, ні імені автора. Далі – розлогий редакційний коментар. Гадаєте, авторка коментаря намагалася хоч якимось чином посперечатися зі змістом листа? Даремно. Ось що пише газета Ольги Сікори про лідера «Свободи»: «… Коли Тягнибок робить якісь антисемітські заяви, то варто лише подивитись на символ партії – три складені пальці, які згідно єврейського талмуду є символом юдейського семисвічника.

 

До речі, автором цього партійного знаку є Левко Мартинюк (Бронштейн), один із заступників Тягнибока з піару». Не оцінюватиму все сказане, але знаю достеменно:”символ партії” придуманий задовго до “Свободи” – я особисто неодноразово його бачив на мітингах 89-90 років.

 

То для чого вся ця маячня пані Сікори? Для чого вона все це робить? Тільки для задоволення особистих амбіцій у помсті меру, якому вона програла на виборах та боротьбі з ненависним їй націоналізмом? Думаю, що не тільки і не стільки. Адже Ольга Мирославівна – не тільки шеф-редактор газети, а й керівник районної організації “Батьківщини”. Рейтинги БЮТу у Галичині впали до непристойності і юліни штабісти напевне вирішили поправити їх за рахунок тих, куди перетікання голосів найбільш ймовірне: патріотичних партій. Вони не розуміють, що результатом такої війни буде посилення не БЮТу, а Партії регіонів.

 

Чи навпаки – вони це дуже добре розуміють? Який висновок з цієї локальної історії з загальнонаціональним резонансом? Собі і тобі, шановний читачу, можу порадити наступне. Коли бачимо чи чуємо будь-яку новину, що спрямована на розкол України і Українців, маємо робити три прості речі: а) поставити давньоримське питання “Кому вигідно?” і відповісти на нього, б) знайти “першоджерело”, в) зробити свою спробу аналізу “новини” та її авторів і виставити її у коментарях до “новини”. І тоді “сікори” швидко зійдуть нанівець.

 

Вільний журналіст Ромка Кухарчук


Коментарі (41)

Çàãðóçêà...
Ромко 2011.05.26, 14:08
А хіба пан незалежний журналіст не знає, що Ольга СІкора не являється головним редактором видання? Вона його засновник! І матеріали писала не вона, а журналісти!. Що ж це за такий незалежний журналіст??? Стаття явно замовна, аби облити брудом Батьківщину, яка і підянла галас довкола Радецької. Пані Віталіна звільнилася, а крайнього треба когось зробити.
Ігор 2011.05.26, 14:16
Ромцю - "незалежний" придурку, замовний "журналіст"! Прокуратура підтвердила, що факти звернення медиків Калуської ЦРЛ відповідають дійсності. А ти своєю дурнею признав, що ти - "немитий і нечесаний циган із зеківськими генами"? Так?
Ігор 2011.05.26, 14:21
Саме такиї Ромців і називають - холуями, хрунями і хохлами. Йому в очі надута москалька каже що земляки "цигани немиті", а він скаче як дитина з цукеркою з обіср.ними штанами і каже що щось погано пахне.
Ігор 2011.05.26, 14:25
Та ти просто скотина блудлива та продажна, сьогодні український народ проходить тест на українську національну гідність, ти його не пройшов, Вокзал-Валізи-Радецька.
no Igor 2011.05.26, 15:11
пане Кухарчук! Нашим людям не потрібна правда. Нам треба знайти винних у власних не гараздах. Хай далі смердят сечею туалети калуської дитячої реанімації, хай припадає пилом дороге обладнання. Всім хто прагне навести там порядок і дати по руках злодюгам у білих халатах ми скажемо наше галицьке "НІ!"
kolyan 2011.05.26, 16:15
Ромка Кухарчук ти якийсь не довчений. недоучка. ти перед тим як писати сім раз поміряй а потім напиши. слова ті люди по калушу говорять то слова людей про ту пані з губами. регіонів привів ющенко до влади а не бют. бют це тимошенко а не штаби.і розколюють україни ось такі ссикуни як ви які коли треба тявкаєте як треба, а не так як серце підказує, ще плакати будете за україною. а українська партія то взагалі капец просто а не партія - развод для терпіл і лохів від освіти і усіляких дрібних підприємців.короче лопух ти ромку просто лорух не довчений. багато вас таких по америках повчидись там за грантики залишитись не змогли ось тут і продаєтесь за дешево.
ОРКО 2011.05.26, 16:27
ДО ОСОБИ "РОМКА".ТИ- ЦІЛКОВИТА ДУРЕПА (О, ПІДХОДИТЬ ДО ОСОБИ НЕВИЗНАЧЕНОЇ СТАТІ!!!) ТИ МУЖЧИНА, ЧИ ЖІНКА? в УКРАЇНСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРНІЙ МОВІ ОСОБА ЧОЛОВІЧОЇ СТАТІ НІКОЛИ "РОМКА" СЕБЕ НЕ НАЗИВАЄ. ТИ ЩО, ГЕРМОФРОДИТ? ЧИТАЙ САМІЙЛЕНКА, РУДАНСЬКОГО,А З ТВОРАМИ КОТЛЯРЕСЬКОГО СПИ, МОЖЕ ЩОСЬ ПУТНЄ ВЛІЗЕ У ТВОЮ МАКІТРУ. ЗАМОВИЛИ ТЕБЕ,ПРИЦЮЦЬКУВАТА ДІВКО (ЧИ ХЛОПЧЕ), ТЕ НЕ ТУДИ ВЦІЛИЛИ. А ЩОБ ТИ НЕ ТІШИВСЯ, ЩО СІКОРА ВАЛИТЬ БАТЬКІВЩИНУ, ТО ПОДИВИСЯ, БОВДУРЕ, НА ПІДСУМКИ ВИБОРІВ ХОЧА 3-5 ОСТАННІХ ВИБОРЧИХ КОМПАНІЙ, НА ЯКОМУ МІСЦІ РАЙОН В ОБЛАСТІ. ВЧИСЯ, ХОЧ ВЕЛЬМИ ВЕЛЬМИ СУМНІВАЮСЯ , ЩО ТЕБЕ МОЖНА ЧОМУСЬ НАВЧИТИ. А як би тобі, "ромка", нас.али на голову, то ти б теж шляхетно посміхався?
Оксана 2011.05.26, 16:27
Стаття - повна лажа. Дивуюся, як Фіртка погодилася таке надрукувати.
pomsta 2011.05.26, 16:36
ромку саме такі як ти (тіпа свої, українці) здавали і вивозили наших рідних українція евреєв у сибір,здавали нквд, ставали оборотнями українцями яки розказують про єдність а хтось хоче щочь розколоти тіпа рятівник.... тобі скількі ж років ти тупачок недоумочок.а тебе слова незвичні вразили з української галицької лексики. вчись читай з людьми спілкуйся більше почуеш як українці вміють лаятись а не тільки як москалі через х і ж.
свободівець 2011.05.26, 19:17
"РОМКА" - це Романюк Степан Семенович, дешевий журналіст, якому Насалик "замовив" Сікору за те, що вона показала його гнилу суть. А зіштовхнути її зі "Свободою" не вдастся, нині не вибори та й Сікора жінка мудра. Калушани обєдналися навколо цієї теми і розуміють: Радецька сказала те, що мер вложив в її уста, то ж можуть забиратися обоє, не шкода!!!!!!!!!!!!!!!!
галичанин 2011.05.26, 19:37
Хотів не коментувати, але від немитого і нечесаного "ромки" так засмерділо, що мушу. Ти, придурку, скільки грошей взяв від Насралика за свою дешеву статтю? Вся Україна гуде, а ти щось там тявкаєш, як той шакал.
орест 2011.05.26, 20:26
Він не дешевий. Просто як платять так і пишуть, а як Насалик платить, ні для кого не секрет, тому й така заказуха.
Орко 2011.05.26, 20:32
Ну "ромка" дала. Хіба "вона" не знає що ну дуже ууууууууукраїнська партія насалика голуборегіональна, навіть регіонала Митника висунула на голову облради на противагу Сичу. То ж де правда, брат ромка і скільки вона у тебе коштує?
Гаврило 2011.05.26, 20:41
То яка, яка то там,ромку, партія патріотична? Насаликова?
Наталка 2011.05.26, 20:45
А як Сікора могла не вибухути, коли цей непотріб обзиває націю, а у Сікори родичі загинули у боротьбі з окупантами у 1946 році і навіть у тюрмі були політичні в"язні.
свободівець 2011.05.26, 20:46
Не знав, що Сікора "наша" людина. То й не дивно, що у неї така реакція. Молодець !!!!!!!1
Ромка 2011.05.26, 22:06
Ромка, мені встидно що ти тоже ромка, зміню імя, якщо такі ромки у нас живуть й таку дурість пишуть. Гидко ще й достатньо примітивно.
Влад 2011.05.26, 22:49
Кухаркин син, і в "незалежні" Насаликові журналісти, таких раніше називали просто-холуй
читач 2011.05.26, 23:38
МОЛОДЦІ! Честь газетярам, що не побоялися оприлюднити те, що усі в Калуші знають і розуміють. Насалику пора пакувати валізи! А заказні статті ще раздоказують що вдарили в саму точку. Респект, Світланко!
Орест 2011.05.26, 23:45
Молодці, газета! мені звонять з усієї України, питаються як в ту партію до придурка поступити, де можна знайти анкету? Люди хочуть трохи її очистити
народ 2011.05.26, 23:48
НАРОД,той що митий. Коментуйте, адже на журналістів мер подав до суду. Їм потрібна ваша підтримка. Скоро будемо моральну шкоду збирати для нього й вибачатися за те, що його холуї нас обзивають
Каменяр 2011.05.27, 00:15
“ свинувата”, “прицюцькувата”, “звиродніла чума” , якій варто “розірвати брудну силіконову пащеку до вух, тоді б сяк-так зашити і, давши копняка, викинути”. От журналісти дали маху, так опустили паню. Та треба було, панове, її перепросити, вмовити мера зарплату підняти тисяч так до 50-ти, адже не кожен заступник вміє так колоритно матом крити й обзивати. Не годиться. Попросіть щоб повернулася до праці для виправлення ситуації!
Григорій 2011.05.27, 09:41
Знаю п.Сікору особисто. Надзвичайно мужня, принципова і чесна людина. Повна протилежність брехливому і хитрому аферисту Насалику.
галичанка 2011.05.27, 10:45
браво!!!!!!!!!! хай ваші рідні мруть у немитих лікарнях під наглядом продажних медиків, а ви вищіть як свині, бо "честь образили"!!! чи панове відпрацьовують смердючі хабарі свободи, які вона бере у регіонів?! СОРОМНО ЗА ТАКИХ ЗЕМЛЯКІВ!!!!!!!!!!!!!
Оксана 2011.05.27, 11:00
"Вы — генетически недоразвитый регион …, цыгане вы немытые и нечесаные …, мне говорили, что в этом регионе была зона, теперь понятно, откуда такие гены …, вы разбиваете себе лбы, когда бьете поклоны в церкви, а ничего в душе святого у вас нет …" Галичанка, а Вас це висловлювання не ображає? Я так розумію, що ви зі всім погоджуєтеся з п. Радецькою, і визнаєте власну генетичну неповноцінність, і циганську нечистоплотність? :))Співчуваю.. не знаю як з зеківськими і циганськими генами, а рабська ментальність, на жаль, у Вас присутня.
bomb 2011.05.27, 11:44
Радецька висловила свою (або імовірніше Насаликову) українофобську думку не про медиків, а про весь наш регіон. А щодо немитих лікарень - запитайте в міського голови, чому в лікарнях немає навіть мила, засобів гігієни, постільної білизни, і не працює пральня. Зате лікарні під зав"язку затарені різноманітними ліками, які закуповуютьзя за бюджетні кошти міста у приватної фірми, яка належить Насалику.
галичанка 2011.05.27, 12:02
ситуація однакова у всій країні: хабарництво, корупція, продажність, злидні!! а коли хтось намагається, змінити таку ситуацію, автоматично стає ворогом. Адже навіщо партійним фюрерам задоволені, щасливі люди?! їм потрібен голодний, злий електорат, якого можна годувати обіцянками, а самим тим часом наживатися, на тому ж електораті!!!! а свободо-бюто-регіонівські ітд запроданці-прихвосні зроблять все, щоб догодити своїм партійним фюрерам!!!!!!!!! тому і маємо таку країну, на яку заслуговуємо, панове!!!!!!!
bomb 2011.05.27, 12:20
ГАЛИЧАНКА, ви абсолютно не в курсі подій. Не пишіть дурниць. PS: ми маємо "таку" країну, з "такою" владою, саме через таких недалеких людей,як Ви.
галичанка 2011.05.27, 12:27
ми досі в ж..і саме через таких як ви, які бояться реформ, гальмують розвиток країни, сидять у своїй резервації, бояться відкритого суспільства, пересуду сусідів, та задовольняються куском з барського плеча!!!!!!!!!!!!!!
Venom 2011.05.27, 12:37
Що найцікавіше - високоповажна пані Радецька є засновником маленької приватної київської клініки з не дуже доброю репутацією, яка вже два роки є БАНКРУТОМ. Ніколи на державній службі Радецька не працювала. Де Насалик її відкопав, і для яких цілей? :)) Дуже сумнівно, що ця особа здатна підняти медицину Калущини.
pip 2011.05.27, 13:02
галічанка ви щось не в темі. не витягайте козявку з носа ми й самі знаємо в країні робиться самі местние
чупакабра 2011.05.27, 13:09
галичанка всі ваші реформи та за наші податки. сиди тільки папірці підписуй до 13 а там дивись вже й коньячок на обід ось і всі реформи. це ви блудливими оголошеннями про реформи вводите і вводили людей в оману коли набирали в українську партію. а партія фарс нема такої партіі що вона робить що зробила крім прапорів. навіть не проплатила агітацію кандидатам в ради брехуни від реформ аферісти простим словом. аферісти мошенники, злодюги падлюки гади скоти. як ще вас назвати. подонки які люблють україну здалека.а цьому ромкові лопатою по затилку за те що ганьбить журналістів - продажна скотина ти ромко. побачите його люди просто плюньте в нього бо воно гімно.
радецька 2011.05.27, 13:10
радецька радецька - хто така радеьцка - пшик і нема радецької. рот переробить дивишся вже совецька
галичанка 2011.05.27, 14:18
ви мене до партій не в'яжі́ть, як пишу як людина, яку дістала продажність політиків і тупість їхніх радників
галичанка 2011.05.27, 14:19
як пише класик: "Вулицями моєї країни ходить БИДЛО, Бидло дивиться мені вслід зі словами «Хаааха, їбать». Президент моєї країни – ГОПНІК!"
патріот 2011.05.27, 14:38
Бачу вас уже не туди понесло. так не все гаразд у нас в медицині, і зарплатня тих хто відповідає за наше здоровя мізерна, як можутьмедики на таку платню виживати. ще врахуйте. що це фактично еліта нашого суспільства. та суть не в них, а в тім, що приїхало якесь дрантя яке нас усі пообзивало "генетично недорозвинутими, викиднями" (саме так), а ми зачали говорити про туалети та реформування. хто буде реформувати? аферистка яка втекла з Києва від криміналу? спамятайтеся, галичани, спитайте своїх батьків як вони до цих висловлювань відносяться і не фантазуйте. гідність і честь для народу любої національності є речами які не обговорюються. цікаво якою була б реакція прибалтів якби їх якась приблуда так поназивала?
галичанка 2011.05.27, 15:08
ось що пишуть наші незалежні галичанські ЗМІ http://report.if.ua/tsey-den-v-istoriyi-27-travnya і це зовсім не ображає галичан
патріот 2011.05.27, 16:12
політик у нас один - його величність мер. "там де ви вчились я викладав" - його улюблена фраза
опаньки! 2011.05.27, 22:07
Набираю в гуглі "роман кухарчук" і перше ж посилання - на гей-блог sunshine.by :)) Там навіть є його фото. Ромка, а ти пустун ;)
Ігор 2011.06.18, 22:08
Ну, молодці, народ, трахнули Насралика з його херопартією по повній програмі. Клаассссс...
опаньки 2 2011.06.18, 22:15
Читав ще одну статтю "ромки". Складається враження що "ромку" заказали на Сікору, бо її рейтинг у Калуші росте, а європейського мера падає. Та ромка чомусь не пустив її в хід. Чому, ромцю. Не заплатив насалик, кинув тебе як усіх?
16.01.2018

Протягом тижня сотні івано-франківців та гостей міста долучилися до музичного різдвяного дійства, яке відбувалося у храмі Царя Христа на Майзлях.

448 1
15.01.2018

Очільник фракції «УКРОП» в Івано-Франківській обласній раді, голова її постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук проаналізував суспільно-політичну ситуацію в країні.

551 0
14.01.2018

До Вашої уваги підсумки другого в цьому році тижня від історика, блогера, нашого експерта Мирослава Кошика.

255 0
11.01.2018

На саме Різдво 1908 року в Станиславові зібрався велелюдний з’їзд Русько-Української радикальної партії, яких у той час поляки обзивали «гайдамаками»...

570 0
09.01.2018

8 січня, відсвяткував свої 50 відомий український футболіст Валентин Москвін, вихованець івано-франківського «Прикарпаття».

687 0
05.01.2018

Відсутність снігу примушує відчувати присутність снігу інтенсивніше, ніж перебування серед нього. Тобто справжня відсутність чогось є  наявністю відсутності.

670 0

Колись тут жила шляхта. Потім її не стало. Й нинішня нешляхта робить так, щоби про шляхту забули.

210 0

Внутрішній біль в душах і серцях переслідує українців сотні років, особливо для нас зараз, коли загарбані території корінного народу, йде відкрита війна...

427 0

Якраз перед Миколаєм подзвонила знайома чиновниця, любителька ворожіння та битв екстрасенсів. Сказала, що бачила зловісний сон, просила розтлумачити.

743 0

Наша політична сила стала однією з небагатьох, яка подала рівну кількість кандидатів-жінок та кандидатів-чоловіків. Фракцію “Самопоміч” у міській раді представляє шість депутатів. Це досить мало, щоб впливати на прийняття рішень, на яких ми на

743 0
17.01.2018

В американському штаті Мічиган неподалік від міста Детройт 16 січня було зафіксовано падіння метеорита, яке викликало невеликий землетрус.   Про це повідомляє прес-служба Національної метеорологічної служби США в Twitter.   Синоптики підтвер

84 0
16.01.2018

НЛО у формі м'ясорубки помітили жителі Техасу. Очевидці заявили, що корабель прибульців літав в небі кілька хвилин, після чого перемістився в іншу частину міста.   Про це повідомляють росЗМІ.   Наразі вже відомо, що інцидент стався 12 січня

130 0
11.01.2018

Вчені заборонили літати космонавтам на Марс частіше, ніж один раз на життя. Це спричинено великою дозою радіації, яку космонавти отримують під час відвідин "червоної планети".   Про це повідомляє Meduza.   Російські та болгарські вчені на

277 0
16.01.2018

Папа Франциск 8 січня 2018 року прийняв Послів, акредитованих при Святому Престолі. У промові до них Римський Архиєрей згадав про Україну, закликавши сприяти припиненню війни. «Спільні старання на користь відбудування мостів є невідкладними також

69 0
02.01.2018

Теж це відчуваєте? Передсвятковий настрій вже витає довкола: прикрашені ялинки, величезні вітрини магазинів нагадують казкові сюжети, листівки, рекламки, пісні — все на різдвяні мотиви.

545 0
16.01.2018

Одного разу до батька прийшла донька, молода жінка, і з сумом сказала: – Тату, я так втомилася від усього, у мене постійні труднощі на роботі і в особистому житті, вже просто немає сил… Як справлятися з усім цим? Батько відповів: – Дава

241 1
15.01.2018

Обідня перерва може багато розповісти про корпоративну культуру країни, вважає оглядачка BBC Capital, яка розпитала людей різних національностей про те, як виглядає їхній звичайний робочий ланч.

158 0
16.01.2018

В галереї "Арт-на-Мур", що у Бастіоні, експонується виставка абстрактного мистецтва від франківських художників.   Виставка, на якій представили роботи 21 художника, триватиме в галереї "Арт-на-Мур" до 6 лютого. Куратор виставки – Павло

512 0
16.01.2018

В Івано-Франківську, 13 січня на Вічевому майдані виступив гурт «Піккардійська терція» в рамках Різдвяного фестивалю "Коляда на Майзлях".   Сотні іванофранківців та гостей міста зібралися, щоб  послухати заслужених артистів України

1362 0
12.01.2018

11 січня для франківської пари закоханих став особливим днем.   В Івано-Франківську, на головній вулиці міста, романтичний юнак зробив пропозицію руки й серця своїй коханій, на що здивована прикарпатка впевнено відповіла "так", пише "Голос-Ін

1478 0