Як поліпшити форму живота

 

Всі ми мріємо про хорошу форму живота. І чомусь думаємо, що тільки виснажливі тренування подіють і зроблять живіт плоским.

 

Насправді це не зовсім так. Навіть негативні емоції і неправильний раціон харчування впливають на форму живота. Ось прості правила, яких слід дотримуватися.

 

Дбайте про кишечник

 

Треба мати на увазі, що повітря надає додатковий обсяг живота. Тому з раціону слід прибрати продукти, що сприяють газоутворення. І навчитися правильно приймати їжу. Отже,

  • Відмовляємося від газованих напоїв. Готуючи капусту, квасолю і солодкий перець не забуваємо, що вони сприяють газоутворення. Виключаємо жувальну гумку, куріння і алкоголь, так як вони негативно позначаються на стані кишечника.
  • Намагаємося вживати якомога менше солі. Адже вона провокує спрагу й утримує вологу в нашому тілі.
  • Намагаємося їсти повільно, ретельно пережовуючи їжу.
  • Під час прийому їжі не відкриваємо широко рот. Так як разом з їжею в стравохід може потрапити повітря, яке, крім здуття, викликає відрижку.


Медитуйте

Сучасне життя багате на переживання і стреси. У результаті в нашому організмі відбувається вироблення гормону стресу — кортизолу, який у свою чергу стимулює голод. Тому немає нічого дивного в тому, що нам постійно хочеться їсти і до того ж тягне на солодке. У результаті зайва вага забезпечена. Вихід тільки один — не нервувати. Домогтися цього можна різними способами, починаючи від вживання заспокійливих чаїв, ароматерапії і медитацій не менше десяти хвилин в день. Чим спокійніше буде стан нервової системи, тим менше проблем буде з вагою, фігурою, і відповідно, формою живота.

 

Згадайте про хліб

Любительки дієт прибирають зі свого раціону хлібобулочні вироби, даремно вважаючи, що навіть один шматочок хліба з‘їденого в одну мить позначиться на фігурі. Насправді це не так. На полицях у магазинах можна побачити спеціальні сухарики і хлібці із твердих сортів пшениці. У них міститься безліч клітковини, яка дуже корисна не тільки для кишечника, але і для стрункої талії. До того ж вони чудово втамовують відчуття голоду.

Не забувайте про жири

Існують жири, які можна вважати головним союзником при схудненні. Особливо це стосується мононенасичених жирів, що допомагають позбавити нас від зайвих кілограмів в області живота. Такі жири містяться в оливковій олії, горіхах, темному шоколаді та авокадо. До речі, мононенасичені жири дуже корисні. Вони є відмінним профілактичним засобом при захворюваннях печінки, серця, легенів і діабеті.

 

Вправляйтеся

Як радять фахівці з фітнесу, до вибору вправ потрібно підходити з особливою ретельністю. Особливо добре для досягнення головної мети — плоского животика — підходить наступне.

1. Ляжте на живіт, зігніть ноги в колінах і намагайтеся підняти корпус. Виконайте три підходи по п’ятнадцять разів. Після чого розігніть ноги і ляжте прямо. Тепер одночасно підніміть ноги і корпус, витягуючи руки вперед. Таку вправу потрібно робити по десять разів на два підходи.

2. Сядьте на диван, ступні на підлозі, руки перед грудьми. Напружте м'язи живота і відхиліть корпус назад, зберігаючи спину прямою. Затримайтеся на 5 секунд, потім поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу кілька разів.


06.12.2011 1475 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

759
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2325
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2035
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2052
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6215 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2339 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

215

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1035

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1020

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1286
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

136
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

506
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1968
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26393
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

456
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10373 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7910
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

462
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

312
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

462
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

540
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1478