агенція новин

Як не зламатися

 

 

Життя – Божий дар,
який людина до кінця ніколи не оцінить

 

Людина слабка. Надзвичайно слабка. Слабкіша, ніж нам здається. Відчуття поразки від народження міститься глибоко всередині у кожного з нас, і це тяжко подолати. Ми не бетмени і не супермени, які щохвилинно ризикують своїм життям аби врятувати світ.

 

Нині ми перебуваємо у більш-менш тепличних умовах. Ми не пройшли крізь концтабори, голодомори та бойове пекло. Тваринний страх ми можемо пережити всього лише кілька разів за життя. І за все життя над нами може ні разу не нависнути смертельної загрози. Поки що в більшості з нас відсутня потреба боротися щодня за виживання. І за цих більш-менш мирних умов чимало наших співвітчизників страждають від своїх незначних негараздів і поринають у депресії.

 

Багато юнаків ламається на першому ж допиті в міліції. А ще більше їх народжується вже зламаними. І вони ніколи не підведуться. Як каже один мій добрий знайомий, падають усі, не всі підводяться. І додає: а підвестись допомагає тільки віра.

 

За життя людиною можуть рухати різні чинники: бажання слави, влади, грошей, ще чогось. Але коли це минає, і зачепитися душі більше нема за що, тоді, коли пощастить, може народитися в душі віра в Творця.

 

Чимало моїх друзів, знайомих, пройшли крізь тюрми та вийшли на свободу повноцінними людьми. Їх зберігала віра. У камері вони не мали нічого, окрім віри в Бога. Вони вийшли на свободу, і не отримали багатства, не зайняли посад і не стали впливовими людьми. На ногах їх тримає віра.

 

Людина шукає Бога по-різному. Інколи, шляхом теоретичних розмірковувань, але такий шлях може виявитися хитким. Буває, під тиском загрозливих обставин, через страх. Крізь людину неначе проходить відчуття існування Бога. І людина усвідомлює, що Він Єдиний. Людина намагається вхопитись за трансцендентне, й багато чого змінюється у її житті.

 

Віра здатна змінити навіть фізіологію, ми починаємо одужувати від хвороб, або менше хворіти. Чудо дуже індивідуальне і в кожного воно своє, не зрозуміле для інших. Набувши віру в Бога, людина може зіштовхнутися з чудом, і тоді вона відчуває присутність Творця поряд з собою.

 

Проте, віра людини не буває досконалою до кінця. Віруючий так чи інакше перебуває в якомусь власному невігластві. Свідомо чи несвідомо опирається тому, що насправді було би для неї краще. І в такі миті вона може відчути, як щось її примушує до цього, кращого, всупереч її власній волі. В такі моменти людина відчуває над собою Божу волю.

 

Іноді виникає потреба розмірковувати над природою Бога. Звісно, ми ніколи до кінця її не пізнаємо. Люди просто не мають такої можливості. Але Отці Церкви кажуть про інтелігібельність Бога. Пізнавати Бога можливо лише шляхом розумових міркувань.

 

Україна стане авангардом Християнства. Українці будуть передувати у вченні Господа Ісуса Христа. Іншого шляху немає, не існує, і ніколи не існуватиме.

 

Амінь.

Аттіла Селлеі-Довженко

Братство

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
23.03.2019

Працює фірма «ШБУ-77», яку пов’язують з російським олігархом Олегом Дерипаскою.

1103
23.03.2019

Автор студії "Квартал 95" розповіла, як змінилося життя її родини після того, як чоловік став кандидатом у президенти.

296
21.03.2019
Марія Лутчин

Доцент кафедри біохімії та біотехнології, кандидат біологічних наук 37-річна Марія Байляк стала переможницею Першої української премії «Для жінок у науці».

914 1
20.03.2019
Олена Британська

Нещодавно начальник відділу дорожньої інфраструктури Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Мирослав Федорків змінив посаду.

1043 1
12.03.2019
Юлія Канюс

Івано-Франківщина входить до переліку областей України зі значною сумою надходжень екологічного податку.

804
09.03.2019

Ідея будівництва обсерваторії на горі Піп Іван належить генералу Речі Посполитої, інженеру Леону Бербецькому.

2508 1

На знищення свободи Новгородців та Ливонії москві знадобилося більше 300 років, але вона впоралася.

463

Створюється вражаючий сюжет - щоб приховати певний скандал.

985 1

 Роки беруть своє… З кожним роком я стаю все добрішим – починаю любити людей. Ну, не те, щоб любити, а – жаліти.

552

Дохідна частина бюджету Франківська 2-й рік поспіль становить 3 млрд.грн. без змін, без росту.

1501 1
11.03.2019

Мешканці прадавнього міста Кілія, який знаходитися в одеській області, стали свідками загадкових вогнів у небі.

494
02.03.2019

Експерти розповіли про те, що гуманоїди з Нібіру передали землянам відразу 58 повідомлень. 

846
21.02.2019

Дослідження проводяться в рамках SETI - міжнародного проекту з пошуку позаземних цивілізацій.

604
18.03.2019

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

226
22.01.2019

13 січня парафія Миколаєво-Успенського собору міста Коломиї вийшла з канонічної юрисдикції Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви.

3077 2
18.03.2019

Одна дівчина вирішила замовити сукню у відомого кравця, бо шив він красиво і завжди на совість.

272
21.03.2019

Незвичне пограбування трапилося ще 13 березня в одному з інтим-бутиків міста.

3596 1
21.03.2019

Поліція та родичі розшукують водія, котрий у Крихівцях збив дитину.

3419 2
21.03.2019

Свинка у подарунок. Петра Порошенка у Косові вирішили зустріти не з порожніми руками.

3378
20.03.2019

Тут немає газу, мобільного зв'язку та Інтернету. Явірник Верховинського району – найвіддаленіше село Прикарпаття.

1604