Як міста світу прикрасили до Нового року (фото)

 

Позаду – католицьке Різдво, попереду – святкування Нового року та Різдва у православних.

 

УНН вирішив показати, як до зимових свят підготувалися у різних містах світу.

Найбільше схожа погода до тієї, яка чекає українців на Новий рік, у Лісабоні. Тамтешні жителі та гості міста вже звикли до різдвяних свят без снігу та морозу. Однак святкового настрою при +14°C додають яскраво прикрашені вулиці столиці Португалії.

 

Рокфеллер-центр у Нью-Йорку до Різдва почали прикрашати ще у листопаді. Щороку поряд із катком встановлюють величезну ялинку, заввишки як семиповерховий будинок. Прикрашають її близько 45 тисяч енергозберігаючих лампочок.

У Сіднеї на Martin Place традиційно встановлюют високу ялинку, а електричні стовпи прикрашають різнокольоровими зірками та прапорами. Також про прихід Нового року сповіщають світлові шоу, які влаштовують перед святами на сіднейських будинках.

 

А от у Лондоні цього року до різдвяних прикрашань підійшли креативно. Вирішили підсвітити вогнями не лише вулиці, а й міські сади. Столітні дерева у парку Сайон у грудні засяяли різнокольоровими вогнями, створюючи атмосферу свята.


Різдвяні вогні у Сан-Франциско створюють святковий настрій тамтешнім жителям та туристам. Мигаючими гірляндами прикрашають усі будівлі в центрі міста. Так на місяць тут з'являється ціле новорічне містечко.


Епіцентром атмосфери свята Різдва у Парижі є Вандомська колона на Вандомській площі. Саме тут стоїть головна красуня Франції, збираються парижани та гості міста, влаштовуються різноманітні святкування, виступи та постійно звучить музика.

Справжньою столицею традиційних різдвяних ярмарків можна назвати Берлін. У грудні в місті відкриваються декілька десятків святкових ринків.

Різдво у Пекіні можна назвати одним з найяскравіших у світі. Тут ілюмінації не шкодують - на новорічні свята уночі місто світле та різнобарвне, як удень.

Чи не єдина у світі ялинка на плаву тішить у свята жителів Ріо-де-Жанейро та туристів, які приїздять до Бразилії побачити таке диво. Атмосферу доповнюють феєрверки, які освітлюють новорічну красуню, що плаває озером Лагоа.

Ну і, звісно, найтепліша і затишна - головна ялинка Києва та України. Її уже визнали найкрасивішою новорічною красунею за всі роки незалежності. Розташовується вона на Софійській площі, має висоту 25 м, а вік 81 рік. Це дерево рідкісної породи біла піхта привезли з Івано-Франківська. Поряд знаходиться чимало майданчиків для фото та яскравий рідвяний ярмарок.

 


28.12.2015 2522 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

680
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1949 7
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1138 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

560
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6906 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11402 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

340

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1088

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1118

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1113
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

77
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

288
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1086
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

658
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

756
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2953
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4447
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18445
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

81
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

327
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

357
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

667